Zemědělci prodávají a Bitcoin: Co vaří v kryptokuchyně? | Czech.Lamareschale.org

Zemědělci prodávají a Bitcoin: Co vaří v kryptokuchyně?

Zemědělci prodávají a Bitcoin: Co vaří v kryptokuchyně?

Farmářské trhy jsou způsob, jak koupit si vyrábět, masa, mléka a vajec v těchto dnech. Znepokojení nad jíst lépe rostl díky nárůstu zdravotních problémů, jako je obezita, autismus, rakoviny a dalších problémů na vzestupu.

load...

Místní zemědělské trhy vzrostly od roku 2012 do přímého prodeje o 9,6 procenta v samotných Spojených Sales. Toto číslo exponenciálně roste každý následující rok s nárůstem zemědělské zájmu. Co je také na vzestupu je stále hrozící recese se děje po celém světě. Ekonomika dělal to těžké pro mnoho rodin, aby přežili jako primer pro „pěstovat své vlastní“ hnutí.

load...

V mnoha aspektech zemědělské boom je stejně silný jako kryptoměna výbuchu. S hotovostní transakce děje čím dál tím méně, zemědělci trhy a CSA (Společenství podporované zemědělství) obvykle pracují podniky s kreditní kartou nebo šeků. Prodejci musí používat přenosné jednotky jako náměstí, a často musí vyklopit mezi tři až pět procent více než na společnosti vydávající kreditní karty a bankovní instituce. To je nešťastné ztráty zisku o malé a střední podniky stěží dělat to v těchto těžkých časech.

[Tweet_box konstrukce = „default“] Bitcoin je perfektní pro aktivisty, kteří chtějí zastavit nikdy nekončící šílenství firemní nenasytnosti v potravinářském průmyslu. [/ Tweet_box]

load...

Malé a střední podniky, jako jsou tyto provizorních trzích mají málo cash flow darovat na anonymní subjekty. Tyto banky a společnosti vydávající kreditní karty jsou také stejné finanční poskytovatelé pro Monsanto a velkých potravinářských podniků. Bitcoin je etická odpověď na tento problém a řešení mnoha ‚snadnost pohodlí‘ otázek v rámci zemědělsko-scény.

Digitální měna se narodil v roce 2008, má tolik nabídnout k tomuto hnutí. Poprvé v historii, bohatství může být převedena bez centrálního bodu selhání. Neexistuje žádná vláda bank ovládajících Bitcoin. Žádné firemní regulátory s puppeteered politických vědátorů, absolutně žádné asociace s Monsanto.

Organická forma peněz

Farmářské trhy jsou sdílení subkultura a velmi živý řešení hospodářské krize týkající se potravin by měly ztrácet tvar s virtuální měnou. To je perfektní pro aktivisty, kteří chtějí zastavit nikdy nekončící šílenství firemní nenasytnosti v potravinářském průmyslu. Existuje několik známých farmářské trhy a organické kuchař obchody ve Spojených státech, které přijímají měnu jako La Nay Fermein Provo, Utah, SmartChickFarms, v Severní Karolíně, vědomé vaření v Jižní Dakotě, a mnoho dalších se objevovat po celé státy.

A pak je tu BitFarms, webové stránky, které shromažďuje informace o Bitcoin přijímajících zemědělcům trhy po celém světě. Místo je v procesu bytí postavený, ale to už se zobrazí informace o několika farmách.

Manhattan Agricultureis jeden z těchto farem. Poslání, která obsahuje tři základní hodnoty říká:

„Budujeme zemědělskou síť informačního věku přijetím ekologicky uvědomělé technologie a výrobní cykly Popisy makrobiotika:. To je myšlenka, že pokud budeme jíst potraviny vhodné k lidské spotřebě, vařené v cestách, které jsou harmonické s obdobími, můžeme optimalizovat fyzické zdraví, velmi dobře odolávají předčasnému stárnutí a překonat nemoc Cryptocurrencies:... První důkaz konceptu samoregulačního ekonomiku založenou na čisté formě peněz, které odolává manipulaci jak dobře míněný a nechová centralizované orgány spravedlnosti životního prostředí a sociální svobodu i am jiný tě.“

