Crypto News Summary v 60 sekundách 8. ledna 2017 | Czech.Lamareschale.org

Crypto News Summary v 60 sekundách 8. ledna 2017

Crypto News Summary v 60 sekundách 8. ledna 2017

Ahoj, já jsem Nate Martin z 99Bitcoins.com a tady je to, co se stalo tento týden v crypto za 60 sekund.

Zranitelnosti hluboké úrovni ve většině procesorů v použití dnes byly oznámeny. Chyby, nazývané Meltdown a Spectre, neovlivňují Bitcoin přímo, ale představují závažné bezpečnostní riziko pro většinu systémů běžících kryptografických peněženky a služby.

load...

Visa oznámila, že zmrazí určitá kryptografických debetní karty, které jsou závislé na firmy Wavecrest. Visa ukončil své partnerství s Wavecrest, kvůli nedodržování pravidel Visa, spíše než jakýkoli problém s kryptoměna.

Banka pro mezinárodní platby (centrální banka centrálních bank) uvádí, že Bitcoin je nyní celosvětově šestou nejhodnotnější měna v hodnotovém vyjádření do oběhu jako hotovost. Bitcoin to byla hodnocena šestý po dolaru, euro, čínský jüan, japonský jen a Indická rupie.

load...

Avulnerability byl nalezen v Electrum peněžence, který potenciálně umožňuje webové stránky, aby ukrást vaše Bitcoins pomocí JavaScriptu. Pokud používáte elektron, upgrade na nejnovější verzi ASAP.

Nakonec ethereum ukončeny týden ve všech časových maxim nad $ 1000. Litecoin také velmi dobré výsledky, dosáhl výše $ 320 poprvé.

To je to, co se stalo tento týden v crypto. Uvidíme se příští týden.CryptoMenu ATM: Lamassu buduje své první 15 Bitcoin MachinesPoté, co oficiálně zahajuje Bitcoin Machinein srpna aladlammú se sestavením první várku 15 zařízení. Spouštěcí twittedthe novinky toto pondělí (2).

load...

„Je to začalo! Náš předběžný běh 15 #Bitcoin strojů je v plném proudu,“ aladlammú oznámil, přidání obraz výroby první várky kryptoměna bankomatů.

Podle jeho vývojáři, zařízení bude moci vyměňovat fiat měnu Bitcoin za pouhých 15 sekund. Aladlammú je přístroj umožní majitelům využívat online výměnu financovat zařízení - zařízení je kompatibilní s předními burzách, jako je Mt.Gox nebo Bitstamp - a bude akceptovat měnu z více než 200 zemí.


Krakenská měna Kraken již přijímá americké dolaryKdyž výměna Kraken otevřen na začátku září - umožňuje uživatelům obchodovat v eurech, Bitcoins a Litecoins - slíbili zprávy brzy a udržovat jejich promise.The platforma přidal dolarů na základnu dostupných měn.

Můžete potvrdit aktualizaci zde a zkontrolujte oznámení o Bitcoin sub-Reddit.

Kraken byl navržen tak, aby virtuální obchodníci mince nyní některé stejné vlastnosti podle Forex používaných jako zastavení objednávek a maržové obchodování. Tato platforma byla vyvinuta Jesse Powell, generální ředitel San Francisco-založená společnost Payward a zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti.

Když je výměna opustil jeho beta fázi, na začátku měsíce, ale také ujistil, že pracují pro přidání britské libry a Namecoins jejich skupiny měn. S dolarů přichází tak rychle, že jsme, že je to jen otázkou času, kdy Kraken má více dobrou zprávu oznámit.


Cryptolocker malware triky Policie Spojených států: Bitcoin výkupné vyplaceno k záchraně počítačeAni orgány jsou v bezpečí, pokud jde o inteligentní a komplexní malware. Police Department Swansea, v Massachusetts (Spojené státy), přiznal se k placení Bitcoin výkupné po nakažení podle Cryptolocker ransomware, píše The Guardian.

