Dárky AdultFriendFinder pro Bitcoin, Dread Pirate Roberts, dostává život ve vězení a další | Czech.Lamareschale.org

Dárky AdultFriendFinder pro Bitcoin, Dread Pirate Roberts, dostává život ve vězení a další

Dárky AdultFriendFinder pro Bitcoin, Dread Pirate Roberts, dostává život ve vězení a další

Vítejte v naší nejnovější týdenní zaokrouhlit nahoru! Každou neděli 99Bitcoins shromažďuje nejdůležitější novinky v týdnu v jednom článku, jen pro vás.

Simon Fraser University studenti si nyní mohou zakoupit učebnice s Bitcoin

load...

Ve snaze „dostat studenty hovořit o inovacích a pokusit Bitcoin, dále jen“ Kanada-založené Simon Fraser University (SFU) nyní přijímá Bitcoin na všech svých knihkupectvích a také instalaci automatických BTC prodejní automaty na tři areálech.

Kromě toho, že mohli koupit všechny své učebnice pomocí Bitcoin, studenti budou mít snadný přístup k digitálním penězům. Instituce se sídlem v Britské Kolumbii, oznámil, že jednosměrné kryptoměna bankomaty budou jezdit na kampusech nacházejících se v Burnaby, Vancouver a Surrey.

load...

Celý článek na 99Bitcoins.com

Bitcoin transakce platebních procesorů Payza je vzrůst o 20% za měsíc

Počet Bitcoin transakcí zpracovaných globální on-line platební procesor Payza roste zhruba o 20% za měsíc, společnost odhalila.

Payza, které slouží 100,000 online obchodníků, také poznamenal, platby v digitálním měně představují přibližně 10% svého měsíčního odnětí a depozitní objemu.

Zdroj: Coindesk.com

Bitcoin miminko: Blockchain je ‚chráněn před manipulací‘ revoluce

Pro Bitcoin 2014 nebyl dobrý rok. Hodnota virtuální měna se zhroutila jako skandál poté, co skandál zasáhl, což má za následek mnoho lidí ztrácí značné množství peněz.

load...

V posledních měsících „kryptoměna“ stabilizuje, ale je to stále stojí méně než čtvrtinu své špičkové hodnoty vůči dolaru. Ale zatímco dlouhodobé vyhlídky Bitcoin může zůstat na pochybách, některé jsou o tom, že její základní technologie - za Blockchain - má světlou budoucnost.

Zdroj: BBC.com.uk

Bitcoin zisky trakce mezi stabilní růst v Indonésii

Indonésie, jeden ze světově nejkrásnějších souostroví a destinace, má konzistentní nárůst přijetí Bitcoin na populárních turistických míst, včetně Bali, Jakartě a Denpasar, od zahájení BitIslands v březnu 2014.

Inicioval největší indonéské výměny Bitcoin Bitcoin Indonésii, byl projekt podporovaný vedoucí Bitcoin obchodních platforem a mobilních služeb v Asii, včetně singapurského startu Coin Sale, Artabit, CoinPip, kvantifikovaných, Tukarcash a Bitwyre. Od roku 2014, Bitcoin Indonesia nadále agresivně prosazovat projekt na Bali, kde BitIslands zahájila Bitcoin informačním středisku a na Bali jako první v režimu offline výměnu Bitcoin.

Zdroj: BitcoinMagazine.com

Hackeři prodávat data čtyři miliony uživatelů AdultFriendFinder 70 BTC

neveřejné údaje o téměř čtyři miliony uživatelů online seznamka AdultFriendFinder.com je k prodeji a je možné zakoupit pouze 70 BTC, o něco méně než 17.000 $.

Data se prodává hackera, který napadl stránky na začátku tohoto roku. Není jasné, kdy došlo k hack, ale to se zdá být stejný útok popsal bezpečnostní výzkumník Bev Robb na svém blogu zveřejněné v dubnu. Nicméně AdultFriendFinder.com pouze připustil, že jeho bezpečnostní hasD byla porušena minulý týden.

