Postavení regulatorního stavu mince | Czech.Lamareschale.org

Postavení regulatorního stavu mince

Postavení regulatorního stavu mince

V pokračující ságy o devizových předpisů, vidíme Coinbase vstupu do obchodní výměny. Společnost nedávno oznámila, že je „první regulovaná výměna Bitcoin se sídlem v USA“ na jejich společnost blogu. Okolní humbuk ohledně směnného startu a schválení regulačními orgány v 24 zemích a teritoriích přinesl ještě blíže týkající se právního statusu nové výměnné iniciativy společnosti.

load...

Na webových stránkách Coinbase obsahoval stránku podpory s uvedením v němž se uvádí i území byla licencována v době uvedení na trh:

Vyšetřovací tým mince Fire bylo navazuje regulačními orgány v každém státě po prohlášení z Kalifornie přes Kalifornii katedry podnikové dohled vedl mnoho se ptát regulační schválení Coinbase burzy. V prohlášení z Department of Business Oversight komisařem Janem Lynn Owen číst,

load...

Četné zprávy v tisku o Coinbase v lednu 26 zahájení Coinbase Exchange chybně hlásil Exchange získala souhlas regulačních orgánů od státu Kalifornie. Kalifornie Department of Business Dohled nebylo rozhodnuto, zda regulovat měnové transakce virtuální nebo podniky, které uspořádat takové transakce, v souladu se zákonem státu Money Transmission. Kalifornie spotřebitelé by měli být vědomi toho, Coinbase Exchange není regulován nebo osobou oprávněnou státem.

Ve zprávě z The New York Times, dalším důkazem, že Coinbase nemusí mít zajištěny všechny potřebné schválení regulačními úřady začaly na povrch. Matthew Anderson, mluvčí Ben Lawsky a NYDFS, řekl Times,

load...

 Pracujeme s několika společnostmi, včetně Coinbase, o vydávání licencí a bude i nadále pohybovat vpřed urychleně To znamená, že jsme dosud nebyla vydána žádná licence na virtuální měna firem.

Mince Fire kontaktoval každého ze států uvedených na stránkách podpory Coinbase a zahrnovaly výsledky níže.

[Tabulka id = 3 /]

Regulační otázky byly vzneseny další otázky by právo cenných papírů, firma Tripp Levy PLLC. Národní cenné papíry a akcionářská práva advokátní kancelář tento týden oznámila, že vyšetřuje Coinbase, Inc. Za údajně nepravdivá a zavádějící prohlášení potenciálním i stávajícím uživatelům Coinbase je Bitcoin Exchange.

Firma uhasit prohlášení, které říká,

26. Ledna 2015, Coinbase oznámila, že uvedla na trh první regulovaný Bitcoin Exchange ve Spojených státech, a že je držitelem licence k podnikání v 25 státech, včetně New Yorku a Kalifornii. Prohlášení Coinbase může mít uměle nafouknuté ceny Bitcoins jako cybercurrency vzrostl na $. 263 Nicméně, to bylo později ukázal, odbor newyorského finančních služeb a kalifornské katedry podnikové dohled, který Coinbase neměla licencí potřebných pro provoz jako Bitcoin burzy v New Yorku nebo v Kalifornii. V návaznosti na toto oznámení, cena za Bitcoin klesl na $ 233.

Firma usiluje o dodatečné informace ty ovlivněny nároky na internetových stránkách Tripp Levy.

Zatímco mnoho společností požádat o status MSB s FinCEN, jsou stále povinni dodržovat předpisů a směrnic pro směnárenské služby. Je důležité, aby každý MSB, aby zajistily, že se získává a udržuje příslušné státní registrací a licencí navíc k registraci u FinCEN jako MSB. Banky jsou povinny potvrdit, že jejich zákazníci MSB získali potřebná státní licencí v rámci řízení jejich BSA riziko. Právo státu často obsahuje specifické požadavky mimo rámec zákona o bankovním tajemství, jako je evidence, oceňování a marketingových omezení.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Post ICO

Společnost Dell Now přijímá službu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin předpověď počasí pro 2017

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Největší Bitcoin Expo přesto - a můžete se dostat zdarma!

Post ICO

Jak 7.9 milionů lidí adoptuje Bitcoin na Blízkém východě

Post ICO

Kanadské spuštění Wagepoint zahrnuje službu Bitcoin ve svém on-line mzdovém softwaru

Post ICO

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat