Dobrý den, 500 dolarů! Bitcoin je na vítězném pruhu | Czech.Lamareschale.org

Dobrý den, 500 dolarů! Bitcoin je na vítězném pruhu

Dobrý den, 500 dolarů! Bitcoin je na vítězném pruhu

Bitcoin dosáhl nového historického maxima v průběhu tohoto víkendu překonal $ 500 milník. Zatímco před pár týdny byla osada zející při 1 BTC dosáhl $ 300 se kryptoměna je v současné době obchoduje za $ 505 na Mt. Gox, ačkoli na BtcChina stále obchoduje za $ 488 v a na $ 462 Bistamp (kolem 18:30 GMT).

load...

Současná vysoká hodnota je téměř dvojnásobek nejvyššího registrovaných v dubnu letošního roku cena - přibližně $ 266 - před Bitcoin potopena. To znamená, že pokud jste byli dost odvahy držet na svých Bitcoins v té době jste se zdvojnásobí své investice, namísto panice prodávají v té době.

Dalo by se dokonce oslavili děje Bitcoinity o pomoc, protože platforma zahájila novou slavnostní animaci s Kermit žába jako hvězdy.

load...

Bitcoin je exponenciální vlnu růstu se děje po významných událostech, jako je odstavení nelegálního trhu Silk Road, který byl viděn jako potenciální hrozbu pro stabilitu digitální měny. Nicméně Bitcoin podařilo přežít a roste silná, protože zhroucení dubnové.

V současné době je celková tržní kapitalizace je $ 5.581.140.286, s 12,003,175 Bitcoins v existenci, píše Coindesk. Ačkoli americký dolar je stále nejoblíbenějším měna obchodníků, BtcChina vládne devizový trh.

Samozřejmě, že rostoucí cena povede jen k další spekulace o možném bubliny a pravdivě, jen budoucnost ukáže, kde se Bitcoin čele. Pro tuto chvíli, pojďme si tento nový úspěch.

load...


Zde je kalkulačka, která vám zjistí, kolik je vaše zlato v BitcoinsChcete vědět, jak moc je vaše zlato stojí v Bitcoins? Můžete snadno najít odpověď na tuto otázku díky novému Bitcoin Melt Hodnota kalkulačka pro zlato.

Tento užitečný nástroj bere v úvahu celkové množství skutečného obsahu zlata (bez jakýchkoli dalších kovů), aby vám říct, jak moc je váš drahý kov stojí v kryptoměna, nebo na druhou stranu, kolik byste měli platit za Bitcoins po určitou ze zlata.

Nezapomeňte, že tato kalkulačka vám poskytuje pouze cenu Bitcoin za zcela čistého zlata, pokud znamenat nižší procento. K tomu, zvolte počet zlatých karátů z dostupného seznamu, např.

Můžete zkusit Bitcoin Melt hodnota kalkulačka pro zlato tady!


Zde je nápad: Co kdyby byla Bitcoinova cena spojená s americkým dolárem?Je Číny vina, pokud mluvíme o tomto problému. V zemi za předpokladu, že myšlenku fixace svou měnu na dolar za nízkou cenu a stává se druhou největší ekonomikou na celém světě. Tak, přičemž tento příklad, co by se stalo, kdyby jste zavěšen Bitcoin je cena na severoamerické měně? Mohl by to být řešení pro všechny problémy Bitcoin je?

Jako je Čína, toto řešení by mohlo zvýšit Bitcoin a zavést určitá pravidla, aby jeho hodnotu. Toto rozhodnutí by bylo možné změnit volatilitu, která ovlivňuje digitální měnu, takže uživatelé a obchodníci více bezpečné a pohodlné s „mince“. Pevná sazba může dělat zázraky, když vše, co máme, je nestabilita.

Fixace hodnotu Bitcoin k americkému dolaru by také vytvořit možnou alternativu k FinCEN situaci regulátoru. Tento problém začal, když tři Bitcoin burzy ve Spojených státech byly odstaveny, „zřejmě jako důsledek pokyny vydané minulý měsíc ve finančním zločinům vynucení propojit,“ napsal John Matonis v Forbes. 

Může to být řešení, které umožní Bitcoin pracovat pryč od očích vyděšený konkurentů, pomocí kryptologie? Tato fixní kurz by mohl být dokonce spravovaných nadací Bitcoin, který by byl zodpovědný za každodenní zveřejnění pevnou sazbou.

To by mohlo být řešením, ale pravděpodobně jen přechodný. Kdo ví? Možná jednou, až Bitcoin a jeho lobby zase až opravdu velký a silný, budou moci uložit rozhodnutí o vlád.

Přes rt.com


Zde je to, co jste minulý týden minulý týden (17. - 24. Srpna) minulKaždý týden se scházíme top příběhy, memy a osobní příspěvky z celého médií (tradiční a sociální) a dodat vám je ve snadno stravitelné způsobem. Chcete-li zůstat aktualizován přihlásit se k odběru newsletteru a dostávat týdenní aktualizace, jako je tento přímo do vaší e-mailové schránky.

Tento týden rozruch kolem BitcoinXT se trochu zpomalil. Vzhledem k tomu, Slideshare neumožňuje navazuje na čtvrtém snímku jsme zahrnuli odkazy na všechny ty příběhy z prvních tří snímků v dolní části této stránky stejně.

Odkazy na novinové zprávy:

Bitcoin je vidlicový: Chief Scientist uvádí alternativní návrh pro danou měnu

World Wide Web Creator vede W3C navázat online platební norem včetně Bitcoin

Řecko pro příjem 1,000 Bitcoin bankomatů je důvěra v banky ‚Long Gone‘

Odkazy na Reddit příspěvků:

Děkujeme, že jste vývojáři za všechno, co děláte

Obchodníci pozor Circle dohodě o změně uživatele

Věděli jste, že Reddit nepřijímá Bitcoin k reklamě?

load...

Související zprávy


Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností

Post ICO

Evropská unie tvrdí, že Bitcoin je osvobozen od DPH

Post ICO

Zemědělci prodávají a Bitcoin: Co vaří v kryptokuchyně?

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

Sběratel, který vypustil nahé fotky Jennifer Lawrence, očekával, že je to hezčí Bitcoinova odměna

Post ICO

BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku

Post ICO

Bitmain bojuje proti skupině DDOS

Post ICO

Federální agent obviněn z bitky krádeže v poprsí Silk Road přiznává

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitola v Buenos Aires - argentinská krypto revoluce