Pět zemí, které by měly přijmout Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Pět zemí, které by měly přijmout Bitcoin

Pět zemí, které by měly přijmout Bitcoin

Bitcoin se rozšířila přes téměř celý svět, ale tam jsou některé země, které by mohly těžit s oficiálním přijetím kryptoměna je. V těchto případech, kdy mluvíme o zemích, s některými hospodářskými a sociálními otázkami, Bitcoin by mohla být skutečná změna. Narazil jsme přes dobře uzemněné seznamu pěti countriesand rozhodli se podělit se s vámi.

load...

Čína

Se spoustou nových bohatých lidí, kteří budují své bohatství za posledních 20 let ekonomického růstu, čínští občané stále nemají mnoho způsobů, jak investovat své peníze outsideof své vlastní zemi. Tak, Číňané, zejména střední třída, mají obrovský důvod být zájem o Bitcoin. Výhody jsou zřejmé, a to je důvod, proč někteří vizionáři již vytvořili určitý čínský platformu pro výměnu s názvem BTCChina.

load...

Írán

Bitcoin by pomohlo některé Íránce, protože ekonomika země je centrálně plánované a řízené. Skutečnost, že íránská ekonomika je založená na ropě, nemá sektor finančních služeb a amerických dolarů jen místo na černém trhu, aby Bitcoin zdát jako sen. Kupodivu, Bitcoin ve skutečnosti může být méně volatilní než hodnota íránských riálů.

Řecko

S masivní krizi a neuvěřitelné ceny daňových úniků, Řekové mohou těžit hodně s Bitcoin. Za prvé, bude to umožní obyvatelé s více peněz přesunout některé ze svých finančních prostředků od bank. Řecko není to pravé místo pro vás bohatý hned, protože lidí se obrací proti těm, kteří mají více.

load...

Argentina

Po dlouhém dluhových krizí, které zničil Argentinci víru ve své vlastní peníze, Bitcoin je vnímána jako východisko pro některé lidi. Jak uvedl Fergus Hodgson, ekonom a politický poradce s Budoucnost nadace svobody, „Argentina má strašnou dědictví měnových krizí, a to se děje prostřednictvím jednoho právě teď. Bitcoin nabízí vozidla pro pohodlné občanské disobedience.That jedná v jednom pokojný způsob, aby se zapojily do relativně volnější obchod a transfer bohatství napříč národnostmi s lehkostí“. Možná to je důvod, proč digitální směnárna Tradehill plánuje otevřít kancelář v Argentině.

Itálie

Itálie má problém dluhu obrovský právě teď, protože je zemí s druhým největším množstvím dluhů v rámci Evropské unie. A co hůř, to má vliv na všechny země, které se zabývají eura. Tento nedostatek likvidity v bankovním trhu v Itálii dělá se lidé dívají na Bitcoin jako způsob, jak investovat do něčeho mimo countryand zajistit nějaké úspory.

Související zprávy


Post ICO

Mohla by přinést růst Litecoin v roce 2014?

Post ICO

Bojová občanská válka: Kdo, co, proč, kdy a jak

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

BNP Paribas: Technologie Bitcoin by mohla učinit z trhu cenných papírů zastaralou

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Bitvy byly používány na Silk Road k nákupu léků pro asistované sebevraždy

Post ICO

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Post ICO

DigitalTangible integruje Bitcoin a USD obchodování do své webové peněženky

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain

Post ICO

BitLicense je navržen tak, aby zabíjel inovace Bitcoin

Post ICO

Bitcoin nabízí spotřebitelům možnost volby a děsí je