Vývojáři vytvořit knihovnu Alexandrie na bázi bloků | Czech.Lamareschale.org

Vývojáři vytvořit knihovnu Alexandrie na bázi bloků

Vývojáři vytvořit knihovnu Alexandrie na bázi bloků

Historici odhadují, že lidská civilizace byl nastaven zpět až o tisíc let, kdy Alexandrijská knihovna byla spálena udělá. Knihovna byl masivní skladiště znalostí a kultur starověkého světa, a se ukázal jako shromaždiště pro učence a intelektu z celé oblasti Středomoří i mimo něj. Nikdo neví, jak, proč, nebo dokonce i když je knihovna vyhořela, a ve skutečnosti učenci spekulují, že knihovna byla několikrát vyhořelo.

load...

Nyní může vývojový tým se snaží, aby se zabránilo budoucí „Knihovna akcí Alexandria“ vybudováním úložiště online, peer-to-peer znalostí. Odborníci upozorňují k rychlému poklesu papírové booksas součást rostoucího trendu směrem od papíru, na elektronické knihy. Zatímco ebooks může být velmi pohodlné, možná odejdou lidské poznání náchylnější k výpadku sítě, počítačové viry, vládní cenzuře, a na ostatní rizika.

load...

Nová Alexandria se snaží, aby sama o sobě ohnivzdorné, nezničitelný pramen lidského poznání a civilizace, že bude schopen přežít jakékoliv katastrofě. Vytvořením takového trezoru znalostí, vývojáři tohoto programu doufat, pomoci lidstvu vyhnout se další „Alexandria události“, s odkazem na masivní ztráty znalostí, kdy Alexandrijská knihovna hořel. A vývojáři za Alexandrii se snaží dosáhnout pomocí některé Bitcoin na bázi technologie, konkrétně blockchain.

Pokud jste obeznámeni s blockchain Bitcoin je, budeme pokračovat a dá vám stručný přehled. Bitcoin děl využití síly komunity s cílem vytvořit masivní veřejnou knihu, volal blockchain. Tato blockchain obsahuje všechny informace o každém jednotlivém Bitcoin transakce jaký byl kdy vyroben.

load...

Namísto spuštění vysoce výkonný serverů a zpracování stanice pro sledování všech těchto transakcí, Bitcoin má komunitu „moje“, nebo stavět blockchain sám. Ti lidé a firmy, které důl, a tím podporují celý systém, jsou odměněni bitcoins. Blockchain se těží v „bloků“ transakcí, tedy proč se kniha nazývá blockchain (si to, je to řetězec bloků).

To je trochu o zjednodušení, ale vy byste měli získat základní představu. Když lidé říkají Bitcoin je měna peer-to-peer, které jsou s odkazem na skutečnost, že je to samo o sobě komunita, která podporuje Bitcoin a jedním z nejvýznamnějších příspěvků Evropské společenství může udělat, je podporovat rozvoj a expanzi blockchain.

Nyní, Alexandria se snaží poskytnout podobnou peer-to-peer komunitu řízený pro ukládání a vybírání znalosti lidstva. Jako brilantní jako myslitelů dávných civilizací byli, přišli jsme dlouhé cesty od té doby. Spojená sbírka lidského poznání je příliš velká na to, se bude konat v každé jednotlivé fyzické knihovny.

Vezměme si, že anglická verze Wikipedie, komunitně řízený encyklopedie, se odhaduje na 7,473 700 svazků strana dlouho, a stále roste každý den. Wikipedia, jak úžasné, jak to je, představuje pouze malou, zběžný vzorkování poznání lidstva.

Alexandria si klade za cíl být ještě větší, a aby se stala jednou všichni depozitář lidského poznání. Za účelem dosažení takového masivní rozměry při zachování nízké náklady, Alexandria používá blockchain technologií. „Centrální huby“ nebudou použity, ale síť peer-to-peer počítačů bude vytvořen pomocí blockchain technologie.

Tak co to znamená? Úplné podrobnosti nebyly uvedeny, ale projekt Alexandria umožní lidem samostatně publikovat cokoliv obsah chtějí, ať už jde o články, videa, umělecká díla nebo cokoliv jiného. Vydavatel bude mít pouze schopnost odstranit obsah, podle vývojového týmu. To je věřil, nicméně, že vydavatelé budou muset platit nějaký poplatek za účelem publikování obsahu.

Zatímco projektový tým Alexandria ještě neuvolnil podrobnosti, nemají v plánu na poskytování finančních pobídek pro ty, kteří podporují „dolování“ z blockchain.

Pokud byste chtěli darovat svůj čas, nebo možná některé bitcoins k projektu, můžete tak učinit na internetových stránkách Alexandria blockchain týmu.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Kanada připravena být centrem krypto-světa: Bitcoin Expo 2014 se koná v dubnu

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

20 Insane Bitcoin důlní soupravy

Post ICO

BTC Čína se změní na světovou burzu Bitcoin číslo jedna

Post ICO

Bitfinex Práce s AlphaPoint

Post ICO

Bitcoin překročí hranici 300 dolarů a Grexit je stále pravděpodobnější

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin týdenní přehled zpráv, listopad 2013

Post ICO

Bitcoin London 2013 je zde a my vám dáváme kompletní náhled

Post ICO

Změny z východu způsobují, že cena společnosti Bitcoin klesne o více než 30% za dva dny

Post ICO

Bitmain představuje DDoS Mitigation pro AntMiner S4 & S5