Agentura britské kriminality zadržuje miliardy kilogramů Bitcoins, osm obchodníků Silk Road zatčeným po celém světě | Czech.Lamareschale.org

Agentura britské kriminality zadržuje miliardy kilogramů Bitcoins, osm obchodníků Silk Road zatčeným po celém světě

Agentura britské kriminality zadržuje miliardy kilogramů Bitcoins, osm obchodníků Silk Road zatčeným po celém světě

Celkem osm osob podezřelých z pašování drog údajně spojena s nelegálním trhu Silk Roadhave bylo arrestedin Británii, Švédsku a Spojených státech. Jen ve Velké Británii, nové Národní Crime Agency země (NCA) zatkla čtyři lidi a nechal varování: další překupníci drog klesají brzy.

load...

99Bitcoins o zatčení dvou podezřelých prvních toto úterý (8), ze Severní Ameriky muž jménem Steven Lloyd Sadler a je znám jako ‚NOD‘ ve virtuálním světě a jeho ženské komplice. Podle úřadů byl mezi „top jedno procento prodejců“ na Hedvábné stezce, před odstavením tržiště a zachycení Silk Road je údajný šéf Ross Ulbricht.

Podle agentury kriminality v Británii, tyto čtyři zatčení došlo jen několik hodin poté, co byl zadržen Ulbricht. Úřady se nyní odhalil, že podezřelí byli „významné uživatele“ na Hedvábné stezce a že miliony liber v hodnotě Bitcoins bylo zadrženo, uvádí Associated Press, a to prostřednictvím webu In.com. Tři muži jsou ve svých dvaceti let a jsou z Manchesteru, zatímco čtvrtý člověk je v jeho padesátých letech a je z Devonu.

load...

V prohlášení, ředitel agentury varoval další online drogové dealery, kteří by měli očekávat zaklepání na dveře v blízké budoucnosti. Keith Bristow řekl: „Tyto nejnovější zatýkání jsou jen začátek, existuje mnoho dalších přijít.“

„Tyto zatýkání vyslat jasný signál pro zločince,. Skrytý internet není skrytý a vaše anonymní aktivita není anonymní Víme, kde jste, co děláte a budeme chytat vás Je nemožné, aby zločinci zcela vymazat. Jejich digitální stopa. Bez ohledu na to, jak technologie zdatné pachatele, budou vždy dělat chyby,“dodal ředitel národní Crime agentury.

Po Silk Road je zabavení, FBI se podařilo zkopírovat obsah serveru webu, které poskytují mezinárodní orgány s podrobnými informacemi o všech důležitých prodávajícími a kupujícími. „Nějaké velké prodejci na Hedvábné stezky by měly být velmi nervózní,“ řekl Nicholas Weaver, od Mezinárodního Computer Science Institute, v Berkeley.

load...

To je důvod, proč úředníci Exeter založené na nyní úzce spolupracuje s americkou vymáhání práva s cílem toidentify britských uživatelů Hedvábné stezky a dozvědět se více o tom, jak zločinci používají „hluboký web“. Podle Andy Archibald, vedoucí NOK národní počítačové trestné činnosti jednotky, citovaného BBC News, „tyto trestní oblasti Internetu nejsou jen prodávat drogy, to je místo, kde podvod koná, kde je popsána obchodování s lidmi a zboží, kde dítě obrazy zneužívání jsou vyměňovány a střelné zbraně jsou obchodovány“.

Kromě těchto šesti zatýkání, dva muži z Helsingborgu ve Švédsku, byly také capturedon podezření na distribuci konopí přes Silk Road. Neexistuje žádná oficiální informace o době zatčení.

Ačkoli úřady se snažíme zastavit všechny důsledky Hedvábné stezky po celém světě, oni by mohli být proti velmi silnému nepříteli. Stránky TechCrunch nedávno reportedthat verzi 2.0 nelegálního trhu by mohlo být „připraven ke spuštění“.

Související zprávy


Post ICO

BitcoinTalk Server kompromitován

Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Celosvětový právní stav a stav přijetí

Post ICO

Evropská unie tvrdí, že Bitcoin je osvobozen od DPH

Post ICO

Zpráva předpovídá, že transakce Bitcoin se do roku 2017 zdvojnásobí na 56 milionů

Post ICO

Bitcoin není pravděpodobné, že by v Kostarice způsobilo příliš velké splash

Post ICO

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Post ICO

BitInstant publikuje informace o dočasném vypnutí a oznamuje speciální návratové nabídky

Post ICO

Microsoft začíná přijímat bitcoins od amerických zákazníků

Post ICO

Více než 30 obchodů CeX ve Velké Británii nyní obchoduje s firmou Bitcoin

Post ICO

McGill Bitcoin Airdrop - úžasné video

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát