Změny z východu způsobují, že cena společnosti Bitcoin klesne o více než 30% za dva dny | Czech.Lamareschale.org

Změny z východu způsobují, že cena společnosti Bitcoin klesne o více než 30% za dva dny

Změny z východu způsobují, že cena společnosti Bitcoin klesne o více než 30% za dva dny

Po několika týdnech, které se zabývají nějakou nestabilitu, kdy Čínská lidová banka rozhodla zakázat břehy blíží kryptoměna, tam jsou silné větry změny přicházející z východu a jsou popletl hodnotu Bitcoin je. Cena propadla o $ 300 na dvě dnía tendence je stále negativní.

load...

Špatnou zprávou byly zahájeny během začátku tohoto týdne, kdy stejný čínský orgán, který předtím rozmyslel Bitcoin zakázán platební firmy třetích stran zabývající se výměnami kryptoměna, Coindesk hlášeny. V úterý (17), hodnota Bitcoin klesl o více než 20 procent, zatímco společnosti, jako je PayPal, Alipay nebo TenPay potvrdil informaci dříve odhalil Bobby Lee, generální ředitel BtcChina, největšího světového krypto-výměny.

load...

V posledních dnech, vyměňují uživatelé v Číně zaznamenala pád počtu financování a výběru pro BtcChina, dokud burza dočasně zablokována vklady v MKP (Čínská národní měně).. „Právě teď, jako výměna Bitcoin, zastavili s ohledem na všechny vklady v RMB, ale na straně odtahu, lidé stále mají možnost odstoupit RMB Měla by existovat žádné starosti. - všechny peníze jsou v bezpečí a je vše představovaly“, Lee ujistil a dodal, že to bylo také možné vkládat a vybírat virtuálních mincí z BtcChina.

Nicméně, toto dělalo cena klesnout ještě více, což způsobuje ztrátu asi $ 300, více než 30 procent. A samozřejmě, všichni víme, že to, co se děje v Číně, má vliv na zbytek světa.

load...

Bobby Lee vysvětlil, co se stalo tuto středu (18). Výměna dostal varování od své nové platební poskytovatele z třetí strany, po TenPay upustil předchozí dohodu s plošinou v neděli (15). YeePay řekl BtcChina by odříznout vklady, poskytovat oznámení jen dvě hodiny. „Všichni víme, proč - je to jasné jako denní světlo - nás odříznout kvůli tomu, co se stalo na setkání v pondělí,“ uvedl generální ředitel.

„Pokud nejsme dovoleno jednat s platebními společnostmi třetích stran pak nemohou přijímat vklady pro nás jménem zákazníků, a pak tu máme Hlava 22, kde už nemůžeme jako dříve provozovat naši výměnu Bitcoin“, Bobby Lee litoval.

Grafy ukazují zřejmý: oznámení ze strany BtcChina choval jako pevný punč o Bitcoin cen. Hodnota klesla na úrovně z doby před měsícem, v současné době plovoucí kolem $ 600.

Ačkoliv pokles způsobuje spoustu panice, odborníci radí Bitcoiners zůstat v klidu. Citoval Coindesk, Jaron Lukasiewicz, CEO Coinsetter, řekl, že „tento vývoj bude mít nepříznivý vliv na blízké době cenové potenciál Bitcoin, ale já bych povzbudit investory, aby si uvědomit, že spekulace neřídí spolehlivou hodnotu obecně“.

Související zprávy


Post ICO

Bitva proti Highlandu: kdo je opravdu nesmrtelný?

Post ICO

BtcChina oznamuje investice ve výši 5 milionů dolarů, než oslaví nový milník

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bitcoin peněženka Inputs.io hacked zloděj, který ukradl 4100 BTC

Post ICO

BitWall shromáždí mikroobvody Bitcoin pro digitální obsah a sníží poplatky

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti

Post ICO

BitPay spouští novou kopii s otevřeným zdrojovým kódem Bitcoin Copay s funkcí více podpisů

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

BtcTrip má nový obchodní účet a plánuje spustit tři nové služby

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem

Post ICO

11 Hotely a ubytovny, které přijímají Bitcoin