Fortress Investment Group připravuje největší Bitcoin fond s Panterovou pomocí | Czech.Lamareschale.org

Fortress Investment Group připravuje největší Bitcoin fond s Panterovou pomocí

Fortress Investment Group připravuje největší Bitcoin fond s Panterovou pomocí

Dobře vím Fortress Investment Group (FIG) se připravuje tolaunch vlastním Bitcoin fondu v průběhu roku 2014. Přestože informace o projektu jsou stále vzácné, existují silné pověsti, že potvrzení vytvoření fondu, který bude větší než SecondMarket.

load...

Tato zpráva byla zveřejněna CNN během posledního dne roku 2013. Tato první se sídlem v USA investice vozidlo určené pouze pro kryptoměna - nazvaný Bitcoin investice důvěře byl vytvořen v září, což překonalo veškeré úsilí dvojčata Winklevoss být první hráči v této hře. I když jejich projekt zůstává čekají na právní odpověď, SecondMarket se to stalo a nyní pevnost, veřejně obchodovatelná společnost, chce podpořit trh.

load...

Zpět v říjnu, Michael Novogratz, ředitel a co-investiční ředitel makro prostředků na pevnosti, přičemž (citováno podle Bloomberg), že lidé by měli „dát trochu peněz v Bitcoin“ a „vrátit se v několika let“, protože‚to bude stát za moc.‘ Také admited vlastnit nějaký kryptoměna: „Mám pěknou Bitcoin postavení.„Dost, že jsem s úsměvem, že se zdvojnásobil“.

Podle CNN, existuje několik „strouhanka“ odhaluje skutečné záměry tvrz je. Skupina získala Koru Ventures loni, poskytovatele půjček do tech firem. Cílem bylo údajně zahájit finanční skupiny IP.

Jedním z hlavních tváří Koru je, a nyní nový zaměstnanec na pevnost, je Steven Waterhouse, bývalý technologický ředitel RPX. Na 30. Jeho profil LinkedIn uvedl, že se právě stal partnerem na nejmenované Bitcoin fondu. Ale poté, co Dan Primack se CNN novinář na starosti tohoto příběhu se pokusili kontaktovat Waterhouse o odkazu Bitcoin je zmínka fond zmizel z profilu na LinkedIn a byl nahrazen jednoduchou zkratkou: TBD.

load...

Projekt bude pravděpodobně mít něco do činění s novým Bitcoin související s fondem nedávno vznesené San Francisco-založené Pantera Capital, která je spojena s několika Pevnost manažery a podal novou investiční poradce subjekt u SEC ( Komise pro cenné papíry) s názvem Pantera Bitcoin Advisors, LLC.

Tento subjekt, uveden jako zajišťovacího fondu v celkové hodnotě 147 milionů $, bude mít Pantera je šéf, Dan Morehead, jako CEO.

Související zprávy


Post ICO

DATA a BitGive: dvě nové skupiny, které doplní ekosystém Bitcoin

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Finance Tipy pro dívky: Mt. Gox a Bitcoin vysvětlili

Post ICO

Diverzifikace v drahých kovů a Bitcoin

Post ICO

Dorian Nakamoto Vypadá, že Newsweek je zodpovědný

Post ICO

Řetězové rádio se vrátí z DDOS

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Blokáda Bitcoinových stránek v Rusku, kterou místní soud považuje za nelegální

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Bitfash představuje divy společnosti Bitcoin všem milovníkům módy

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Bitstamp a další výměny obnovují Bitcoin výběry, zatímco Mt. Gox vydržuje protest