PayBase fungující neoprávněně bez licencí MSB | Czech.Lamareschale.org

PayBase fungující neoprávněně bez licencí MSB

PayBase fungující neoprávněně bez licencí MSB

Mince Fire série vyšetřovacích zpráv o Paycoin a PayBase pokračuje s odhalením, že dnes PayBase, která působí jako obchodní peněžního vysílače, nemá potřebné licence ve všech státech, které provozují.

load...

Zatímco společnost požádala o federální status MSB, uznaného FinCEN na 12/29 (původní soubor byl 12/26), ale neobdrželi jednotnou licenci MSB v jediném státě, který reagoval na naši žádost ve Spojených státech ke dni 21. Ledna, Odhalení otevírá potenciální právní plechovku červů pro společnost, která fungovala jako MSB, protože se otevřely a odvedl tak bez řádného povolení.

load...

Licenční MSB je dlouhý a komplikovaný proces, v mnoha státech, zatímco to je velmi jednoduché a tak jednoduché, jak platit poplatek za podání žádosti a poskytnutí příslušné papíry v jiných.

Mince Požární investigativní reportéři Ověřil se státními regulátory a sdílíme výsledky našich žádostí o informace se pod každým státem. Mince Fire je také vydávání ověřených dokumentů (když byly poskytnuty našimi redaktory) a každým regulátorem Kontaktní údaje tak, že ostatní mohou ověřit pravost získaných informací.

Jednoduše s federální status MSB nesplňuje podmínky podnikání, jako je Paybase podnikat v každém jednotlivém státě. Stav licence je vyžadována ve většině států, než nějaké peníze přenosu může dojít i v případě, zákazníci jsou ve stavu, kdy licence není dosud získané, může to mít vážné důsledky pro společnost.

load...
[Tabulka id = 2 /]

Každý stát, který reagoval na aktuální žádosti mincí ohně o stavu licence odpověděl, že společnost je notlicensed.

Tento nedostatek licencí rozhodně nepomůže Paybase s ohledem na stávající právní prostředí a aktuální vyšetřování, které se konají na Paybase, Cantor Fitzgerald Stuart Fraser a pan Homero J. Garza v různých regulačních organizací.PayByCoin pro QuickBooks DebutsIntuit Labs je strana Intuit kde nové věci vyzkoušeli, vyvinutý a postavený ven před tím, než se obvykle točil pryč a ven za nové produkty. Už jen na trh nový produkt s názvem PayByCoin.

Intuit PayByCoinis k dispozici jako bezplatný add-on pro malé a střední podniky, které používají QuickBooks Online služby pro vytvoření elektronické faktury (elektronické faktury).

Před přijetím platby v Bitcoin, malé a střední podniky musí nejprve registraci do QuickBooks platební umožnit online platby faktury a potom propojit CoinBase peněženku s jejich online účtu QuickBooks pomocí Intuit PayByCoin. CoinBase je poskytovatelem digitálních peněženek pro Bitcoin. Když se zákazník rozhodne zaplatit faktury online Bitcoin je zákazník prezentovány s pokyny propojené CoinBase peněženky k dokončení transakce. Zákazníci mohou posílat Bitcoin využitím vlastního CoinBase nebo jiný Bitcoin peněženku. Je-li platba úspěšná, bude Coinbase uložit stejnou částku do Bitcoin peněženky propojen s předmětným účtem QuickBooks Online. Jakmile je transakce dokončena Intuit PayByCoin smiřuje transakce v QuickBooks Online.

Intuit neúčtuje žádné poplatky ani malé firmy nebo zákazníka za využívání služby Intuit PayByCoin. Coinbase účtuje o 1% na malé a střední podniky k přijímání plateb v amerických dolarech.

Obrázek se svolením Intuit.


Zpracovatel platebních karet Bitcredits získal uznání od společnosti Bitcoin EmbassyBitcredits.io je jedním z prvních produktů pocházejících z Bitcoin velvyslanectví v kryptoměna náboj se nachází v centru Montrealu v Kanadě. Tento jednoduchý platební procesor, který můžete rychle vložit na své webové stránky, umožňuje nabíjet diváky na obsah nebo jednoduše provést online prodeje.

