SoftTouch POS integruje zpracování plateb Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

SoftTouch POS integruje zpracování plateb Bitcoin

SoftTouch POS integruje zpracování plateb Bitcoin

Vlajkový produkt vyvinutý firmou Softtouch LLC, jejich spodní hraně POS (Point of Sale), již podporuje platby Bitcoin, podle oznámení v nedávné době ze strany firmy.

Softtouch POS nyní poskytuje integrované řešení pro obchodníky, kteří chtějí přijmout cryptocurrencyin snadný a rychlý způsob. Přístup Integrace používané programem umožní podnikům přijímat Bitcoin o každé transakci modeincluding prodeje pult, bary, drive-thru, stravování a dodávky.

load...

Tímto způsobem více závodů budou moci využívat nízké transakční poplatky a nedostatek zpětné zúčtování, které přicházejí s využitím virtuální měna. Softtouch POS bude používat platební brána třetí strany s cílem usnadnit transferof Bitcoin od spotřebitele k obchodníkovi.Promiň, Snoop Dogga! Mel B je první hudební umělec, který přijal společnost Bitcoin

load...Snoop Dogg se připravoval sám, aby se stala první superstar na světě přijmout Bitcoinfor hudební alba, ale bývalá Spice Girl Mel B byla rychlejší. Zpěvák nedávno oznámila, že bude přijímat kryptoměna pro její nový singl s názvem „Pro jednou v životě“, který bude v prodeji na 25. Prosince prostřednictvím jejích internetových stránkách.

Zpěvačka vytvořila partnerství s Cloudhashing.com, aby přijala Bitcoins. „Líbí se mi, jak nové technologie dělá náš život jednodušší a pro mě je to vzrušující. Bitcoin spojuje své fanoušky po celém světě pomocí jedné měny“, prohlásila v tiskové zprávě, cituje Radio.com.

load...

Na druhé straně, „Cloudhashing.com je nadšená, aby partner s mezinárodní umělec nahrávky Mel B ve své pokrokové rozhodnutí o přijetí Bitcoins“, uvedl generální ředitel společnosti, Emmanuel Abiodun. „To umožní, aby Bitcoin upozornit milionů fansaround celém světě,“ dodal zástupce.

Nicméně, Mel B není jedinou hudební umělec koupání v rybníku Bitcoin: herec a rapper Donald Glover, vím uměleckým jménem Dětinský Gambino, je také kryptoměna ventilátor. Umělec má nové album s názvem „Vzhledem k tomu, internet“, a nedávno odhalili několik chvalozpěvy k Bitcoin.

„Jo, já vím, hodně lidí jsou skeptičtí, ale mám pocit, že pokud vše bude žít on-line, tak proč ne Bitcoins?“, Řekl Glover čas. „Být couval zlatem se zdá být velmi starý a nostalgické ke mně. Být podpořena Bitcoin, který bere čas, aby skutečně udělat, a tam je to rovnice, která má být provedena, že se cítí mnohem reálnější ke mně a dává větší smysl,“ dodal umělec,

Dětinský Gambinovým nové album je k dispozici od tohoto úterý (10), stejně jako Snoop Dogg nové dílo s názvem „7 Days of Funk“.


Zdroje říkají, že EBay a PayPal plánují akceptovat BitcoinEbay mohl jen čekat na nějaké světlo dolů regulačního tunelu začít přijímat Bitcoin jako platbu na eBay a PayPal. Informace byla nedávno odhalena zdrojů CNBCby zevnitř firmy.

Firma je ještě učinit rozhodnutí, ale zatím to jak eBay USA a eBay UK bude krok vpřed tím, že svým zákazníkům nakupovat a prodávat Bitcoinsfor poprvé v rámci utajovaných části Reklamy na platformě.

Mluvčí eBay uvedl, že „alternativní měny jako Bitcoin mají potenciál působit rušivě technologiesbut všichni jsou stále v raných fázích vývoje. Budeme pozorně sledovat tuto oblast a těším se na to, jak se vyvíjí.“

Zájem společnosti v kryptoměna je dobře známo, s generálním ředitelem PayPal David Marcus nedávno tweeting nadějnou zprávu: „Jednáme BTC a veškeré FX stejným způsobem Jsme věřící v BTC ačkoli.“. Nicméně, tento zájem nebyl nikdy zcela splněny.

V případě toto oznámení stává pravdou, bude Amazon bude jedna velká firma o samotě v no-Bitcoin pozornosti. On-line prodejce již řekl, že nevidí žádný zájem o používání virtuální měnu. Mluvčí Julie Law nedávno připustil, „Amazon nepřijímá Bitcoin a nemá žádné plány tak učinit“.


Španělsko dostane v příštích třech měsících téměř 100 bankomatů BitcoinŠpanělské Bitcoiners poděkovat svou vládu, jak dělal to mnohem jednodušší pro společnosti, jako PayMaQ a Bbank vyrábět a instalovat své vlastní Bitcoin bankomatů nedostatek vnitrostátní právní úpravy týkající se cryptocurrencies. Tyto dvě firmy plánují rozšířit 100 strojů po celé zemi v příštích třech měsících.

Podle místa CryptoCoinsNews.com, Bitcoin bankomaty pracující ve Španělsku - první z nich instalován v Barceloně během tohoto weekendincluded - se řídí stejnými zákony jako automaty, což znamená, firmy nepotřebují zvláštní povolení nebo oprávnění k jejich instalaci.

PayMaQ zahajuje dvě různá zařízení Bitcoin

Který bude řízen svého partnera Bbank. První verze uživatelům umožní nakupovat Bitcoin s eur, a to výhradně za použití účtů mezi € 20 a € 500. Na druhé straně, druhá verze, která je stále ve vývoji a měl by být připraven v průběhu příštích týdnů, umožní klientům nakupovat a prodávat Bitcoin.

ATM představil tuto sobotu (22) v Barceloně, u nákupního centra Diagonal Mar, je nejzákladnější verze, umožňuje pouze jednu operaci. Nicméně, tyto společnosti mají v úmyslu jej aktualizovat co nejdříve.

Do té doby, prvních 40 zařízení jsou vyvíjeny. Většina těchto strojů je třeba instalovat v Madridu, Valencii a Barceloně, zvláště ve velkých komerčních prostor. Nicméně, plán o obchodních společnostech má také zahraniční dotek, jak mají v úmyslu rozšířit instalaci stroje do zemí jako Argentina.

Vybraný obrázek z Wikimedia

load...

Související zprávy


Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

CoinTerra nastavila spouštění nízkorozpočtového důlního zařízení Bitcoin, mohla by revoluci na trhu

Post ICO

Coinbase je druhým nejvíce vzrušujícím začátkem roku 2013: ještě vzrušující po investicích ve výši 25 milionů dolarů

Post ICO

Britský ostrov chce být prvním Bitcoin centrem světa: fyzické mince jsou součástí plánu

Post ICO

Nový modul plug-in může zařízení iOS přepínat do robotů Bitcoin: ale co si o tom myslí zákazníci?

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Jak vypadají velké značky Bitcoin?

Post ICO

Nová digitální měna, inspirovaná společností Kanye West, začíná za týden

Post ICO

Bitvy byly používány na Silk Road k nákupu léků pro asistované sebevraždy

Post ICO

GAW žaloval za téměř 350 000 dolarů ve federálním soudu

Post ICO

SEC začíná zasílat vyšetřovací dopisy

Post ICO

NYDFS slibuje jasnost nadace Bitcoin