Mincovna dosáhne limitu nákupu a pozastaví činnost | Czech.Lamareschale.org

Mincovna dosáhne limitu nákupu a pozastaví činnost

Mincovna dosáhne limitu nákupu a pozastaví činnost

Pamatuji si, když již v dubnu výměna Mt. Gox utrpěl několik problémů kvůli vysokým úrovním poptávky? No, něco podobného nedávno stalo Coinbase. V pondělí (18), když Bitcoin je cena zvýšila téměř $ 150, výměna řešila velké množství transakcí, stejně jako mnoho jiných platforem po celém světě.

load...

V důsledku toho Coinbase dosáhl svého limitu nákupu, vyčerpání Bitcoins prodat, píše Business Insider. V ten den, platforma zanechal zprávu svým klientům, přepisována podle Hacker News:

Vzhledem k vyšší než normální objemy kupovat, nejsme schopni poskytnout přesné cenové nabídky právě teď.

Místo toho, aby se zastavil koupí úplně, rozhodli jsme se dát lidem možnost nákupu Bitcoin za tržní cenu za několik dní. Jakmile bude vaše USD prostředky dorazí, budeme vyměňovat jim Bitcoin za tržní cenu na přibližně pátek Nov 22, 2013 v 07:56 hod PST.

load...

Všimněte si, že můžete zrušit svou objednávku kdykoliv až do Vaše Bitcoin dorazí ze stránky historie převodu.

Business Insider přerušuje svůj článek s jediným slovem: „šílenství“. Je to tak? Nebo je to jen lidé se snaží udělat dobrou investici?Coinbase pozastaví služby Bitcoin ve Wyomingu kvůli bankovní regulaciSan Francisco-založená společnost Bitcoin Coinbase oznámila pozastavení svých služeb ve státě Wyoming v důsledku bankovní regulační policiesthat je pravděpodobné, že „činí pokračující operace nepraktické.“

„Coinbase je neurčitě pozastavuje svou činnost ve Wyomingu,“ společnost oznámila na svých internetových stránkách, což potvrzuje firma nemá žádné další plány v tuto chvíli.

load...

Společnost není spokojený s Wyoming odboru regulační politiky Banking.

„Jsme si vědomi, že Wyoming Division of Banking interpretuje zákon Wyoming Money Transmitter vyžadovat licensure subjektů, které nabízejí hostované Bitcoin peněženka služeb, a to jako podmínku takové udělení licence, držitelé licence musí zachovat vyhrazené fiat devizové rezervy ve výši rovnající se celkové ploše hodnota všech Bitcoin drženy jménem zákazníků,“napsal Coinbase.

„Přestože Coinbase bezpečně udržuje 100% všech zákazníků Bitcoin je to nepraktické, nákladné a neefektivní pro nás vytvořit redundantní rezervu fiat měny ve stejné hodnotě.“

Společnost se omluvil Wyoming Bitcoiners a dodal, že „nemůžeme v současné době projekt zda a kdy naše služby může být obnovena.“

Wyoming Bitcoin komunita je nyní obávají, že ostatní Bitcoin společnosti budou následovat Coinbase je příklad, kterým se pozastavuje všechny služby kryptoměna související ve státě.


Coinbase chce více obchodníků, kteří přijmou společnost Bitcoin: žádné poplatky, dokud podniky nebudou mít transakce v hodnotě 1 milion dolarůCoinbase vždycky „věřili, že přijetí obchodník je klíčem k Bitcoin jde hlavního proudu“, takže platforma oznámila, že se nenabíjí žádné zpracování feesto obchodníky, dokud nedosáhnou $ 1 milion transakcí.

„Chtěli jsme snížit všechny překážky pro nové obchodníky, aby mohli začít, a pomoci poukázat na některé z ekonomických výhodách přijetí Bitcoin“, Coinbase dodává ve svém blogu.

To znamená, že platforma je upuštění od jejich poplatek ve výši 1%, dokud obchodníci dosáhnou určité úrovně transakcí. Po dosažení prvního milionu Coinbase půjde zpět účtovat obvyklý poplatek za zpracování.

Tato možnost je k dispozici pro každého obchodníka, který se zaregistruje k používání služby. Novinkou Coinbase se mohl opravdu pomoci malým podnikatelům, kteří chtějí otevřít dveře svých podniků k kryptoměna.


Coinchat: místo, kde můžete mluvit a vyhrát BitcoinsVšichni víme, že je možné získat Bitcoins zdarma prostřednictvím internetových stránek armatur, ale co to dělá ve speciálním chatu? Prohlížeč založený na Coinchat vám umožní mluvit s cizími lidmi on-line a získejte digitální mince podél cesty a zároveň chattingthanks do vlastního generování příjmů na webu, který je financován prostřednictvím reklamy.

Kromě získání kryptoměna jen tím, že mluví, mohou uživatelé také naklonit každý otheror jiných jednotlivých zpráv. Kromě toho Coinchat podporuje skriptované sázkových her, mimo jiné typy, kde uživatelé mohou vyhrát více Bitcoins.

A co tráví tyto kryptokrystalická mince? Buď můžete udělat na Coinchat přizpůsobit vzhled Chat je s novými barvami a funkcemi, nebo vybírat strávit měnu jinde odebráním BTCS do peněženky Inputs.io. Maximální částka, kterou lze provést, je 10 BTC.

Tato služba byla spuštěna po dobu pěti měsíců, přitahuje kolem 8000 registrovaných uživatelů, kteří si vyměnili téměř 3,5 milionu messagessince dubna.

Podle australského zakladatele Coinchat, který mluvil anonymně s TechCrunch, „tam je algoritmus, který určuje, kolik mincí si vyděláte na základě různých faktorů. Ujistěte se, že to, co říkáte má nějakou kvalitu na to.“ Ten ukázal, že Coinchat aplikace pro Android a iOS jsou v současné době vyvíjeny, ale to je již možné spustit místnosti na smartphonu v prohlížeči jako webové aplikace HTML5.

Přes techcrunch.com

load...

Související zprávy


Post ICO

Cloudminr.io se zhroutí: ztracená BTC, data klienta za prodej a pověst o podvodu

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentář k oddělení finančních služeb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin výměny: Coinbase rozšiřuje do Velké Británie, Švédsko schválilo první BTC Burdens Trading Poznámka

Post ICO

Generální ředitel společnosti Coinbase tvrdí, že společnost Bitcoin nahradí americký dolar jako světovou rezervní měnu

Post ICO

Technologie Blockchain - jak vypadá budoucnost?

Post ICO

Avalon by mohla získat investici ve výši 200 milionů dolarů a technologii 20nm, aby se stala vůdcem těžebního trhu

Post ICO

Bitoví podvodníci nuceni usadit se s FTC

Post ICO

CloudHashing oznamuje hlavní Bitcoin těžební operaci spolu s Mt. Gox úsilí o pomoc zákazníkům

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Může být Bitcoin dalším odměňováním zaměstnanců?

Post ICO

Bubble nebo Ponziho schéma: Čínské média stále drhávají Bitcoin