Federace vypnuli hedvábnou silnici a správce platformy zatčení, 26,000 Bitcoins řekl, že je chycen | Czech.Lamareschale.org

Federace vypnuli hedvábnou silnici a správce platformy zatčení, 26,000 Bitcoins řekl, že je chycen

Federace vypnuli hedvábnou silnici a správce platformy zatčení, 26,000 Bitcoins řekl, že je chycen

On-line černý trh Silk Road, na základě hlubokého webu (provozované jako skrytý službu Tor), byl vypnut federálové tuto středu (2). FBI provedla šetření, které trvalo několik měsíců, a zatkla podezřelého se domnívají, že je správcem webové stránky. Zdá se, že slavný Dread pirát Roberts je 29-letý muž jménem Ross William Ulbrichtwho provozuje platformu ze San Franciska.

load...

Všichni víme, že Bitcoin je jedním z nejvíce používaných měnách klientům Silk Road, ale připojení tohoto příběhu kryptoměna nekončí.

Federálové se snaží sledovat správce Silk silnice po celé měsíce, obnovovat svou digitální stopu, a dokonce jít zpět do své dlouholeté historii online komunikace. Každý detail o tom, jak FBI se podařilo identifikovat Ulbricht a zatknout ho bylo uvedeno v dokumentu soud reklamace.

load...
Vyšetřování

Podle BBC News, operace začala, když krycím jménem Agent-1 provedla první a intenzivní výzkum o webové stránky související s Hedvábné stezky, najít první vodítko: příspěvek od ledna 2011, vyrobený na webové fórum, kde mohou uživatelé debatovali využívání kouzelné houby. To bylo, když zjistil, druhý příspěvek napsal někdo přezdívaný Altoid s tilte „Anonymous na trhu on-line?“ a odkaz na Hedvábné stezce.

Post řekl: „Přišel jsem v celé této webové stránky s názvem Silk Road. Dejte mi vědět, co si myslíte.“ a obsahoval odkaz na stránky hostované blogování platformy WordPress, které poskytly další odkaz na umístění Hedvábné stezky je na hlubokém webu. Tato první blog byl, samozřejmě, bylo vytvořeno od neznámého uživatele, který se vztahuje jeho kroky.

load...

Po tom, Altoid objevila na jiném místě, ten, který je velmi dobře obeznámeni s uživateli kryptoměna, diskusní fóra BitcoinTalk.org. Snažil se inzerovat Hedvábnou stezku a učinit z něj jít virové. Ale hlavní chyba se dopustil Ulbricht přišel v říjnu téhož roku, kdy Altoid odpověděl příspěvek žádat o IT odborníka se znalostmi o Bitcoin. Ve své odpovědi, řekl, že ho kontaktovat

Pomocí adresy služby Gmail, že to bylo snadné pro FBI Agent-1 jej propojit s účty na Google+ a YouTube. Prostřednictvím těchto stránek, federálové zjistili, že zájmy Ulbricht se týkal ekonomii, zvláště Ludwig von Mises Institute, renomované rakouské ekonomické školy. Na novějších debatách na Hedvábné stezce fór, Dread pirát Roberts dělal několik odkazů na Mises Institute. Další spojení bylo hotovo.

Prostřednictvím adresy služby Gmail, také zjistili, že federálové - slova citoval BBC News jsou „získány z Googlu“ - podrobnosti o IP adres a míst používaných k přihlášení do účtu Ulbricht má. Pátrání se zaměřil na San Francisco, ale protože by se dalo očekávat Dread pirát Roberts byl pomocí virtuální privátní sítě (VPN) k vytvoření fiktivní IP adresy, aby se zakryl stopy.

Dalším krokem pro FBI byl předvolat virtuální privátní síť poskytovatele. Záznamy ukázaly uživatel přihlášen z internetové kavárny na Laguna ulici, pouhých 500 yardů od adresou Hickory Street, stále v San Francisku, známý jako domov přítele Ulbricht je. Bylo to také místo, kde měl v jeho účtu Gmail přihlásit. V tomto bodě, úřady tvrdí, že získané důkazy nestačí k závěru, že Ulbricht a Dread pirát Roberts mohl dokonale být jedna a tatáž osoba.