Bitcoin Examiner nedávno varovala, že o novém sériově spamming scamthat cílí na oběti ve Spojeném království, a tento případ je dobrým příkladem. Hackeři použít Cryptolocker malware infikovat počítač, obvykle přes legitimní vypadající e-mailu, která vede čtenáře otevřít přílohu. Malware infikuje počítač a šifruje pevný disk, další zobrazování odpočítávání a náročné 2 BTC uvolnit data.

Podle Swansea Police Lt. Gregory Ryana, „[virus] je tak komplikovaný a úspěšný, že budete muset koupit tyto Bitcoins, které jsme nikdy neslyšeli. Šlo o vzdělávání [ty, kdo] musel vypořádat s tím“. Důstojník dodává, že byly ovlivněny žádné podstatné provozní počítače: policejní systémy Swansea jsou nyní jasné, infekce a všechna data zůstávají bezpečně uloženy.

The Guardian uvádí, že FBI nyní zkoumá virus infectionof policejního počítače. Předsednictvo se domnívá, že ransomware byl vytvořen v bývalém Sovětském zemi, jako je Ukrajina nebo Rusko.


Cryptsy čelí žaloběSilver Law Groupis ubírá nároky vůči Cryptsy a Paul Vernon zakladatelem za údajné nákup a prodej cryptocurrencies pomocí falešné a zavádějící tvrzení o snadných zisků, vysoké výnosy a malým rizikem.

V akci Silver Law Group uvádí hledají náhradu za krádež Bitcoin od Skye Bonow prostřednictvím prostřednictvím aktu složité konstrukce, spáchaného na něm obžalovaných pod rouškou online kryptoměna obchodní platformu vytvořili a nasadit žalovanými konkrétně k vyvolání veřejnost, včetně žalobce, převést Bitcoin na obžalované pro pozdější zneužití a využití obžalovaných.

Sky and Silver zákon uvádí, že na rozdíl od tvrzení podporované na internetových stránkách Cryptsy, na internetových stránkách platformy nebylo bezpečné on-line kryptoměna obchodní platforma, ale místo toho byl prosycen vývojových chyb, bezpečnostních otázek, nedostatečnou ochranu proti podvodům a provozována jako obecný rozbředlého sněhu směsných účet pro obžalované později zpronevěře finančních prostředků pro vlastní potřebu.

Sky and Silver Law se pokračovat v akci, o tom, že Cryptsy a Paul Vernon porušila na Floridě je podvodné a nekalé obchodní praktiky ACT (FLA STAT §§ 501.201 -.. 501.213). Také nárok na náhradu škody za podvodné podnět, porušování občanských THEFT STATUTU Floridě (FLA. STAT. §772.11), s útoky na Floridě pro cenné papíry a ochrany investorů ACT (FLA. STAT. §§ 517,011, a násl.)

Pokud jste investovali do Bitcoin nebo jakékoliv jiné kryptoměna a přesvědčeni, že jste se stali obětí podvodu nebo krádeže svých aktiv, může být důvody, na nichž se prosazení nárok získat zpět své ztráty. Navíc, pokud jste svěřil svůj kryptoměna k Cryptsy nebo byly obchodovány prostřednictvím svých internetových stránek, a pocit, že jste byli uvedeni v omyl, shromáždit metadata a kontaktní Silver Law Group zjistit, jaká práva mohou být k dispozici.

Celý podání lze číst on-line na adrese: http://www.silverlaw.com/files/BitcoinComplaint.pdf

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin peněženka Inputs.io hacked zloděj, který ukradl 4100 BTC

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

Bitcoin cena přesahuje 200 dolarů a zaznamenává nejvyšší vrchol od bubliny minulého dubna

Post ICO

Bitcoin je nové zlato: Proč se Bitcoin stane bezpečnou měnou

Post ICO

Credit Suisse se domnívá, že Bitcoin má v budoucnu kombinaci s tradičním finančním systémem

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností

Post ICO

18% Britů říká, že v budoucnu budou používat Bitcoin

Post ICO

Platby Bitcoin a hornictví jsou na TigerDirect realitou

Post ICO

BitLicenses pro firmy Bitcoin? Nový stát v New Yorku diskutuje o právním rámci

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin

Post ICO

Coinbase, BitQuick a Bitcoin.de se zříkají všech poplatků na Bitcoin Black Friday