Federální agent obviněn z bitky krádeže v poprsí Silk Road přiznává | Czech.Lamareschale.org

Federální agent obviněn z bitky krádeže v poprsí Silk Road přiznává

Federální agent obviněn z bitky krádeže v poprsí Silk Road přiznává

Silk Road poprsí byl jedním z největších zločineckých bustami všech dob. Neslavný dark web, který běžel za použití Bitcoin pro její výplatu, pomáhal usnadnit trestné činnosti po celém světě, díky níž mohou lidé najít drog a dokonce dal hity ze svých nepřátel. Ukázalo se, že donucovací úsilí svrhnout Hedvábnou stezku bylo prošpikované zločinu také.

load...

Letos v březnu dva federální agenti údajně ukradla tisíce z bitcoins zabaveného během Silk Road nájezdu. Shaun mosty v protidrogové správy a Carl Force americké tajné služby byli obviněni z podvodu drátu, praní špinavých peněz a dalších trestných činů.

Nyní, alespoň jeden z agentů se fessing do svých trestných činů, kteří přišli na důvod zabývat se státní zástupce. Pan Bridges byl členem pracovní skupiny Baltimore, který pomohl sestavit důkaz o tom, že Ross Ulbricht najal vrahy zabít ty, kdo ohrožoval jeho webové stránky Silk Road.

load...

Podle podání v San Francisku, Bridges připustil jak krade bitcoins, jakož i praní špinavých peněz a maření spravedlnosti. Vzhledem k závažnosti těchto poplatků, Bridges se zdá být čelí trestu odnětí svobody.

Bridges byl schopný zabezpečit hesla pro uživatele Silk Road, zřejmě prostřednictvím zástupce zákaznické služby na webu, a pak používá hesla pro přístup k uživatelských účtů. Jakmile byly účty přístupné, Bridges převedla bitcoins pro sebe a pak použita Mt. Gox převést mince na dolary, než konečně pohybem peněz na bankovní účet v rámci společnosti, kterou vlastnil.

Předpokládá se, že pan Bridges ukradl $ 820.000 dolarů v hodnotě z bitcoins, ačkoli přesná hodnota a počet mincí je těžké určit kvůli kolísání cen.

load...

Bridges byl počítač forenzní expert na pracovní skupiny Baltimore, kde druhý obviněný agent Carl Force také pracoval.

Carl Force nemá dosud svou vinu a není způsobeno u soudu až do srpna. S Bridges, co přiznal, může Force být nucen k dosažení dohody o námitce sám.

Zdá se, že síla skutečně pokusil vydírat peníze z strašlivý pirát Roberts (Ross Ulbricht) sám, schylovalo k Ulbricht na policii, i když on sám byl federální donucovací prostředek.

V dávce ironie, vláda pokračuje vydírání obvinění sil, že se snaží vydírat peníze z strašlivý pirát Roberts.

Force také požádal Ulbricht, jak převést bitcoins na dolary, zřejmě na žádost mostů.

V období od ledna roku 2011 do října roku 2013 se odhaduje, že Silk Road usnadněna asi 215 milionů dolarů v hodnotě z obchodů s drogami a dalších nelegálních aktivitách.

Letos v listopadu ve Spojených státech federální vláda zmocnil takzvaná Silk Road 2.0 a jeho údajný zakladatel Blake Benthall, 26, který žil v San Francisku. Předpokládá se, že Silk Road 2 bylo usnadnit až 8 milionů dolarů dolarů v obchodě měsíčně.

Vláda zřejmě infiltrovali druhého Silk Road na zaměstnance, a byl také schopen získat přístup k informacím serveru pro webové stránky, které jim umožní vystopovat Benthall své informace.

Související zprávy


Post ICO

Bitva proti Highlandu: kdo je opravdu nesmrtelný?

Post ICO

BTC Čína se změní na světovou burzu Bitcoin číslo jedna

Post ICO

Kupte si auto s virtuální měnou: výrobce automobilů Aussie Tomcar přijímá Bitcoin

Post ICO

Bitcoin peněženky

Post ICO

Kruh zvyšuje 9 milionů dolarů, aby mohli soutěžit s platformami BitPay a Coinbase

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker

Post ICO

ChangeTip zvyšuje $ 3.5M

Post ICO

Americký Červený kříž nyní přijímá bitcoin přes BitPay

Post ICO

CEX.io nastavit služby výměny krypěchů v Latinské Americe

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

BitPay nabízí finanční pobídku vývojářům podporujícím Bitcoin v LAUNCH Hackathon

Post ICO

Bitcoin je agorista