Další důkaz a zatčení

Soud však stížnost pořád dál a přidává další důkaz. Zpátky v červenci, pravda náhoda dal případě nový impuls. Během rutinní hraniční kontroly balíčku z Kanady, úřady našli padělané dokumenty pro několik falešných identit. Všechny z nich měl snímků stejné osoby. Ano, opět Ulbricht.

Balíček se bude 15. Ulici, opět v San Francisku. Později Homeland Security navštívil dům, ale v závislosti na internetových stránkách SFGate Ulbricht byl nalezen a zatčen v knihovně San Francisco, kde se pracuje na jeho notebooku. Jak uvedl rodák Texas, každý, kdo žil s ním ho jen znali jako Josh.

Federálové říkají, že nová ID zakoupené Ulbricht - on byl také vyšetřuje, jak se dostat on-line, takže další stopy - se chystá použít k nákupu více serverů. V soudní stížnosti, úřady říkají, že Silk Road je správcem „záměrně a vědomě se kombinují, konspirovat, společník a dohodnout se (...) porušit narkotika zákony Spojených států“.

Kromě toho také byl obviněn z držení regulovaných látek se záměrem jejich distribuci a spáchání nebo spolčení za účelem spáchání počítačových hackerů trestných činů, stejně jako praní špinavých peněz trestných činů, právní dokument ukazuje, že na 29. Března, Ulbricht „vyžádané uživatele Silk Road vykonat vraždy-for-hireof jiného uživatele Silk Road, který byl hrozí uvolnění identity tisíců uživatelů tohoto webu“.

Bitcoins zabavených úřady

Jak bylo uvedeno na internetových stránkách Coindesk, Ulbricht zatčení údajně vedli federálové chopit 26.000 BTC, což je ekvivalent k téměř 3.260.000 $ podle míry včerejší. Pokud jsou splněny hodnoty, mohlo by to být největší Bitcoin záchvat vůbec.

Nicméně cena Bitcoin výrazně klesla, protože události, což paniku mezi kryptoměna ekosystému. Spousta uživatelů se začala prodávat své Bitcoin staches po zprávách vystoupil. Současná sazba se pohybuje kolem 110 $.

Bitcoin Examiner bude aktualizovat tento článek, pokud nové informace vyjde.

UPDATE 12:40 - Přestože soud stížnost obsahuje pouze pokus najmout jednoho vraha, Ulbricht skutečně předtím objednal zabít, říká, že Washington Post. Podrobnosti o tomto případu jsou popsány v obžalobě vydané Baltimore Sun. Avšak člověk, který uspořádal první „vraždu“ byl tajný policista. Ulbricht kabelové $ 80,000 platit za vraždu, ale jen dostal falešné trestného činu na oplátku. Undercover důstojník zpočátku přitahoval Ulbricht pozornost tím, že předstírá rozsáhlé drogový dealer.

UPDATE 12:46 -Silk Účastníci silničního provozu bylo doporučeno, aby byli opatrní s komunikací po Ulbricht zatčení, jak můžete vidět v tomto tisku screenshared přes Reddit. Zpráva byla ponechána uživatelem ‚samesamebutdifferent‘, který řekl, že „je pravděpodobné, že tato fóra jsou pod LE [policejní] kontrole“. V tomto rozloučenou zprávě dodává, že „to je hrozný konec krásná věc“.

load...

Související zprávy


Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Bitcoinova cena se prochází na klidné straně a získává důvěru investorů

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Darujte Bitcoin a pomozte obětem zemětřesení v Nepálu

Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io oznamuje pauzu v těžbě oblačnosti kvůli nízkým ziskům

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Bitcoin v0.9 vydání přinese nové funkce pro obchodníky

Post ICO

Generální ředitel společnosti Bitcoin Exchange Independent Reserve zemře v Thajsku

Post ICO

Centrální banka Kypru proti společnosti Bitcoin: žádný souhlas s aktivitami souvisejícími se šifrovacími nástroji

Post ICO

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

Post ICO

Exkluzivní: Alex Jones oznamuje dnes večer, že začne přijímat Bitcoin