BTC Čína se změní na světovou burzu Bitcoin číslo jedna | Czech.Lamareschale.org

BTC Čína se změní na světovou burzu Bitcoin číslo jedna

BTC Čína se změní na světovou burzu Bitcoin číslo jedna

Po celou manipulační vyšší objem Bitcoins týdnu, kdy ve srovnání s Mt. GOX a Bitstamp, BTC Čína se stala největším světovým výměna kryptoměna. Platforma zpracované transakci více než 109,841 BTC po dobu sedmi dnů.

load...

Během stejného období, Bitstamp „jen“ zpracované 93,372 BTC a Mt. Hladiny GOX byly ještě nižší, s 76,673 BTC. Data jsou z Bitcoinity.org a byl nedávno publikován Coindesk.

Rozdíl je nejen vidět v posledním týdnu, ale to bylo také notoricky známý během 24 hodin na začátku tohoto týdne. Mezi tuto neděli (3) av pondělí (4), čínská burza zpracovány 36,104 BTC, stává jasným winnerwhen ve srovnání s Mt. GOX je 24913 a Bitstamp je 23,214 virtuální mince.

load...

Bobby Lee, generální ředitel společnosti BTC Číně, byl spokojen s důvěrou klientů burzy. „Je to čest vidět, že BTC Čína byl poháněn dopředu na číslo jedna v celosvětových žebříčcích. Skutečnou zásluhu lidem v Číně, za to, že uznala význam a hodnotu Bitcoin,“ řekl Coindesk.

Nicméně, jak říká Lee, „nic není trvalé“, takže plošina musí neustále pracovat na udržení těchto dobrých čísel. Bobby Lee připomněl okamžik, kdy před několika měsíci, když předpověděl října bude skvělý měsíc pro Bitcoin v Číně: „lidé jsou zde opravdu marně, a to se šíří oběma obecnými médii a ústním podáním.“


load...

BTC-e pozastaví výběry k zastavení odcizené minceAktualizace: BTC-e administrátoři si natáhl na mince Fire konstatovat, že výběry byly znovu povoleny a že nemají žádné další připomínky týkající se situace kupředu ohledně této nebo jiné bezpečnostní problém. Zaměstnanec původně mluvit s mince Fire informoval náš tým mluvit s správci pouze vpřed a zopakoval, že výměna nemá žádný komentář.

V pohybu překvapení, BTC-ehas suspenduje výběry z výměny kryptoměna ve snaze zastavit mince z krádeží Evolution vyměňovány a uzavřený. BTC-e je již dlouho znám jako mlčenlivé výměny, kde majitelé nebyly nikdy veřejně odhaleny a mince mohou být zlikvidována s malým dohledu.

Mince Oheň se naučil od zaměstnance v BTC-e e-mailem, že výběry byly pozastaveny a umístěny v manuálním režimu zpracování. BTC-e zaměstnanci jsou v současné době vyhodnocuje transakce na plošině pro výměnu přezkoumat za nesrovnalosti připojené k možnému praní ukradených mincí.

Výměna uvádí, že byl v kontaktu s pracovníky na dalších burzách v koncentrované úsilí, aby se zabránilo ukradené mince byly používány na výměnu kryptoměna. Zaměstnanec řekl Coin Fire přispěvatelem,

Pracujeme na zastavení těchto mincí v pohybu. Pokud se uživatel dostane PM požádal je, aby provést odstoupit, upozorněte BTC-e okamžitě odmítnout nabídku.

BTC-e domnívá, že někteří uživatelé jsou požádáni prostřednictvím soukromých zpráv odstoupit mince ve snaze pomoci vyprat mince pro ty, kteří za krádeže.

Mince Fire bude i nadále sledovat tento rozvíjející se příběh.

Příspěvky Marcus a Brendon.


BTC-E spolupracuje s firmou EgoPay, aby nabídla nové platební řešení s nulovým poplatkemVýměna kryptoměna BTC-E právě spojil s online platební bránou a procesoru EgoPay, integrovat nový způsob platby a zvýšení obchodní zkušenosti pro své klienty.

Kromě toho nabízí „rychlý, bezpečný a pohodlný způsob, jak podnikat, nákupních a zábavních aktivit on-line“, uvádí se v prohlášení zveřejněné na internetových stránkách BTC-E, rychle rostoucí e-měna také poskytuje „jedinečné vícenásobné peněženky systemwhich by poskytly uživatelům s vynikající sledování a řízení“jejich digitálních peněz. Zatím EgoPay pracuje pouze s dvěma měnami: amerických dolarech a eurech.

směnném vysvětluje, že účty v EgoPay mohou být financovány pomocí 49 různých financování kanály jako Payza, Western Union, WebMoney nebo Visa / MasterCard. A nejlepší je, že přijímače transakcí prováděných prostřednictvím své „seznam 55 oficiálních burzách se nachází po celém světě,“ nebudou muset platit žádný poplatek.

Partnerství s touto platformou „renomované pro jeho skvělé služby zákazníkům a instantní platební transakce“ bude velmi atraktivní pro uživatele se sídlem v Číně, Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu. Tento nový býčí přírůstek znamená, že BTC-E v současné době nabízí 12 různých forem možností financování.


BTC4Charity.com: webová stránka, která převede Bitcoins do vzácné pomoci„Udělej to s Bitcoin“ je jednoduchý slogan, který do značné míry vysvětluje, jak dary platforma BTC4Charity.com funguje. Na webových stránkách umožňuje svým uživatelům pomoci několik organizací tím, že daruje, kolik chtějí a kdy chtějí. Žádné smlouvy, žádné závazky, jen touha pomáhat druhým.

V současné době je možné na podporu známých institucí, jako je Greenpeace, UNICEF a německé nevládní organizace SOS - dětských vesniček. Buď můžete darovat nebo také uvést své instituci na platformě.

„Dokonce i když budete trávit pouze jeden dolar cent (nebo ekvivalent v Bitcoin) by to mohlo pomoci změnit svět. Naše zásada je nechceme moc od každého jednotlivého člověka. Ale dav bude malé množství dostatečně velké, aby se změna. Věříme v mikro a dav-dary“, vysvětluje BTC4Charity.com.

Cílem internetových stránek je, aby se globální Bitcoin dary jednodušší

„Dávání není o smlouvách či informací. Mělo by to být jednoduché, jak klesá několik mincí v krabici“, je možné přečíst na oficiálních stránkách této platformy, která je schopna udržet službu dobíjení „nízké poplatky“. Podle služby BTC4Charity.com účtuje „5% servisní poplatek za Bitcoin transakce s poskytovatelem platebních služeb US Bitpay a podařilo se mu přesvědčit stále více a více organizací akceptovat Bitcoin jako jejich oblíbené platby darování“.

Pokud máte nějaké pochybnosti, můžete kontaktovat BTC4Charity.com přes adresu nebo číslo +49 30 200058689.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin predikční platforma Prediktivní podmaní 1000 registrovaných uživatelů a má nové funkce

Post ICO

Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Bitcoin Ticker je již k dispozici na terminálu společnosti Bloomberg, ale pouze zaměstnancům

Post ICO

BitGold uvádí na trh novou platformu pro zlato, inspirovanou společností Bitcoin

Post ICO

Bitcoin předpovědi o cenách za rok 2018: Odborná rada

Post ICO

60 Second Video News Shrnutí - 22. ledna 2018

Post ICO

Společnost Dell Now přijímá službu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 rozbíjí všechny záznamy: Gyft, NewEgg mají nejlepší den prodeje vůbec

Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy