To je důvod, proč by se měl Bitcoin učit od společnosti Litecoin | Czech.Lamareschale.org

To je důvod, proč by se měl Bitcoin učit od společnosti Litecoin

To je důvod, proč by se měl Bitcoin učit od společnosti Litecoin

Když Charlie Lee vytvořil litecoin, stříbrnou odraz Bitcoin, měl jen jednu věc na paměti, a to s cílem zlepšit odolnost celého kryptoměna síti.

Chtěl vyjádřit hodnotu altcoin. Všiml si nějaké chyby v síti Bitcoin, ale protože neměl žádnou pravomoc, nemohl s tím nic dělat. Takže ve snaze ukázat mezery na síti Bitcoin, Lee vytvořil vlastní kryptoměna spolu s novou sadou vývojářů vzít kód v novém směru.

load...

Před týdnem Lee napsal příspěvek na Redditin snaze poskytnout řešení běžných spamových útoků této sítě Bitcoin je. Jednalo se o stejný princip, že Lee navrhl před třemi lety v reakci na pull requestto codebase na GitHub. Avšak v době, kdy jeho nápad byl odmítnut vývojáři. Teď je plně přesvědčen, že jeho síť litecoin je imunní vůči tomuto typu útoku. Zmínil se, že ve své funkci:

load...

„Důvodem, proč litecoin je imunní vůči tomuto útoku je, protože litecoin byl napaden podobným způsobem (i když v mnohem menší míře) před lety. A všiml jsem si tuto chybu v Bitcoin a záplatované ho litecoin.“

Na nedávné MIT15 Bitcoin konferenci v Bostonu, Lee při vynalézání litecoin zmínil o jeho účel. Ve svém proslovu vysvětlil, že litecoin má mnohem větší limit 84 milionů, což je čtyřnásobek limitu Bitcoin. Věří, že tato velikost rozdíl hraje důležitou roli, pokud jde o zajištění bezpečnosti na síti. A kdykoli Bitcoin na trhu se zdá být na vzestupu, litecoin následovně. Ze statistik trhu to dokazuje. V uplynulém měsíci Bitcoin tržní cena vzrostla o 20%, zatímco litecoin tržní cena se zvýšila o 400%.

load...

Proč je litecoin imunní vůči útokům spam?

Lee dal jasné vysvětlení o nadřazenosti své sítě litecoin ve srovnání s síť Bitcoin, pokud jde o zabránění spamové útoky. Použil jeden z txnsthat byl spam síť pro ospravedlnění. Spammer měla platit pouze 0.000299 BTC ($ 0.08) za účelem vytvoření 34 ekonomicky neproveditelné, aby vykoupil UTXOs.

Těžit této obrovské transakce zdarma, spammer zapotřebí také krásný bazén, který mu umožnil vytřít všechny tyto spamové UTXOs. Spammer používali jednoduché mozkové peněženky, aby se manipulovat s bazénem a dosáhnout jeho příčinu. V normálních případech, kdy jsou adresy jsou náhodné, že uvíznou v síti navždy.

Lee zmínil jeho litecoin je imunní vůči tomuto typu útoku z důvodu opravy, která byla opravenou v síti následujícím podobné útoky.

„Je to kód v Bitcoin který říká, že pokud někdo pošle malé množství mincí na výstup, ujistěte se, že mu zaplatí mintxfee. To dává smysl, protože byste nechtěli někoho vytvářet‚prachovou‘spam zasláním malé množství mincí. Jenže kód stále uplatňuje pouze stejný mintxfee pokud posíláte na mnoho malých výkonů oprava je jednoduchý:... Vyžadovat mintxfee pro každého malého výkonu Kvůli této opravy, litecoin je UTXO set je mnohem ovladatelnější než Bitcoin je“

Související zprávy


Post ICO

Hack zavře Flexcoin a vede ke ztrátě 896 BTC

Post ICO

Může Bitcoin přežít v budoucnu? Konzultační část 2

Post ICO

Nevíte, co dělat se všemi svými Bitcoins? Zde jsou některé místa, kde je můžete strávit

Post ICO

Bitcoin v0.9 vydání přinese nové funkce pro obchodníky

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

Coinbase umožňuje novým uživatelům okamžitě koupit svůj první Bitcoin

Post ICO

Pověst o Seattle Seahawks, která přijímá Bitcoin, je falešná

Post ICO

New York Stock Exchange uvádí Bitcoin index NYXBT

Post ICO

Bývalý úředník Obamy: Bitcoin by mohl změnit řízení

Post ICO

Postavení regulatorního stavu mince

Post ICO

Las Vegas dostane svůj první Bitcoin ATM

Post ICO

Je oddíl 22.1 jediným důvodem, proč se zdá, že Apple nenávidí Bitcoin?