British Bankers Association se snaží bojovat proti růstu společnosti Bitcoin ve Velké Británii | Czech.Lamareschale.org

British Bankers Association se snaží bojovat proti růstu společnosti Bitcoin ve Velké Británii

British Bankers Association se snaží bojovat proti růstu společnosti Bitcoin ve Velké Británii

Není žádným překvapením, že banky nejsou nijak zvlášť nadšený Bitcoin je rostoucí popularitou. Nejnovějším příkladem pochází z Velké Británie, kde British Association bankéřů (BBA) vydala podání proti Bitcoin.

load...

V dokumentu zaslaném ministerstvu financí země a na kancléře státní pokladny, skupina předních britských bank říká Bitcoin mohlo usnadnit práci teroristů a jejich pokusy infiltrovat zpravodajské služby ve Velké Británii. Podle BBA, na kryptoměna je anonymní povaze a peer-to-peer struktura vytváří jedinečné příležitosti pro zločince žijících v zahraničí.

Banky „musí být schopen prokázat, že transakce jsou legitimní a že nepodporují kriminální nebo teroristické činnosti,“ uvedla skupina v kombinovaném podání s radou pro platební styk. Bankovní asociace dodal, že v současné době jsou britské banky „jsou nejasné o svých povinnostech s ohledem na obsluhu těch, kteří pracují s, placení nebo příjem digitálních měn“.

load...

„Skutečností je, že kdyby teroristé a zločinci využít tyto neregulované měny budou mnohem těžší pro vymáhání práva a zpravodajskými službami dopadnout,“ Anthony Browne, BBA výkonný ředitel, řekl Sunday Telegraph.

Banky a Rady o platebním styku se také přiznali, že jsou znepokojeni dopady Bitcoin by mohly mít v britské ekonomice. „Pokud‚konvertibilní‘měny měly dosáhnout masové přijetí ve Spojeném království, existuje možnost, že to může mít stále větší vliv na libry. Bank of England se poznamenat, že sleduje to,“podání dodává.

Příkaz byl poslán do státní pokladny na základě oznámení, které učinil loni George Osborne, ministru financí a muže v důvěře ministerstva financí práce.

load...

Osborne plán je proměnit ve Velké Británii na „globální centra finančních inovací“, ale nejdříve chce, aby prozkoumala, zda a jak cryptocurrencies může hrát roli ve finančním systému země.

„Je to jen tím, že spojí inovace v oblasti financí, vedle našich dosavadních vědomostí na světové úrovni a dovedností v oblasti finančních služeb, které budeme zajistit britský finanční sektor nadále plní různorodé potřeby podniků a spotřebitelů, tady a na celém světě, a vytvářet pracovní místa a růstu my všichni chtějí vidět do budoucnosti,“řekl Osborne před několika měsíci.

Mezitím, státní pokladna byla příprava zprávy o digitálním penězům, výpis a porovnávání potenciální přínos této technologie a rizika.

Související zprávy


Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

BitPay představuje své tři nové cenové plány all-inclusive s nulovými poplatky

Post ICO

BitcoinTalk Server kompromitován

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Celebration pro dětskou nemocnici Bernard & Millie Duker

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Bitfinex Práce s AlphaPoint

Post ICO

Platforma predikcí Bitcoin Predictious nyní nabízí splátkové kontrakty

Post ICO

Australský ilustrátor zahajuje průvodce Idiotem pro Bitcoin, ebook pro začátečníky

Post ICO

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat

Post ICO

Bitva výměna Kraken překračuje kanadské hranice