Velký obchodník s drogami Silk Road spolupracoval s úřady po dobu dvou měsíců | Czech.Lamareschale.org

Velký obchodník s drogami Silk Road spolupracoval s úřady po dobu dvou měsíců

Velký obchodník s drogami Silk Road spolupracoval s úřady po dobu dvou měsíců

S velmi reálná možnost vidět precedenční zatáčku Silk Road do filmu v příštích několika letech, to bylo nedávno zveřejněno, že jedním z těch lidí, kteří pomohli svrhnout online drog bazaru byl vrchol drogový dealer NOD, který tajně začal spolupracující s federálními agenty v červenci poté, co jeho domov v Seattlu byl vpadl do úřadů, podle The Smoking Gun.

load...

Zatčení kývnutí záda v září vykázala 99Bitcoins zde. Steven Lloyd Sadler, dealer skutečné jméno bylo mezi „horní jedno procento prodejců“ na Hedvábné stezce, prodává většinou vysoce kvalitní kokain, heroin a pervitin.

Skutečnost, že dealer se spolupracuje s federálové může způsobit určité obavy pro své on-line zákaznickou základnu, ale především svým dodavatelům. Kouřící zbraň hlásí, že spolupráce Sadler byl popsán v krátkém US okresní soud jednání na začátku tohoto měsíce. Soud vzhled NOD byl podnícen zatčení Silk Road je správcem Ross Ulbrich, o den dříve.

load...

Během tohoto jednání, 2. Října, federální prokurátor Thomas Woods řekl soudce soudce Briana Tsuchida, že „pan Sadler spolupracuje již pracující pro vládu za poslední dva měsíce.“

Sadler mohl dokonale skončit inspiruje jedna z postav z filmu, který řekne Silk Road příběh. Coindesk hlásí, že 20th Century Fox a Chernin Entertainment najali Dennis Lehane, mysl za skripty „Prokletý ostrov“ a „Sbohem, baby“, psát scénář založený na Ulbricht příběhu, také známý jako strašlivý pirát Roberts.Přesouváním bitů BitPoin je nyní k dispozici služba Zuman a IncoinBitPayannounced dnes v Money2020, že dva poskytovatelé služeb ze mzdy, Zumanand Incoin, v současné době využívají své výplatní API umožňují zaměstnancům přijímat jakoukoli část svých mezd v Bitcoin.

load...

Zuman je HR řešení cloud-based, který zpracovává mzdy, dávky a talent management na vysoké rostoucí společnosti.

„Nabízí výběr zaměstnanců prostřednictvím platebních alternativ k výplatě je součástí toho, co Zuman je všechno,“ řekl Doug Devlin, spoluzakladatel a CEO společnosti Zuman. „Díky naší spolupráci BitPay, budeme moci lépe pomoci společnostem, které se pohybují nad jejich náběhové fázi přilákat a udržet si zaměstnance vysokou hodnotu.“

Incoin nabízí uživatelské rozhraní, aby zaměstnavatelé platit svým zaměstnancům, bez potíží, že bude muset změnit poskytovatele mzdové.

„Incoin je nejlepší volbou pro každou zaměstnavatele, který chce dát více svobody a pobídek pro zaměstnance,“ řekl Cody Littlewood, CEO of Incoin. „BitPay byla klíčovým partnerem pro nás. Jejich znalosti a závazek k Bitcoin, kombinoval s jejich možnostmi integrace, byly rozhodujícími faktory pro nás používat BitPay API oproti konkurenci.“

BitPay je Payroll API podporuje více měn a mohou posílat platby jakéhokoli Bitcoin peněženky. Zaměstnanci, kteří se rozhodnou vzít část svých příjmů po zdanění ve Bitcoin bude mít to bez problémů ukládají do jejich Bitcoin peněženky každého výplatního cyklu. BitPay je API je směnný kurz k dispozici zaměstnavateli, takže může zaměstnanec řádně vysvětlit nákladové základě Bitcoin, které vydělal.

„Není třeba kupovat bitcoins déle, když můžete získat jako součást svého běžného platu,“ řekl Tony Gallippi, spoluzakladatel a výkonný předseda BitPay. „S Zuman a Incoin, zaměstnavatelé mohou umožnit zaměstnancům, aby se automaticky mít bitcoins zaslán jakémukoli Bitcoin adresu v každém Bitcoin peněžence, na celém světě.“


Upozornění na škodlivý software: Aplikace Bitcoin Alarm může ukrást vaše digitální penízePokud hledáte pro aplikace, která vám pomůže udržet přehled o ceně kryptoměna je, je tu ještě jedna s názvem „Bitcoin Alarm“... Že byste se měli vyvarovat. Aplikace Windows slibuje poslat Cenová upozornění přes SMS na mobilní telefon, ale je opravdu snaží ukrást vaše BTC.

Varovný byl zahájen Kenny MACDERMID, analytik u bezpečnostní společnosti Arbor Networks, v závislosti na webu PC World. Znalec analyzuje kód této aplikace a zjistil, že „Bitcoin Alarm“ je vlastně dobře maskovaná malware. „Na stránkách slibuje nástroj, který vás bude upozorňovat na změny na trhu pomocí SMS, aniž by zmínil žádný zločinný chování“, napsal MacDermid.

Bitcoin Alarm
  • Webová stránka aplikace byla vytvořena dne 19. Listopadu (podle údajů z Domain Tools).
  • Je tu YouTube video ukazující, jak nainstalovat aplikaci, která byla nahrána před dvěma týdny.
  • Video ukazuje Windows počítač nastaven na němčinu.

Výzkum zjistil, že „Bitcoin Alarm“ obsahuje zašifrovaný soubor, který je nic menšího než vzdálený přístup Trojan s názvem NetWiredRC. Tento kus škodlivého softwaru mohou být použity k ukrást přihlašovací údaje. V tomto případě může být také použit k ukrást Bitcoins, říká výzkumník.

„Tento bezplatný nástroj není nic víc než malware velmi nízká míra detekce je spammedto každého, kdo by mohl mít Bitcoin sedět“, MACDERMID záruky.

Aplikace také obsahuje skript, který je dokonce schopen zkontrolovat, zda je spuštěn bezpečnostní software od Avast, aby se zabránilo ji „jít spát.“ Proč by měl nějaký program pokusí vyhledat antivirovým programem v případě, že má co skrývat? To je hlavní otázkou.

Analytik na Arbor Networks předložena „Bitcoin Alarm“ na VirusTotal, online službu, která používá čtyři desítky antivirové apartmá analyzovat podezřelé programy, ale pouze antivirus Kaspersky Lab byla schopna detekovat Bitcoin Alarm. Nyní, více apartmány jsou vyzvednutí na malware.

load...

Související zprávy


Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Centrální banka Kypru říká: Bitcoin není ilegální a posiluje kryptografické služby společnosti Neo & Bee

Post ICO

Dobrý den, 500 dolarů! Bitcoin je na vítězném pruhu

Post ICO

Federace vypnuli výměnnou platformu Liberty Reserve

Post ICO

Služba Bitcoin spuštěna v Nigérii firmou BitX

Post ICO

Jsou minory GAW o partnerstvích?

Post ICO

Britské orgány uvedly, že předpisy týkající se praní špinavých peněz se nevztahují na burzy Bitcoin

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Adam Draper Přidáno do Cryptolina

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Změny z východu způsobují, že cena společnosti Bitcoin klesne o více než 30% za dva dny