Jak velké je 99 bitů, jak začínáme 2017 (a volné tričko Bitcoin) | Czech.Lamareschale.org

Jak velké je 99 bitů, jak začínáme 2017 (a volné tričko Bitcoin)

Jak velké je 99 bitů, jak začínáme 2017 (a volné tričko Bitcoin)

2016 byl úžasný rok pro Bitcoin. Měna začal na $ 430 a uzavřel rok s obrovským skokem do výše $ 970. Růst zájmu o Bitcoin také přinesl růst na 99Bitcoins a 2016 byl nejlepším rokem pro náš web k dnešnímu dni. V tomto krátkém příspěvku jsem chtěl dát rychlý přehled o tom, jak moc jsme se pěstuje v minulém roce.

load...

99Bitcoins začal oficiálně ledna 2014 (předtím to bylo jen testovací webové stránky pro některé Bitcoin článků). Můj hlavní zaměření bylo vždy pomáhat lidem začít s Bitcoin, takže vždy, když nová vlna lidí, kteří přišli na palubě, jako jsme měli v posledních několika týdnech, je to vždy dobré znamení pro web.

Jak můžete vidět z dolního Google Analytics výše 99Bitcoins sloužil kolem 1,5 milionu čtenářů v roce 2016, a to je docela zřejmé, jak se cena ovlivnilo počet čtenářů na konci roku. Tento nárůst uživatelů nechá místo, které mají být hodnoceny kolem # 34,000in v žebříčku algoritmu Alexa všech webových stránek.

load...

Jak můžete vidět, jsme začali v roce umístila kolem # 58000, klesl na číslo 78000 a vystřelil zpět nahoru znovu # 34000 těsně před rokem skončil.

Většina našich uživatelů jsou muži ve věku 25-34 let a že do značné míry koreluje mezi ke Coindesk researchdone v poslední době o tom, kdo přesně je průměrný uživatel Bitcoin.

Následující graf ukazuje životní styl našich čtenářů (vlevo) a jejich zájmy výrobků a nákup online (vpravo).

Většina našich čtenářů jsou ze Spojených států (36,1%), následované Indií (5,1%) a pak ve Velké Británii (3,93%). Nedávno jsme také integrován Bitcoin kohoutek do místa, takže jsme začali přijímat značný provoz z východní Evropy, Jižní Africe a Rusku stejně.

load...

Po celý rok jsme také dostali zmínil hodně proudu a finanční médií. Yahoo !, MSN, Newsweek, Gizmodo, hledám Alpha a Coindesk jsou jen některé z míst, která spojených s různými články o 99Bitcoins po celý rok. Nejvíce souvisí Stránka byla pochopitelně naše Bitcoin Nekrology průřez, který ukazuje, jak Bitcoin nadále stoupat z mrtvého znovu a znovu. Velkou zásluhu na Jordan Tuwiner od BuyBitcoinWorldWidefor vytvoření této úžasné pojetí.

Naše zákaznická základna se také začal být dost velký a dnes máme téměř 30.000 věrné předplatitele. Aby oslavili to my rozdáváme pět 99Bitcoins trička zdarma tomu, kdo napíše nejkreativnější odpověď níže. Mohlo by to být o Bitcoin, o webu, nebo cokoliv jiného si myslíte, že je relevantní. Také, pokud nechcete, aby konkrétní 99Bitcoins Tričko bez obav zvolit jakýkoli jiný z široké palety na prodejně Bitcoin.com.

Stačí napsat svoji báseň komentáře části níže a jste v. Vítězové budou vyhlášeni 7. Ledna přes sekci komentářů stejně.

Díky za to, že tak úžasné, a tady je, aby ještě lépe 2017 !!!!

Ledna aktualizace 7. - Vítězové byli vybráni a byly oznámeny prostřednictvím níže svůj komentář. Díky všem za účast a jsou takové úžasné publikum.

Související zprávy


Post ICO

Nejnovější zpráva Bank of Canada uvádí, že Bitcoin může přinést rizika pro celkovou finanční stabilitu

Post ICO

Federace vypnuli výměnnou platformu Liberty Reserve

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Čtyřčlenná rodina prochází nekonvenční cestou po USA a používá pouze Bitcoin

Post ICO

Mincovna dosáhne limitu nákupu a pozastaví činnost

Post ICO

Kupte si auto s vaším Bitcoins: tržiště vozidel Beepi přijímá kryptocurrency

Post ICO

Generální ředitel společnosti Overstock.com říká, že bude ohromen, pokud Amazon ignoruje Bitcoin

Post ICO

GetGems iOS Release

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Coinapult Compromise Timeline

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Platforma Bitcoin CoinJar zajišťuje první velké investice v Austrálii