Společnosti mohou brzy dát Tango pryč | Czech.Lamareschale.org

Společnosti mohou brzy dát Tango pryč

Společnosti mohou brzy dát Tango pryč

Chtějí vyzvednout nějaké bitcoins aniž by museli platit za ně? Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, nebo snad o podvod, ale znovu partnerství mezi Tango a Snapcard by mohlo vést k bitcoins se rozdávaly v rámci prémiových programů.

load...

Získání určité nadané bitcoins určitě porazí museli důlních mincí nebo museli kupovat prostřednictvím výměny. Samozřejmě, je tu žádná taková věc jako oběd zdarma, a odměnit programy obecně odměňovat lidi, kteří dokončení určité činnosti. Přesto má bitcoins jako možnost odměnu, spíše než říci, dárkové karty pro Amazon, je to skvělá zpráva.

Tango je velmi dobře knownfor jeho „dary-as-a-service“ služeb, který je využíván různými mezinárodními společnostmi, jako je Amazon a Best Buy. Tango spojuje firem se zákazníky nebo jinými koncovými uživateli, a odměny zákazníků s dárkových karet. Tango usnadňuje svým zákazníkům poskytovat koncovým uživatelům dárkových karet jakéhokoli důvodu si zvolí.

load...

Společnosti často chtěli rozdat dárkové karty jako součást záběrových programů. Například společnost by mohla odměňovat zaměstnance na zvláštní události, jako jsou narozeniny. Tyto programy mohou být užitečné pro podporu loajality a odměňování vysoce výkonné zaměstnance, zákazníky a další účastníky.

Zákazníci, kteří používají programy Tango už mít přístup k některým 60 různých možností ve vztahu k, kde mohou získat dárkové karty. Nyní si zákazníci budou moci vybrat Bitcoin jako jeden ze svých možných odměn, což koncovým uživatelům ještě více možností.

Jak a proč se koncoví uživatelé obdrží odměny je do značné míry ponecháno na společnostech, které používají služby Tango je. Společnost může rozhodnout vyslat dárkové karty na narozeniny, nebo oslavit speciální akce, jako jsou svatby. Nebo společnost mohla odměnit někoho za účast ve společnosti sponzorované walk-a-thon. Možnosti jsou skoro nekonečné.

load...

Tango nebude manipulaci hodně souvisí Bitcoin zákulisní práce, a místo toho se spoléhat na Snapcard a jeho zvykem aplikační programovací rozhraní (API). Snapcard již dnes vůdčím platební proces a Bitcoin peněženku, a nedávno spustila nové API s názvem „MassPay.“

Masové platební schopnosti Snapcard a snadnost používání, aby bylo logické vhodná pro Tango, který se zaměřuje na poskytování uživatelsky přívětivé a nenáročné odměny programů. S Bitcoin, budou společnosti, kteří chtějí zahájit věrnostní program nebude muset starat o regionálním významem dárkových karet, ani nebudou muset starat o směnných kurzů. Bitcoin je pravděpodobně perfektní mezinárodní platební možnost. Snappay je již k dispozici pro použití ve více než 200 zemích světa.

Přídavek Bitcoin Tango je pravděpodobně dalším znamením rostoucího přijímání a přijetí Bitcoin. Tango je již jedním z předních světových nejžhavějších technologií rozjezd a je používán více než 1000 firemních klientů. Právě tito klienti budou moci snadno používat Bitcoin. Mít bitcoins jako možnost odměny by rovněž měly pomoci rozšířit používání Bitcoin veřejností, což pomáhá zajistit větší přijetí.

Zda nebo ne Bitcoin bude stejně okamžitě populární jako dárkové karty z dobře známých obchodů se teprve uvidí, ale přinejmenším spotřebitelé budou mít více možností.

Související zprávy


Post ICO

Kanada má marketingovou skupinu, která pracuje ve prospěch společnosti Bitcoin a nová restaurace, která přijímá kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

Kanada je země s nejvíce stahováním softwaru Bitcoin v roce 2013

Post ICO

Blokáda Bitcoinových stránek v Rusku, kterou místní soud považuje za nelegální

Post ICO

Bitcoin Marketing pro Startup - 9 praktických kroků k Take

Post ICO

Bitcoin Shrnutí zpráv za 60 sekund 15. ledna 2018

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

Bitcoin Ticker je již k dispozici na terminálu společnosti Bloomberg, ale pouze zaměstnancům

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Bobby Lee a Brock Pierce nahradí Shrem a Karpeles v nadaci Bitcoin: volba způsobuje spor

Post ICO

Kanada a Kalifornie schválily nové zákony Bitcoin

Post ICO

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat