Kanada je země s nejvíce stahováním softwaru Bitcoin v roce 2013 | Czech.Lamareschale.org

Kanada je země s nejvíce stahováním softwaru Bitcoin v roce 2013

Kanada je země s nejvíce stahováním softwaru Bitcoin v roce 2013

V nedávné studii vydané BTC Global se měří počet stahování softwaru připojených k Bitcoin ze SourceForge a výsledky jsou velmi zajímavé, protože poskytují „mapu“ digitální měny moci. Ekonomický výzkumník Colin Osterman prezentoval výsledky na svém blogu a hlásil, že, i když někteří lidé jsou prostě stahování aktualizací, mnoho z nich jsou také stáhnout software poprvé.

load...

Podle výsledků, Kanada je země, kde většina uživatelů stáhnout tento druh software. Austrálie, Velká Británie, Spojené státy a Německo přišli po něm. Je však třeba rovněž považovat za země v dolní části tohoto seznamu, protože jsou nejzajímavější. „Některé z nejvíce vzrušujících růst se děje v regionech, kde nasycení je v současnosti nízká,“ říká Colin Osterman.

load...

Mluvíme o zemích, jako je Čína, která je na seznamu dolů stažení na obyvatele, ale viděl úžasnou explozi stažení v poslední době. „Brazílie je jiná země se dívat s 29 procenty, následuje Tchaj-wan a Jižní Korea, z nichž každá má 23 procent,“ říká expert.

Shromážděné údaje se omezila na větších zemí (s počtem obyvatel vyšším než 20 milionů a více než 500 stažení od počátku roku k datu), což je kritéria, která eliminuje severských zemích. Nicméně, Osterman ujišťuje, že Finsko, Švédsko, Norsko, Dánsko a Island společně vedou nasycení ceny Bitcoin.

Tam byly skoro 240,000 Bitcoin stahování softwaru od počátku května. Některé z nejzajímavějších závěrů těchto posledních čísel říci, že 32 procent stahovači jsou z Číny a 84 procent využití Windows. Rok-to-date stahování celkem 1,3 milionu a země na vrcholu tohoto seznamu je USA. Země také vede žebříček Celkový počet stažení rok-to-date, kolem 350.000, téměř dvakrát více než druhý v seznamu, Čína.

load...

Přes coindesk.comKanadská Bitcoin banská společnost udeřila s novým obviněním FCAA a potenciální pokutouPrávní problémy jsou i nadále pro Dominion Bitcoin Mining Company Ltd., kryptoměna firma se sídlem v Saskatchewan, Kanada. Společnost nyní čelí novým obviněním finanční a úřadem ochranu spotřebitele (FCAA) a potenciální $ 10,000 finefor údajně hledají investory, aniž by byl v souladu s platnými právními předpisy.

Dominion není nováček, pokud jde o problémy se zákonem. Společnost byla zasažena příkazu přestat obchodu vydaného FCAA od května do září roku 2014. Avšak rozhodnutí vydáno z důvodu porušení zákona o cenných papírech z roku 1988 uplynula bez důsledků pro společnost.

Orgán říká, že nejenže Dominion nebyl vyhovující, když hledají investice, ale na webové stránce Společnosti představovalo prohlášení, že společnost má tři akcionáři „věděl nebo rozumně musely vědět, zavádějící nebo nepravdivé“. Kromě toho Dominion je také obviněn z obchodování s cennými papíry a nemají prospekt ukázat potenciálním akcionářům, Leader Post hlásí.

„Bitcoin není cenným papírem. Pokud řeknou, že je to jistota, by měly být první vládou v celém světě, čímž se získá Bitcoin tohoto druhu hodnoty nebo potvrzení“, řekl prezident Dominion. Podle Petera Voldeng se FCAA nerozumí cryptocurrencyor jak krypto-system funguje. Podnikatel věří, že záznam bude nastavena přímo na jednání.

Dallas Smith, právní zástupce v FCAA cenné papíry divize, odpověděl tím, že říká, že „ať už v Kanadě nebo na břehu, nebo někdo jiný přiřazena hodnota k Bitcoin ještě není ani tady, ani tam. Je to cenný úvaha, samozřejmě. Oni [Dominion] vyměňují akcie za to.“Toto prohlášení bylo vydáno v květnu.

Webové stránky Dominionu byla po dobu asi týden

Do té doby, Voldeng oznámila, že společnost nyní hledá nový web hostingové služby a plánuje rozšířit své aktivity do dalších Bitcoin souvisejících oborech, jako jsou bankomaty nebo digitální peněženky.


Kanadská firma Hemp & Co přijímá společnost Bitcoin na svých internetových stránkách a ve fyzických obchodechBitcoin je nyní jedním z měn, které můžete použít k úhradě svých výrobků s kanadským pěstované konopí při nákupu z konopí & Co. Společnost je v současné době přijímá kryptoměna jak ve svých internetových stránkách a ve svých dvou cihel a malty prodejnách.

Kromě toho, že první kanadský maloobchodník přijmout Victoria vyvinuté technologie LimeSpot, transformovat svoji stránku na Facebooku do místa commerce-ready, to je jeden z prvních kamenných obchodech ve městě, British Columbia přijmout Bitcoin.

Podle majitele Bill Finley, citoval Times kolonista, nápad přišel od „jednoho z našich zákazníků, kteří se podílejí na Bitcoin. (...) Je to alternativa, co si myslím, že mnoho lidí na světě se daří a to nedává ‚t mít vliv na naše podnikání negativně v nějakém smyslu vidím, tak proč ne. Je to další nabídka pro naše zákazníky.“

až do poloviny října, Hemp and Co. Dokončil pouze dva Bitcoin transakce, ale cítí, že toto je jen začátek. „Můj pocit je, že je více lidí tam venku, které ji používají, než jsme to za použití [Bitcoin] ve státě Victoria. Myslím, že tam může být mnoho lidí, přemýšlel, kde mohou strávit to v případě, že si to,“ řekl Finley.

Jako prodejce, majitel lékárny můžete ihned prodat Bitcoin on-line bez nákladů, ale má v úmyslu uspořádat na ně teď vidět, co happenswith na kryptoměna.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin zvítězí Virgin Galactic: zaplatit výlet do vesmíru s kryptocurrency

Post ICO

Včelí bratři: mladí šikovní podnikatelé udržují prosperující a již vydělaní první Bitcoin

Post ICO

Technologie Blockchain - jak vypadá budoucnost?

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Získání portfolia Lemon společnosti LifeLock vymaže všechny očekávání podpory Bitcoin

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Může Bitcoin přežít v budoucnu? Konzultační část 2

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Bitcoin Celosvětový právní stav a stav přijetí

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin