Kanada připravena být centrem krypto-světa: Bitcoin Expo 2014 se koná v dubnu | Czech.Lamareschale.org

Kanada připravena být centrem krypto-světa: Bitcoin Expo 2014 se koná v dubnu

Kanada připravena být centrem krypto-světa: Bitcoin Expo 2014 se koná v dubnu

Bitcoiners Kanady, zapřít sami: Bitcoin Expo 2014 bude reálná. Událost, nastavte dít mezi dubna 11.-13 v Torontu, se bude konat od Bitcoin aliance Kanady, nejvýznamnější neziskové organizace Bitcoin země.

load...

Konference se bude dít na Metro Toronto Convention Center a bude první major Bitcoin souvisejících událostí v zemi, přitahuje více než 700 účastníků a odborníků z celého světa. Kromě toho, že čtyři různé divadelní pokojů je k dispozici pro prezentace, centrum výstavní síň také dům mezi 20 a 40 vystavovatelů.

Tato událost má již své vlastní webové stránky, kde Anthony Di Iorio, Bitcoin Aliance výkonný ředitel Kanady, napsal uvítací zprávu.

load...

Převládající téma se bude točit kolem růstu a vývoje Bitcoin komunit po celém světě se zaměřením na spolupráci, a decentralizovaných modelů. Expo bude přehlídkou významných Bitcoin vůdců, reproduktory a podniky, a bude jeviště, kde Kanada může zobrazovat svou světovou třídu Bitcoin obcí a podnikatelských startech. (...)

Kromě Bitcoin budování komunity, budou další témata se točí kolem Bitcoin a dárcovství, výhody Bitcoin může nabídnout do rozvojových zemí, a politiky a regulační prostředí, které vidíme stavěny po celém světě v reakci na tento rušivý nové inovace.

Seznam reproduktor bude obsahovat významná jména z komunity Bitcoin a světem economicslike Jeffrey Tuckera z faire laissez Knihy, Rodolfo Novak a Peter Gray z krypto-společnost Coinkite, Cody Wilson obrany Distribuované a tmavý Wallet a Jason Král, zakladatel milovaný Bitcoin útulek pro bezdomovce Sean Outpost.

load...

Ale Di Iorio stále hledá více reproduktorů, aby se zúčastnili, a to zejména z Evropy a Číny. A co když někdo chce jít, ale mohou si to dovolit? „Budeme nabízet stipendia, které umožní potenciálním řečníci, kteří by jinak mohly být omezeny prostřednictvím finančních či politických omezení možnost navštívit Toronto a sdílet cenné pohledy na Bitcoin“, výkonný ředitel odhalí.

Podle Bitcoin Magazine, tato stipendia se dodávají ve třech úrovních: pouze bez registrace, částečná (bez registrace plus denní příspěvek) a plný (bez registrace plus denní příspěvek a cestovní výdaje), a bude rozhodnuto na základě výběrového řízení.

Bitcoin Expo 2014 bude třetím masivní kryptoměna konference se bude konat příští rok, po konferenci v Miami na konci ledna a Bitcoinvention na Filipínách, v únoru. Každý vycházet z akce bude použit na podporu komunity Kanadská Bitcoin.

Související zprávy


Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Bitcoinvention Asie zrušena - BitPay sponzoruje severoamerickou kryptokonference

Post ICO

Úřady se zaměřují na severoamerickou studii, která popírá anonymitu Bitcoin

Post ICO

Amazon byl znepokojen BitLicense

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

10 rozbitých mýtů

Post ICO

Britská kabina společnost přijímá Bitcoins pro vaši jízdu

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

BitPay nabízí finanční pobídku vývojářům podporujícím Bitcoin v LAUNCH Hackathon

Post ICO

BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku

Post ICO

Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain