Digitální komora zahájila iniciativu pro vzdělávání a organizaci průmyslu | Czech.Lamareschale.org

Digitální komora zahájila iniciativu pro vzdělávání a organizaci průmyslu

Digitální komora zahájila iniciativu pro vzdělávání a organizaci průmyslu

Tento týden Finanční Zločiny výkonu sítě (FinCEN) vydala dvě rozsudky poskytující vyjasnění určitých obchodních modelů digitálních měn, které jsou nyní nezbytné se zaregistrovat FinCEN as peněz podniky služeb, a rovněž podléhají přísnému dodržování povinností FinCEN je.

load...

Dále, to bylo široce hlásil, že Komise pro cenné papíry (SEC) vydala značný počet akční lettersto společností v digitálním měny ekosystému. Bez ohledu na to, kdo přijal takové dopisy, je to důležité pro digitální měna společnosti pochopit proces SEC, a je třeba vzít v jaké proaktivní a reaktivní opatření.

Pomoci vzdělávat a chránit zájmy digitální měny průmyslu Digital komora zahajuje iniciativu s cílem pomoci průmyslu připravit na zvýšené státního dohledu a potenciálních donucovacích opatření. Jako vedoucí obhájce a hlas pro digitální měny průmyslu Digital komora podniká okamžité kroky k záběru a organizovat digitální měny Společenství na těchto důležitých změn. Digitální komora je pevně přesvědčen, že aktivní zapojení a dialogu s tvůrci politik jsou zásadní pro naše rostoucí odvětví k dosažení prosperity a právního prostředí prorůstový.

load...

Počáteční akční položky z digitální komory patří:

  • „Risky Business“ Webinář: Pro firmy působící v digitální měny průmyslu, tento zásadní briefing bude řešit stávající právní a regulační rizika, které vám pomohou lépe pochopit, jak minimalizovat expozici a chrání vaše podnikání.
  • AML Compliance bootcamps: Digitální komora spolupracuje s AML Training Institute nabídnout sérii třídenních, hands-on bootcamps shody po celých Spojených státech pro digitální měně společnosti. Pochopení množství zákonů, které se vztahují k tomuto odvětví je rozhodující, aby se zabránilo dodržování a donucování. Naše bootcamps jsou speciálně navrženy tak, aby pro digitální měna průmysl pomoci orientovat a vyhnout se regulační nástrahám. Dávejte si pozor na další podrobnosti budou následovat.
  • load...
  • Zabývající Top Tier advokát: Digitální komora spolupracuje s právními odborníky o radu ohledně státních dopady regulačních opatření a poskytovat strategické poradenství a průběžné vzdělávání.

Bližší informace o všech třech akčních položek bude přichází v blízké budoucnosti.

Související zprávy


Post ICO

Kanada má marketingovou skupinu, která pracuje ve prospěch společnosti Bitcoin a nová restaurace, která přijímá kryptocurrency

Post ICO

Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi

Post ICO

CoinLock umožňuje uživatelům prodávat soubory Bitcoin snadno a bezpečně

Post ICO

Průzkum Bitcoin ukázal, že 26% Bitcoiners bylo postiženo podvody nebo hackery

Post ICO

Nový kryptočlánkový Scotcoin plánuje stát se hlavním proudem ve Skotsku

Post ICO

Nákup služby Bitcoin od společnosti Dell je povolen pro Kanadu a Velkou Británii

Post ICO

Výměna mincí skončí offline v důsledku technických problémů

Post ICO

Bitcoin je nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím pro rizikový kapitál

Post ICO

Bitcoin týdenní přehled zpráv, listopad 2013

Post ICO

100 000 výprodejů na řetězovém rádiu

Post ICO

Postavení regulatorního stavu mince

Post ICO

Může být Bitcoin dalším odměňováním zaměstnanců?