Sběratel, který vypustil nahé fotky Jennifer Lawrence, očekával, že je to hezčí Bitcoinova odměna | Czech.Lamareschale.org

Sběratel, který vypustil nahé fotky Jennifer Lawrence, očekával, že je to hezčí Bitcoinova odměna

Sběratel, který vypustil nahé fotky Jennifer Lawrence, očekával, že je to hezčí Bitcoinova odměna

Na internetu je v plamenech vzhledem k výsledkům poslední významné hack, který cílené účty založené na Apple iCloud. Hacker zodpovědný za útok ukradli desítky soukromých snímků, které patří k několika celebrit, jako herečka Jennifer Lawrence nebo modelu Kate Upton. Většina obrázky ukazují celebrity nahý a v intimních situacích.

load...

V návaznosti na hack, že snímky byly údajně koupil s Bitcoin pomocí „sběratel“, který očekává, že vydělat více peněz tím, že zveřejní vzorků a pak prodávat obrázky online. Podezřelý nejprve publikoval obrázky tuto neděli (31) na kontroverzní internetové stránce 4chan, ale to netrvalo dlouho, dokud obrazy byly kopírovány a distribuovány po celém webu.

„Nevěděla jsem, vzít peníze a běh. S ** t dostal divné, když jsem začal vysílání vzorky“, on nebo ona napsal na 4chan, podle The Independent. The‚kolektor‘, který se snaží dostat pádný BTC odměnu za uvolnění fotografií, pak naříkal nízký zisk dosažený s dohodou.

load...

Lidé chtěli s ** t zdarma. Jasně, mám $ 120 Zaneprázdněn mou Bitcoin adresou, ale když si uvědomíte, kolik času byl uveden do získání této věci (nejsem hacker, jen kolektor) a peníze (jsem zaplatil hodně přes Bitcoin také získat některé sady, když tohle byl soukromě obchodované pátek / sobota) jsem opravdu neměl dostat blízko tomu, co jsem doufal.

Věci se ještě těžší pro původního vydavatele, jakmile obrazy šel virové. Podle „sběrači“, jeho nebo Hers cíle byly zničeny „hlavně kvůli dodatečné Bitcoin spammeři spam svou vlastní adresu, přičemž své původní příspěvky a vydávat je za vlastní, aby se pokusila dostat Bitcoin. Ale také kvůli skeptiků. Dokázal jsem, že s ** t, ale lidé chtěli víc a víc zadarmo“.

load...

Ale to není všechno. Osoba, která unikla obrazy také říká, že někdo začal sledovat jeho nebo její internetový pohyby, jakmile první vzorky byly zveřejněny na 4chan.

Případ je stále generuje kontroverzi kolem webu. Obrazy více než 100 osobností, včetně Rihanna, Cara Delevingne, Kirsten Dunst, Ariana Grande, Victoria spravedlnost a Selena Gomez byli propuštěni. I když některé z nich již byly přijaty pravost photos- zároveň odsoudila únik - další celebrity jako spravedlnost a Grande jste řekl, že obrázky jsou falešné.

Související zprávy


Post ICO

Hle, první dítě Bitcoin

Post ICO

Bitcoiners pomáhají americkým úřadům pochopit kryptocurrency a výsledky jsou povzbudivé

Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io oznamuje pauzu v těžbě oblačnosti kvůli nízkým ziskům

Post ICO

Systém BitPOS, který byl propojen s Bitcoinem, byl vypuštěn v Austrálii mezi svědky tajného projektu

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Kanada připravena být centrem krypto-světa: Bitcoin Expo 2014 se koná v dubnu

Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

BitGive přijímá status 503 (c) (3) z IRS

Post ICO

Držte se svého Bitcoin! Kaspersky spouští bezplatný nástroj pro dešifrování, který odemkne ransomware

Post ICO

Bitcoin update news 5. prosince

Post ICO

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

Post ICO

Adam B. Levine: je obtížné dodržovat, kdykoli se pravidla budou kdykoli měnit