Open Source Mince Pocket nyní v systému iOS | Czech.Lamareschale.org

Open Source Mince Pocket nyní v systému iOS

Open Source Mince Pocket nyní v systému iOS

Jako Apple začne dovolovat související Bitcoin peněženky, obchody a další, aby se vrátil do obchodu s aplikacemi open source knoflíkové Pockethas byl schválen a je nyní k dispozici ke stažení z App Store.

load...

Zdrojová aplikace open je plně vybavený Bitcoin peněženka, která umožňuje odesílání a přijímání Bitcoin na obou iPhone, iPod Touch a iPad.

App zahrnuje schopnost skenovat QR kódy nativně s iOS pro uskutečnění transakce.

App v současné době zahrnuje zřeknutí připojený ke spodní části popisu na App Store.

Poznámka: Před použitím funkce pro odeslání této aplikace zkontrolujte své státní a federální zákony, pokud jde o předávání Bitcoin nebo virtuálních měn. Jste odpovědný za používání Bitcoin ve vaší jurisdikci.

load...

Zřeknutí se zdá být přidány developera a to je v současné době jasné, zda byl o to požádán, nebo prostě tak učinil jako součást snaze mít žádost schválena rychleji.

Aplikace Obrázek se svolením Apple. Header image svolením Apple.Projekt Opencoin BitcoinDark má za cíl udělat kryptocentnost zcela soukromouK dispozici je nový open-source projekt, tam, že hodlá splnit původní ideály kryptoměna: decentralizace, otevřenosti a anonymitu. Projekt komunitní řízený, který si klade za cíl vytvořit decentralizované měny a platební systém, který zahrnuje těžbu bazény a výměn, se nazývá BitcoinDark.

load...

Podle jeho vývojáři budou BitcoinDark být složen z řady služeb, a bude podporovat „přímé obchodování P2P, výměny aktiv, vlastní sportovní sázky a mnohem více“, vždy se zaměřením na myšlence soukromí.

„ochrana osobních údajů Servery budou tvořit páteř BitcoinDark off-blockchain privátní sítě a nebude jen pracovat, aby se vaše transakce v anonymitě, ale osobní, ale i“, uvádí internetové stránky projektu.

Webová stránka také ukazuje, že „BitcoinDark je ASIC kompatibilní PoW / POS mince. Vývoj Teleport Anon Tech je v plném proudu a bude zahrnovat téměř v reálném čase decentralizovaná výměna (Instantdex) a peer-to-peer sportovní knihu (Privatebet) a další “.

Nejpokročilejší a jedinečné soukromí mechanismus, Teleport Anon Tech, je nyní dobře ve vývoji u hlavního BTCD developera Jl777 (James) a bude využívat pNXT platformu. BitcoinDark bude na špici krypto-technologie. Vítejte na vývoj crypto!

Komentář zveřejněna na fóru BitcoinTalk.orgconfirms klíčové vlastnosti nové platformy je. Projekt je v současné době snaží pomoci Společenství a návrhy od veřejnosti: „dobrá mince by měl být vytvořen komunitou, která má v úmyslu použít.“


Více než 14 milionů Keňanů má nyní přístup k Bitcoin peněženku díky KipochimuKipochi vydává svůj specifický Bitcoin peněženku a novinky nemohlo být lepší: díky této službě, která umožňuje lidem posílat a přijímat virtuální měny a převést ji přes populární keňské služby M-Pesa, třetina obyvatel Keni nyní mají Bitcoin peněženku. I když to neznamená, že všichni používají Bitcoin, je to velký krok kupředu směrem k masivnímu přijímání digitálního mince v Africe.

99Bitcoins psal o Kipochi nové walletback na začátku tohoto měsíce, s důrazem na skutečnost, že se jednalo o „služba určená pro celý svět“ a pro každý typ mobilního telefonu (nejen smartphonů). Souvisí s M-Pesa, nová peněženka umožňuje každému uživateli s řádným ID vyměnit prostředky jen pomocí telefonního čísla jako číslo účtu (server Kipochi obdrží Bitcoins přes adresou 34 znaků).

Zkontrolujte, co někteří odborníci a vlivné osobnosti jsou tweeting o tom:

Téměř 14,5 milionů Keňanů a 5 milionů Tanzanie již přihlásili ke službě

Který poskytuje kryptoměna transakce s velmi nízkými poplatky. Takže jsme se, že to je čas říci „watch out“ ke službám, jako je Western Union nebo MoneyGram.

Kromě Afriky, Kipochi má také tým z 8,300 látek je také v současné době zkoumání oblastí, jako je východní Indii, kde mohou získat ještě více uživatelů.

Přes motherboard.vice.com


Více než 40 procent Američanů již Bitcoin považuje za virtuální měnuAčkoli šest procent Američanů si stále myslí, Bitcoin je Xbox hry, 42 procent už ví, co to jméno znamená: virtuální měnu. Přesto 46 procent ještě nemám ponětí o tom, co znamená Bitcoin, hlasování zveřejnila agentura Bloomberg odhalil.

Odpovědi byly získány od prosince 6 a 9 prostřednictvím telefonického průzkumu, který zpochybnil 1,004 Američanů s chybou plus nebo minus 3,1 procentního bodu. Zde je tabulka vydané Bloomberg:

 Nyní se podívat na některé z názorů registeredby autorů hlasování:

Nejsem si jistý, co hodnota to je a co bych mohl vyměnit za.

Olga Ruff, 62, Dallas

I nemusí nutně vědět, jestli je to něco, co bych přemýšlet o tom, používáte k nákupům.

Jeremy Labadie, 32, New York

Tam byl někdo, kdo se jej používat na něco nezákonného, ​​a trvalo FBI dlouho to vyřešit.

John Berg, 62, Minnesota

Se všemi novými systémy, které potřebují čas na rozvoj a regulace může přijít později. Vypadá to, že něco, co se dívat a vidět, jak to chodí.

Matthew Gouaux, 35, San Francisco

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

British Passion VIP je první eskortní agenturou, která přijímá společnost Bitcoin

Post ICO

Klienti Bitstampu, kteří nezdaří ověřit identitu s rizikem ztráty všech svých BTC

Post ICO

Služba zasílání zpráv Heml.is přináší přes Bitcoin a PayPal více než 120 000 dolarů

Post ICO

Čerstvé Bitcoins jsou lepší: BlockTrail Mincovna prodává čerstvě těžené BTC

Post ICO

Bitstamp je opět v podnikání s bezpečnějším systémem po obrovském porušení peněženky

Post ICO

Microsoft a MIT zkoumají využívání technologie blockchain

Post ICO

New York vydává návrh pro unikátní a inovativní BitLicense

Post ICO

Od restaurací po školy, od Francie po USA: pět malých firem, které akceptují Bitcoin

Post ICO

Podívejte se na Blockchain.info, CoinFinance je za vámi

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker

Post ICO

Investiční fond Bitcoin Global Advisors se připojuje k @BTCfoundation