Celý článek na 99Bitcoins.com

Případ proti kontroverzní studentský projekt Bitcoin přijde zavřít

New Jersey Division of záležitosti spotřebitelů se usadil s vývojáři za pamlsek, student Hackathon projektu, který experimentoval s těžbou Bitcoin jako alternativu k on-line reklamy.

V souladu s podmínkami urovnání, vývojáři lahůdka se dohodly, že pro přístup k počítačům New Jersey protiprávně po dobu dvou let. V případě, že vývojáři se nacházejí v rozporu s ustanovením, uvolnění od vlády řekl, že by trest $ 25,000.

Zdroj: Coindesk.com

Top 10 zemí, ve kterých je zakázáno Bitcoin

Země po celém světě mají rozsáhlou výhled na digitální měnu Bitcoin nebo „virtuální měnu.“ Západní velmoci jako Spojené státy a Velká Británie vykázaly kladný postoj k této nové technologie.

Některé země, jako je Kanada a Austrálie jsou stále projednávání o tom, co dělat o Bitcoin, legálně. A mnoho dalších již učinili své rozhodnutí proti digitální měně jako celek, a Bitcoin, zejména, takže tady budeme vyjmenovat deset míst najdete největší potíže s používáním Bitcoin. Mějte na paměti, není uznání a podporu používání Bitcoin a zákaz Bitcoin jsou dvě různé věci. Tento článek se zaměřuje na ty, kteří zákaz Bitcoin legálně, nebo v praxi.

Zdroj: CryptoCoinsNews.com 

New Jersey zákonodárci navrhují daňové úlevy pro podniky Bitcoin

Dva New Jersey zákonodárci zavedli měny zákon o digitální Jobs Creation, který volá po daňové úlevy pro Bitcoin podniky.

Návrh zákona je sponzorován státní Assemblyman Raj Mukherji a Státní Assemblyman Gordon M. Johnson. Vyplývá to ze zprávy od New Jersey Star-Ledger návrh 30 stran by, pokud bude schválen, vytvoří regulační rámec, a nastavit v místě daňové úlevy pro New Jersey firem, které pracují s digitálními měn.

Zdroj: Coindesk.com

Jak generovat Bitcoins z vašeho domácího počítače

Pokud jste o Bitcoin Slyšel jste pravděpodobně také slyšeli o těžbě Bitcoin. Bitcoin těžba je proces otáčení výpočetní výkon na skutečné Bitcoins. To vám umožní vytvářet Bitcoins aniž by bylo nutné, aby skutečně koupit.

Teď hodně lidí říká, že těžba nemůže být provedeno na domácím počítači a že je potřeba velmi drahé vybavení s cílem zahájit těžbu, ale to není tak úplně pravda.

Celý článek na 99Bitcoins.com

Švýcarsko otevřít Bitcoin banku jako krypto „Fort Knox“ stěhuje do Curychu

S každým DM centrální banky odhodlaná zajistit, aby měny, které sjet svých tiskových strojů se stále více bezcenné s každým iteraci pyramidové hry globální monetizaci dluhu, a žádá, aby sílil zakázat tvrdou měnu dohromady ve snaze odebrat efektivní dolní mez a tím umožnit, aby úředníci centrálně plánovat každý aspekt ekonomiky vpravo dolů na mikrořízení z utrácení lidí, předpokládáme, že nyní je tak dobrý čas jako každý, aby se přechod na prostředek směny ne řízena keynesiánské kabaly a kde jinde jít „crypto“ než ve Švýcarsku, které se podle Handelszeitung, je nastaven na otevření svého prvního Bitcoin banku.

Zdroj: ZeroHedge.com

Accenture: britská vláda měla regulovat Bitcoin peněženky

Britská vláda by měla uplatňovat stejné požadavky na regulaci a identifikační aby Bitcoin peněženky, jak to dělá s bankovními účty, Accenture navrhla.

Dokumenty získané CoinDesk přes svobodu požadovat informace ukazují odpověď nadnárodní management consulting společnosti na výzvu ministerstva financí o poskytnutí informací o digitálních měnách.