Další cool food obchodník, který přijímá virtuální měnu je HonestBeef, založený mimo Austrálii. Značka nabízí paušální sazby ve výši zhruba 0,0403 libry pro jeho trávy-krmil hovězí maso. Služba nabízí udržitelné zemědělské postupy a nepoužívá žádné hormony během procesu růstu jejich dobytek. Společnost připomíná lidem jako Bitcoin je okamžitý servis, jejich příkazy nejsou. Webové stránky HonestBeef se odhalí velké „Bitcoin Accepted“ logo a uvádí její humánní principy, na skot:

„To trvá mezi 22 až 25 měsíců k produkci HonestBeef zvíře. V těhotenství na trhu, zvíře dostane tu nejlepší možnou péči k zajištění možné i nejzdravější a nejlepší hovězí. Jen ta zvířata, které projdou zdravotní a fyzické testy jsou brány v úvahu.“

Dalším příkladem farmy svěžesti smíchané s Bitcoin je on-line Farmers Market. Zásobování vlastní a provozuje společnost Overstock.com vám umožní koupit farmy čerstvé potraviny s Bitcoin z domova. Farmářský trh je místo, dodávka domů aby lodě, na širokou škálu míst.

Patrick Byrne řekl tisku, že chce využít tuto službu, aby zahrnovala 70 procent trhu a posouzením chemické bezpečnosti amerických farmářů. Zemědělci jsou vedeni k připojit zdarma pomocí jedinečného spoluspotřebitelství v rámci služby. Uživatelé stačí přihlásit bez předplatného, ​​zadejte svou adresu a objednat svěží a čerstvé zeleniny a zemědělských potravin.

Farmářské trhy v současné době pokrývají jen asi každý kraj ve Spojených státech amerických a nové služby související se objevují hojně online. Od služeb pro malé městské trhy na bázi internetu, scéna mobilizoval 18 let evoluce po celých Spojených státech. Počet zemědělských podniků registrovaných prodávat s americkým ministerstvem zemědělství přesahuje 10.000.

Ale zemědělci mimo zemi jsou také on-line sestřihem farma čerstvou dodávku pomocí virtuální měnu. Santiago Zaz vytvořil Tierra Buena sítě, což je vyrábět obchodník z Argentiny. „K dnešnímu dni, stálý 1 z 10 prodeje přijde v podobě Bitcoin,“ řekl nedávno řekl tisku.

Nesoucí Bitcoin peněženku místo velkým množstvím hotovosti by měl také přidat pohodlí pro obchodníka a kupujícího. Žádné další jít do místního holičství pro změnu. Bitcoin nabízí rychlé transakce, aniž by se museli obtěžovat s změny nebo kopání hotovost. Bitcoin také poskytuje okamžité uspokojení transakce, kde nebudete muset čekat na platbu kreditní kartou zpracovat. Uvidíte své peníze okamžitě ve své peněžence a obchodních služeb, jako BitPay můžete převést do amerických dolarech nebo eurech hned.

Bitcoin a zemědělské hnutí jsou perfektní fit. Při přemýšlení o každodenním životě a zdravé výživy, finanční svoboda je také jen to, co doktor objednal. Bitcoin je organická forma peněz, aniž by všechny škůdce a pesticidů.

load...

Související zprávy


Post ICO

Coinbase pomáhá Bitcoiners kupovat služby na Fiverr s kryptocurrency

Post ICO

Sběratel, který vypustil nahé fotky Jennifer Lawrence, očekával, že je to hezčí Bitcoinova odměna

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

Kanadská technologická firma Robertson Robots přijímá a prodává Bitcoins

Post ICO

Bitva proti Highlandu: kdo je opravdu nesmrtelný?

Post ICO

BTC-e umožňuje uživatelům čerpat prostředky Bitcoin prostřednictvím karet MasterCard a Visa

Post ICO

Kanada a Kalifornie schválily nové zákony Bitcoin

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Téměř jsem podvedl údajný Coindesk