Generální ředitel společnosti Overstock.com říká, že bude ohromen, pokud Amazon ignoruje Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Generální ředitel společnosti Overstock.com říká, že bude ohromen, pokud Amazon ignoruje Bitcoin

Generální ředitel společnosti Overstock.com říká, že bude ohromen, pokud Amazon ignoruje Bitcoin

Patrick Byrne je muž vzdal moci Bitcoin. CEO hlavní on-line maloobchodní platformu Overstock.com, který začal přijímat kryptoměna paymentslast týdne říká, že velké společnosti jako Amazon bude muset změnit své stanovisko viewabout digitálního peněz a udělat stejný krok.

load...

Pokud Bitcoin byl stále záhadou pro většinu lidí, rozhodnutí overstock je akceptovat to jistě pomůže změnit. Nicméně, „dobrý skutek“ měla svou odměnu, jako objednávkám společnosti vyletěl v posledních několika dnech. Podle Byrne, online prodejce registrován $ 130,000 v hodnotě Bitcoin objednávek jen během prvních plateb dayafter kryptoměna na severo-americký trh byly povoleny.

load...

Od té doby, CEO společnosti hovořil s souhlasu CNN Internationalregarding Bitcoin, ale také opustil některé varování pro ostatní obchodníky. „Jsem pravý věřící [v Bitcoin] (...). Je to jako digitální zlato“, řekl na začátku rozhovoru.

Nejdůležitější poznámka byla pravděpodobně kdy Byrne řekl, že velcí prodejci, jako je Amazon bude nucena přijmout Bitcoinat určitém okamžiku. „Mají k následování. (...) budu ohromen, pokud tomu tak není, protože se nemůže jen tak přenechat tuto část trhu k nám. Jsme jediný velký prodejní stránky při Bitcoin,“ vysvětlil.

Podnikatel uvedl, že „ten kus trhu roste o výši 30 procent za měsíc.“

load...

Overstock.com není drží na přijímaných Bitcoins nyní. Společnost okamžitě převádí je do amerických dolarů, podle Byrne, není vzhledem k nestálosti, ale proto, že jejich dodavatelé jsou stále nepřijímá cryptopcurrency.

I přes tuto skutečnost podnikatel ujistil, že Overstock neudělali tento krok jako reklamní kousek. Jejich cílem je podle generálního ředitele, je „proniknout do tohoto trhu spotřebitelů, kteří jsou skutečně odhodláni Bitcoin“.

CEO společnosti PayPal tweetů o kryptoměna

Když už mluvíme o velkých firem a jejich šéfy, CEO PayPal také něco říci o Bitcoin toto pondělí (13).

David Marcus tweeted následující zprávu: „Pro vyjasnění:.. Nemáme politiky proti používání PayPal prodat Bitcoin těžebních plošin Nepodporujeme žádnou měnu TXN zda fiat nebo BTC (...) pro celou řadu regulačních otázkách, ale léčíme BTC a jakýkoli FX TXN stejným způsobem. Jsme věřící v BTC ačkoli“.

Přes Marcus' prohlášení o důvěře v kryptoměna se tweet byl oceněn mnoha criticismfrom ostatních uživatelů sociální sítě.

Související zprávy


Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Bitstamp potvrzuje vydání adresy vkladu

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

Nová Bitcoin Ponzi schéma? Exchange MyCoin zmizí spolu s 387 miliony dolarů

Post ICO

Kalifornské úřady zastavují regulaci šifrovací politiky, žádají o novou zákonodárnou moc

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Brooklynská čtvrť má tři místa, kde můžete strávit svůj Bitcoins (a naplnit své břicho)

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

BitGive přijímá status 503 (c) (3) z IRS

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Bitmessage: komunikační systém založený na Bitcoin