Zdroj: Coindesk.com

‚Život na Bitcoin‘ přívěsu konečně vyjít na oficiálních stránkách

Trailer of Life „o Bitcoin“ očekávanou všechny milovníky filmu Bitcoin byl nedávno propuštěn. Mladý pár prezentovány výsledky použití Bitcoin pro každodenní život.

Říká se, že člověk potřebuje 21 dní na žilkovat zvyk v každodenním životě. „Půjdeme ještě dál“ - to byl možná myšlenka Beccy a Austin Craig, když se dohodli zajímavý experiment. Rozhodli platit pro všechny jejich potřeby v Bitcoin po celou dobu 100 dní. Zmínili jsme, že pátrání začal přesně v první den jejich manželství? Ano, to byl pěkný začátek nového života!

Zdroj: CoinSpeaker.com

Bitstamp zahajuje předplacenou Bitcoin debetní karty pro evropské zákazníky

Výměna Bitcoin sídlem v Londýně Bitstamp spustila nový program předplacený debetní karty. Tato iniciativa umožňuje klientům Bitstamp se dostat amerických dolarů, eur nebo britské libry znějící debetních karet, které mohou být buď virtuální nebo fyzické a naložené Bitcoin.

Program je zahájen díky partnerství mezi Bitstamp a platebních procesorů AstroPay. Karty budou pro zákazníky burzy se sídlem v Evropské unii k dispozici, a bude přijato jakékoliv podnikání, které v současné době přijímá hlavní kreditní a debetní karty.

Celý článek na 99Bitcoins.com

Dream Lover nyní umožňuje platit Bitcoin virtuální romanci

Dream Lover, virtuální vztah platformu, která umožňuje uživatelům posílat texty a přijímat obrázky z profesionálních modelů, je nyní podporovat Bitcoin jako způsobu platby. Produkt lidí za zábavy pro dospělé studio Naughty America, Dream Lover ve stopách svého sesterského webu, který začal přijímat Bitcoin v lednu 2014.

Zahájena později v tomto roce, Dream Lover umožňuje uživatelům strávit Bitcoin na účtech úvěrů se nazývají mince, které mohou být použity na nákup přístupu k telefonních čísel přiřazených k Dream modely milence. Uživatelé platí pro 30-ti denní přístup k telefonnímu číslu a případných poplatcích za transakce.

Zdroj: Coindesk.com

Advance uvědomění autismu s Bitcoin

Naše nová nezisková partnerem Autism Hovoří se objímá Bitcoin jako způsob financování pro jeho práci v uvědomění autismu, advokacii a vědeckého výzkumu.

Autismus Hovoří se v čele úsilí o zlepšení života pro jednotlivce s poruchou autistického spektra (PAS) ve Spojených státech a po celém světě. Tato organizace, která nedávno oslavila desáté výročí, pracuje prostřednictvím politické advokacii a výzkumné spolupráce přinést lepší pochopení vlivu autismus je na vědeckou komunitou a širokou veřejností.

Zdroj: Blog.BitPay.com

Bitcoin je ‚New Frontier‘ počítačové kriminality zkoumány na Barcelona Událost

Bitcoin útočníci představují „nové hranice“ pro počítačové trestné činnosti, setkání špičkových bezpečnostních specialistů slyšel v Barceloně tento týden.

Vládní úřady, banky, univerzity, soukromé společnosti a poradenské firmy účastní sdružení APWG () eCrime 2015 událost Pracovní skupina pro boj proti phishingu v úterý byli varováni prostřednictvím skupiny odborníků kryptoměna, že výzkum v oblasti zaostává trestní praxe.

Zdroj: Coindesk.com

Co Ross Ulbricht je ‚život ve vězení,‘ věta znamená ilegální on-line maloobchodní a Bitcoin

Ross Ulbricht, duchovní zodpovědný za tvorbu a běh ilegální drogy tržiště Silk Road, wassentenced k životu ve vězení v pátek (29.). Věta bylo oznámeno soudce Katherine Forrest Manhattanu v USA okresní soud pro jižní okres New Yorku.

