Společnost Reddit oznamuje digitální aktiva Reddit Notes | Czech.Lamareschale.org

Společnost Reddit oznamuje digitální aktiva Reddit Notes

Společnost Reddit oznamuje digitální aktiva Reddit Notes

Na konci září, Reddit oznámila, že uzavřela $ 50 milión dolarů kolo rizikového fundinglead Sam Altman za účasti Alfred Lin Sequoia Capital a Marc Andreessen z Andreessen Horowitz. Vedl o Sama se investoři v tomto kole navrhuje dát 10% svých akcií zpět do komunity. S tímto oznámením, narození potenciální Reddit kryptoměna stala žhavým tématem přes internet.

load...

Před několika málo týdny, Reddit požádala komunitu přes / r / AskReddit subreddithow rozdělení kapitálu by měl probíhat. Nit viděl dobře přes 4000 odpovědi od členů komunity, kteří se rychle nabídl nepřeberné množství návrhů.

Dne 10. Prosince, Reddit představil některé z nejnovějších hireswhich zahrnuty Ryan X. Charles, aktivní člen / r / Bitcoin subbreddit. Ryan nastoupil do společnosti jako „kryptoměna inženýr.“ Ryan se připojil reddit jen den před prvním oznámení. Neměl tušení, když byl najat, že bude pracovat na potenciální kryptoměna projektu pro společnost-jen, že to bylo by jeho role pro práci na projektech souvisejících s Bitcoin na reddit. Když tato společnost oznámila, že bude pracovat na projektu kryptoměna stylu, se dobrovolně pomáhat, aby se to stalo.

load...

Zatímco společnost není volat to „kryptoměna,“ jsou to volá digitální aktiva, a je založen na blockchain technologií s Ryanem poznamenávat,

Z právních důvodů je nepravděpodobné, že budeme dělat kryptoměna směnitelný za skutečné akcie, protože nejsme veřejná obchodní společnost, a proto by bylo nezákonné dát podíl na miliony lidí. Howevever, pracujeme na právní strategii a jsem si jistý, že kryptoměna budou směnitelné za něco hodnotného.

Také jsme použili slovo „kryptoměna“ Původně ale lepší termín je „digitální aktiva“, protože v mnoha ohledech se poznámky nemusí být jako měny vůbec. Například nejsme v plánu umožňuje uživatelům koupit zlato s kryptoměna (i když jsme se eliminovat tuto možnost).

load...

Ryan řekl, že strávil více než měsíc poznávání rozšiřitelné povaze Bitcoin a nové protokoly, které byly k dispozici k vybudování takové technologie. Pohlédl na postranních řetězců, barevné mince, Counterparty, Mastercoin, ethereum, Stellar, Ripple, NXT, otevřené transakce a vytvoření alt minci. Po přečtení mnoha možností, společnost ani Ryan ještě oficiálně oznámit, jakým směrem se budou se nakonec. Víme, že Ryan eliminovala jejich možnosti buď opci postranním řetězcem nebo jedné obarvené mince.

Mnozí věřili digitální aktivy podle reddit akcií by být postaven na jedné protistraně nebo NXT, ale Ryan uvedl,

Protistranou je úžasné a je tím pravým nástrojem pro mnoho projektů, ale existuje několik důvodů, díky kterým je méně než ideální pro Reddit.

Po několika měsících spekulací, obraz týkající se této nové digitální aktiva se stává o něco jasnější s vyhlášením reddit poznámek.

Mnohé otázky zůstávají otevřeny, ale dnes už víme, oficiální název a my jsme byly poskytnuty oficiální vysvětlení o tom, jak distribuce bankovek se bude konat.

Reddit bude rozdávat Reddit poznámky v náhodném loterie s přibližně 950,000 Reddit poznámky k mezi aktivními uživatelských účtů rozdělit. Vzhledem k tomu, že počet bankovek je menší než počet aktivních uživatelských účtů, nebude každý uživatel obdrží po jednom. Aby se ujistil, že poznámky jsou uvedeny pouze na aktivní uživatelské účty, a ne ty, které vytvořil po vyhlášení-společnost bude rozhodovat, které účty mají nárok na poznámky na základě činností před 30. Září 2014, kdy se poprvé učinil prohlášení týkající se plánů,

Poznámky budou rozděleny náhodným uživatelům na podzim roku 2015.

Na reddit poznámky bude dělitelný, takže uživatelé by měli být schopni ke špičce, dát, darovat, obchod, nebo dokonce použít na burzách. Je Ryanova naděje, že uvidí aktivita na burze.

Ačkoli toto nové aktivum otevírá velkou část potenciálních právních důvodů, právníci na Reddit se snažíme, aby se ujistili, že nové digitální aktivum je zcela legální a spadá do všech předpisů. Společnost je připravena zablokovat uživatelům New York-li to nutné s BitLicense v nejhorším případě, ale Ryan uvedl,

V nejhorším případě, občané NY bude muset být vyloučeny z projektu. Nicméně, jsem si jistý, že se to nestane. Budeme spolupracovat s regulačními orgány, aby se ujistil tento projekt kompatibilní.

Stále nevíme technické detaily nebo jiné velké aspekty týkající reddit poznámky, ale víme, že společnost je stále aktivně sleduje dřívější sliby a pracuje neúnavně, aby byly realitou s tímto oznámením.

Obrázky s laskavým svolením Reddit.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bit4coin oznamuje zprávy pro rok 2014 po prodeji více než 1 000 dárkových karet BTC

Post ICO

Čína má novou peněženku, která může přilákat ještě více uživatelů do světa kryptocurrency

Post ICO

HighKart.com je první online maloobchodní prodej v Indii, který přijímá výhradně společnost Bitcoin

Post ICO

Darujte Bitcoin a pomozte obětem zemětřesení v Nepálu

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Komentáře BitLicense se stanou veřejnými a to musí říkat Western Union, Amazon a Walmart

Post ICO

Fiat měna a Bitcoin: konceptualizační média výměny

Post ICO

British Passion VIP je první eskortní agenturou, která přijímá společnost Bitcoin

Post ICO

Bitfash představuje divy společnosti Bitcoin všem milovníkům módy

Post ICO

Chile se stane první zemí, která prodává nemovitosti výměnou za Bitcoin

Post ICO

Zpráva společnosti PwC: Cryptocurrencies nesou průlomový potenciál

Post ICO

Uvnitř Bitcoins konference: New York stále zdůvodňuje titul kryptocurrency kapitálu