Kanada a Kalifornie schválily nové zákony Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Kanada a Kalifornie schválily nové zákony Bitcoin

Kanada a Kalifornie schválily nové zákony Bitcoin

V pohybu tleská ze strany mezinárodního společenství, Kanada a Kalifornie se inovativních opatření s cílem zavést některé z prvních zákonů Bitcoin na světě. Zavedla to, co je první oficiální národní zákon o Bitcoin použití.

load...

Bill C-31 - zákon, kterým se provádějí některá ustanovení o rozpočtu předložen v parlamentu dne 11. Února 2014 a jiných opatření - byla v tichosti schválena v Kanadě, v souladu s Christine Duhaime, finanční kriminalitě a certifikované proti legalizaci specialista praní při Duhaime zákona, citoval CoinTelegraph. Konečný zelené světlo bylo zaručeno země generálním guvernérem.

load...

schválení dokumentu navazuje na nedávné zveřejnění zprávy s názvem „Jak by Bitcoin být regulována?“ Montrealský Ekonomickém ústavu.

Existuje několik důležitých aspektů Bill C-31, které stojí za zdůraznění: dokument upravuje Bitcoin jako „peněžní služby podnikání“, se uvádí, že bude třeba Bitcoin obchodníci a prodejci, aby se zaregistrovali u finančních transakcí a Reports Analysis Center of Kanada (FINTRAC) a sledují režimu proti praní špinavých peněz compliance a také zakazuje bankám otevírání bankovních účtů pro neregistrované subjekty Bitcoin.

Dokument stejně zavazuje zahraniční subjekty se zaregistrovat u FINTRAC v případě, že přímo slouží rezidentních kanadské subjekty nebo jednotlivce.

load...

A v Kalifornii...

Chystáte se na jih, další Bitcoin zastávka je Kalifornie, kde místní zákonodárci nedávno schválila nové opatření, které usnadňuje použití Bitcoin na severoamerickém státě. Návrh zákona zřejmě ruší stávající právní předpisy, které Bitcoiners dříve popsané jako zastaralý zákon zakazující obchod s využitím něco jiného než americké měny, podle agentury Reuters.

„Tento zákon je určen vyladit současný zákon řešit Kaliforňané platební zvyklosti v mobilních a digitálních polí,“ uvedl autor, Demokratická Assemblyman Roger Dickinson.

„V době vyvíjí platebních metod, od Amazonu mincí do Starbucks hvězd, to je nepraktické ignorovat rostoucí využívání peněžních alternativy,“ dodal Dickinson.

Všechny obrázky z Wikimedia

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin herní místo bylo scammed za téměř $ 1 milion dolarů

Post ICO

Bitcoin Zebra vzdávající více než 10 milionů Satoshi

Post ICO

Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain

Post ICO

Bitcoin ATM Genesis1 přistává v Queenslandu

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Bitcoin Mining - přehled

Post ICO

BitInstant publikuje informace o dočasném vypnutí a oznamuje speciální návratové nabídky

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Služba Bitcoin spuštěna v Nigérii firmou BitX

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh