Mohla by přinést růst Litecoin v roce 2014? | Czech.Lamareschale.org

Mohla by přinést růst Litecoin v roce 2014?

Mohla by přinést růst Litecoin v roce 2014?

Druhou nejoblíbenější a hodnotný digitální měna na světě byla po stopách Bitcoin na chvíli a naději na Litecoiners po celém světě, je to, že v příštím roce může zvýšit litecoin jako 2013 udělal pro Bitcoin.

load...

Pro tuto chvíli, Litecoinmanaged překonat Bitcoin, alespoň v průběhu jednoho dne. LTC byl nejvíce obchodované virtuální měna, pokud jde o fiat currencylike amerických dolarech, britských librách nebo v eurech, mezi ostatními. Podívejte se na tento obrázek, který ukazuje Objemy litecoin během 25. Prosince.

Níže vidíte srovnání mezi počtem poskytnutých Bitcoincharts a LTCcharts týkající se objemu obchodů jak mince, během posledních pěti dnů. Podle schémata, litecoin byl jednoznačně vítěz během 25..

load...

 Tento „exploze“ v litecoin obchodování lze vysvětlit situaci v Číně. Po problémech s Bitcoin obchodování a varování centrální banky, Číňané byli dychtiví kupovat LTC, ale nemohli financovat své účty v zemi. Po zákazu byl vyřešen, začali aktivně obchodují a řídil cenu nahoru.

Hodnota litecoin šly z $ 17,50 na $ 23.50in jeden den.

Ale co budoucnost litecoin je? Mohlo by to růst, a dokonce i „ohrozit“ Bitcoin, nebo je tam prostor pro dvě mocné cryptocurrencies ve světě? „Myslím, že LTC, jako mince, že je to právě teď, jsou použity na nákup opravdu dobře a služby, má světlou budoucnost. Spolu s faktem, že jakékoliv scrypt ASIC je daleko nad obzorem a nedávné spěchu do GPU těžebních prostředky že litecoin má skvělou budoucnost,“říká Ian Irving, britský litecoin horník.

load...

Irving začala těžba Bitcoin v březnu, kdy dostal svůj první stroj běží dva 5870s. Pak se „přešel k LTC jednou přišli ASIC horníci on-line a hashrate skočil“.

V poslední době, po dalších zážitků v těžebním poli, koupil dva nové vlastní stroje. „Jak spustit Xunbutu a lze přistupovat vzdáleně. Člověk má tři HIS 7950s druhý má tři gigabajty R9 280s“, vysvětlil. Tato zařízení v současné době dvě karty, ale Irving je „čekání na některé stoupačky, aby se dospělo od Shenjen, v Číně“.

Zjednodušeně řečeno, jeho aktuální nastavení se skládá ze tří 5870s, 7950s tři, tři R9 280s a dva 5970s, který obejít šest Mh / ů. „Jsme v současné době rozbalení všechny staré soupravy a jejich přesunutí přes spuštěním na Xunbutu a záslepkami, takže mohou být bez hlavy,“ dodal.

Irving je jedním z Litecoiners, které skutečně věří ve světlou budoucnost pro digitální mince. Podle jeho prognózy, „uvidíme návrat k $ 50 ještě před druhém čtvrtletí příštího roku“.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin není pravděpodobné, že by v Kostarice způsobilo příliš velké splash

Post ICO

Coinbase umožňuje novým uživatelům okamžitě koupit svůj první Bitcoin

Post ICO

Charlie Shrem odsoudil 2 roky vězení

Post ICO

BTC Cechu vypínání

Post ICO

Butterfly Labs se snaží o obnovení podnikání pod právním dohledem

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět

Post ICO

Bitcoin podmaní psychologický milník $ 1,000: je kryptocurrency směřující k měsíci?

Post ICO

Koupit originální obsah ve svazku Big Brother s kryptocurrency

Post ICO

Čínský novinář odhaluje tajemství těžebního zařízení společnosti ASICMiner

Post ICO

Přijmout bitcoin je požehnání pro MovieTickets.com

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin