DigitalTangible integruje Bitcoin a USD obchodování do své webové peněženky | Czech.Lamareschale.org

DigitalTangible integruje Bitcoin a USD obchodování do své webové peněženky

DigitalTangible integruje Bitcoin a USD obchodování do své webové peněženky

DigitalTangible, Inc oznámila, že integraci amerického funkčnosti nákupu dolar ku Bitcoin do své webové peněženky včera ráno.

Drahých kovů investoři a obchodníci budou moci koupit bitcoins rámci svých webových peněženky pomocí svůj bankovní účet za méně než 24 hodin. Tato funkce poskytuje investorům rychlejší přístup ke globálním trhu drahých kovů, ceněný v bitcoins, která poskytuje globální úschovu nebo okamžité fyzické dodání zlata, stříbra, platiny a palladia.

load...

Webová peněženka DigitalTangible umožňuje Bitcoin a drahé kovy investoři a obchodníci s drahými kovy kontrolovat své portfolio digitálních aktiv, a to přímo na svém počítači webového prohlížeče, aniž by bylo nutné pro zprostředkovatele. Investoři mohou koupit drahé kovy přímo ze sítě globálních prodejců nebo mohou obchodovat své digitální majetek ostatních vlastníků peněženky kdekoli na světě. Globální síť DigitalTangible v pojistných a lepených depozitní partnery zabezpečuje tento trh. Přes jeho proof-of-Custody inovací, zákazníci mají kontrolu nad jejich fyzické i digitální bohatství se jednoduše kliknutím myši.

load...

Získávání bitcoins nadále obtížné pro drahých kovů investory, kteří chtějí obchodovat v bitcoins. Integrace Bitcoin včetně API do internetové peněženky DigitalTangible mění pravidla hry pro investory, které se snaží chránit svůj majetek a v případě potřeby k příkazu likviditu.

DigitalTangible zakladatel a CEO, Taariq Lewis, se uvádí: „Naše drahé kovy zákazníci aktivně vyvážení jejich portfolia kovů, a chtějí jednodušší způsob, jak vstoupit a vystoupit své pozice. Tím, že umožní zákazníkům nakupovat Bitcoin přímo v naší peněžence, snížíme tření a složitost dárek při nákupu drahých kovů s Bitcoin. Tato funkce umožňuje, aby se to, co bylo dříve nemožné velmi jednoduché. Tato nová realita přináší bohatství zmocnění pro naše zákazníky, kteří nemají ohrozit na ochranu a zachování jejich majetek.“

load...

Dalším krokem k tomu, aby Bitcoin, USD a zlato vyměnitelnými snadno na jednom bezpečném místě pomáhá připravit půdu pro nové digitální ekonomiky.

Související zprávy


Post ICO

CoinMade je nový globální obchodní adresář Bitcoin

Post ICO

Barevné mince mají nyní výměnu

Post ICO

Bitcoin peněženky

Post ICO

Čína má novou peněženku, která může přilákat ještě více uživatelů do světa kryptocurrency

Post ICO

BTC Cechu vypínání

Post ICO

Spoluzakladatel Coinbase naznačuje, že další významní prodejci se chystají přijmout Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

BitPay nabízí finanční pobídku vývojářům podporujícím Bitcoin v LAUNCH Hackathon

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Bitcoin podvody

Post ICO

Nová Bitcoin Ponzi schéma? Exchange MyCoin zmizí spolu s 387 miliony dolarů