Zavedení této služby se provádí pomocí vloženého JavaScriptu, Montreal Tech Watch hlásí, vytváření příležitostí pro lidi, jako bloggerů, kteří nyní mohou získat skutečné příjmy přes Bitcoin mikro-dary.

„BitCredits umožňuje webové stránky zpracovat Bitcoin (případně další Alt-mince i) prostřednictvím svých stránkách, a přitom svým uživatelům v záběru s jejich značek. Bez přesměrování žádné přihlášení nebo na účet výtvory s třetími stranami. Nejtěsnější možnou integraci“, je možné číst na internetových stránkách zpracovatele.

Zakladatel služby, Alexandre Bourget, která byla zahájena BitCredits zpět v červenci. Nyní, když odhaluje platformy zkoumá příležitosti pro growthlike offling maloobchodu, avšak stále zaměřuje především na posílení přijetí kryptoměna.


Platební procesor Neteller změní zásady společnosti pro přidání možnosti BitcoinNeteller, známý globální poskytovatel platebních řešení, oznámila integraci nového Bitcoin funkci vkladu. Zástupce pro společnost odhalilo, že nová varianta by mohla být zahájena již tento čtvrtek (26.).

Rozhodnutí představuje zásadní změnu v politice Neteller to, hlásí místo Coindesk. Procesor platby a poskytovatel předplacená karta předtím změnila podmínky pro zákaz „obchodu, výměně, koupě nebo prodeje Bitcoins, nebo jakýkoli jiný virtuální měnu.“

Tisková releaseissued tuto středu (25.) optimálním Platby - mateřská společnost, která funguje jako značka Neteller - vysvětluje, že proces přidávání možnost platby Bitcoin do firemního systému bylo zajišťováno prostřednictvím spolupráci BitPay.

„Neteller již poskytuje obchodníkům a zákazníkům široký a různorodý soubor on-line platební možnosti a přidáním Bitcoin dává jim další cenný způsob platby pomoci převést více transakcí,“ řekl Joel Leonoff, prezident a CEO optimálních plateb.

„Uvědomujeme si důležitou úlohu, kterou cryptocurrencies hrát v budoucnosti plateb a těšíme se na spolupráci s BitPay jako míra akceptace roste.“

Aby se zabránilo případné následky způsobené Bitcoin je volatilita, budou obchodníci využívající Neteller je systém a nový Bitcoin možnost být schopen okamžitě převést kryptoměna do fiat měn po obdržení platby.

„BitPay je zpracování oběť snižuje riziko Bitcoin cenové volatility tím, že umožňuje obchodníkovi přijímat Bitcoins a okamžitě převést na měnu volby,“ potvrdila tisková zpráva.

Na druhé straně partnerství, kryptoměna platební procesor BitPay potěšením pracovat s Neteller. „Bitcoin popularita rychle roste a se etabloval jako nejbezpečnější, nejvíce široce přijímaného digitálního měně,“ řekl Sonny Singh, společnosti COO. „Tento vztah s optimálním Platby nám pomůže řídit přijetí obchodníka v globálním měřítku.“

load...

Související zprávy


Post ICO

Od restaurací po školy, od Francie po USA: pět malých firem, které akceptují Bitcoin

Post ICO

První bankomat ATM začíná v úterý

Post ICO

Upozornění na škodlivý software: webové stránky Poslouchejte službu Bitcoin zablokovanou prohlížečem Google Chrome

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

CoinLock umožňuje uživatelům prodávat soubory Bitcoin snadno a bezpečně

Post ICO

IBM se domnívá, že bloková křivka je elegantním řešením pro internet věcí

Post ICO

ItBit CEO říká, že splní požadavky NYDFS BitLicense

Post ICO

Koupit auto s Bitcoinem? Kontrola

Post ICO

MyCoins Ponzi podezření, Poker Stars hovoří o adopci Bitcoin a další

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Bitcoin London 2013 je zde a my vám dáváme kompletní náhled