31-letý odpůrce, známý v hlubokém webu jako ‚strašlivý pirát Roberts‘, byl předán nejtvrdší trest k dispozici ve Spojených státech, složený pěti různých větách bez možnosti podmínečného propuštění. Soudce podal jednu větu po dobu 20 let, jeden pro 15 let, včetně jednoho na pět a dvě pro život, The Guardian.

Celý článek na 99Bitcoins.com

Dosud nejsilnější Bitcoin mining plošinu

V dávných dobách, by se dalo těžit Bitcoin, aniž by mnohem víc než AMD grafické karty. Nyní, bez specializovaného hardwaru je nepravděpodobné, že budete dělat žádný znatelný pokrok ve světě Bitcoin. Tento nejnovější projekt však jde zcela opačným směrem: [Ken] naprogramovat 55-letý IBM mainframe těžit Bitcoin. Všimněte si, že je to technicky nejsilnější plošinu někdy dělal... Pokud se domníváte, že spotřebu energie za hash.Engineering wordplay stranou, projekt je opravdu fascinující. [Ken] do velkých detailů o tom, jak těžební Bitcoin skutečně funguje, jak programovat montážní program pro IBM 1401 prostřednictvím děrných štítků, a dokonce i část o propojení počítače z tohoto era.Source: Hackaday.com

Filipíny převod průmysl zahrnuje kryptoměna

Domov pro třetího největšího světového trhu remitencí po Indii a Číně, Filipínách zažívá silný růst v tech průmyslu počtu platebních převod platforem pro bez bankovního účtu proliferates.Start-upů zaměřených na platbách poukazování prováděné pomocí Bitcoin - světově první globální, digitální, decentralizované měna - vzkvétala v posledních měsících, a je nyní nastaven, aby se stal významným růstovým ICT řidič v zemi. S zámořské pracovníci již potýká s těžkou finanční zátěž vzhledem k vysoké úhrady a pronájem poplatků, budou nové platební platformy také přinést tolik potřebnou úlevu pro miliony Filipínců práci v zahraničí, vytváří významné investiční příležitosti v rychle se rozvíjející rozběhu sector.Source země: OxfordBusinessGroup.com

Crypto chyby v aplikacích pro Android Blockchain poslal Bitcoins na nesprávnou adresu

Blockchain, jeden z nejvíce používaných Bitcoin peněženky Internetu je, se vyřítil aktualizace pro své aplikace pro Android po objevení kritické kryptografických a programovací chyby, které mohou způsobit, že uživatelé posílat digitální mince špatnými lidmi bez varování.

Tyto chyby ovlivňují podmnožinu lidí, kteří provozují Blockchain pro Android na verzi 4.1 nebo starší mobilní operační systém, podle poradní zveřejněného ve čtvrtek. Nejzávažnější nedostatky je používání nešifrovaných připojení HTTP, když šifrovací kontakty motoru App je random.org k získání náhodných čísel používaných k výrobě soukromých klíčů pro Bitcoin adres.

load...

Související zprávy


Post ICO

Společnost Reddit oznamuje digitální aktiva Reddit Notes

Post ICO

Federace vypnuli hedvábnou silnici a správce platformy zatčení, 26,000 Bitcoins řekl, že je chycen

Post ICO

Fintech a Bitcoin: Nová éra financí

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

První bezpečnost Bitcoin začíná obchodovat na Stockholmském trhu

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Agentura britské kriminality zadržuje miliardy kilogramů Bitcoins, osm obchodníků Silk Road zatčeným po celém světě

Post ICO

Nová naděje některých Američanů má známé jméno: Bitcoin

Post ICO

ListenToBitcoin.com byl infikován anonymním kupcem, říká zakladatel internetových stránek

Post ICO

New York slyšení o Bitcoin odstartovat tento úterý zastínil Shrem je zatčení

Post ICO

Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup

Post ICO

Může Kenya být nový velký příchod do vesmíru Bitcoin?