Britské orgány uvedly, že předpisy týkající se praní špinavých peněz se nevztahují na burzy Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Britské orgány uvedly, že předpisy týkající se praní špinavých peněz se nevztahují na burzy Bitcoin

Britské orgány uvedly, že předpisy týkající se praní špinavých peněz se nevztahují na burzy Bitcoin

Vláda mluvený. Podle orgánů Spojeného království, Bitcoin výměn a společnosti působící v zemi nemají registrovat u úřadu HM Revenue & Customs (HMRC), v souladu s předpisy proti praní špinavých peněz. Alespoň ne hned.

load...

Po nějakém tlaku ze strany předních britských výměn, které chtěly znát pravidla a vyhnout epizodu podobné tomu, co se děje v USA se HMRC vydal dopis. Úřední dopis adresovaný Joel Jean-Luc Dalais, ředitel budoucího směnného Fyb-UK, potvrdila, že pro tuto chvíli, že to není problém pro vzájemnou výměnu. Nicméně, HMRC také odhaluje, že je to pozorně sleduje situaci kryptoměna.

load...

Zde je výňatek z dopisu:

S odkazem na váš dotaz v tuto chvíli neexistuje žádný požadavek zaregistrovat se HMRC podle předpisů praní špinavých peněz, ale uznávají, že HMRC vydávání Bitcoins představují vznikající vývoj.

V současné době jsme v jednáních s britským ministerstvem financí týkající se tohoto trhu a zda HMRC bude inspektor pro tento trh. HMRC bude sledovat veškeré vývoj týkající se trhu Bitcoin a může změnit náš pohled, proto bych naznačují, že budete pravidelně kontrolovat své novinky a aktualizace sekce na našich stránkách www.hmrc.gov.uk/mlr a přihlásit se k odběru e- mailové upozornění systému na www.uktradeinfo.com/AboutUs/Pages/EmailAlertServices.aspx.

load...

Pokud kdykoliv HMRC rozpoznat Bitcoins jako měnu, kterou by pak musel zaregistrovat ihned bez jakékoliv předchozí korespondenci od HMRC jako by to bylo vaše zodpovědnost za registraci by změna rozhodnutí ohledně Bitcoins podle předpisů, praní špinavých peněz.

Podle Joel Jean-Luc Dalais, „regulace určitě vstoupí do hry v určitém okamžiku v budoucnosti, takže je to v nejlepším zájmu firmy, které si myslí, že jsou vyřizovat jako obchodní peněžní služby, abyste byli neustále proti praní špinavých peněz a vědí, praktiky-vaším-zákazník ve hře, takže jsou připraveny, když HMRC přichází klepání“.

Tam nemusí být zvláštní nařízení pro tuto chvíli, ale jak už víme, a podle bývalého oznámení podané HMRC, standardní britská daňová pravidla platí pro kryptoměna. Jinými slovy, kdo přijímá Bitcoins výměnou za zboží a služby budou muset platit daně z případného zisku.

Přes coindesk.com

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin herní místo bylo scammed za téměř $ 1 milion dolarů

Post ICO

BitWall shromáždí mikroobvody Bitcoin pro digitální obsah a sníží poplatky

Post ICO

Partneři Blockchain & Chain.com pro Hackathon s penězi ve výši 125 000 USD

Post ICO

Bitcoin cena přesahuje 200 dolarů a zaznamenává nejvyšší vrchol od bubliny minulého dubna

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut

Post ICO

Bank of England chválí společnost Bitcoin a odhaluje vyšetřování na vydání digitální měny

Post ICO

Fyzická peněženka Bitcoin s biometrickou autentizací? CryptoLabs zahajuje jeden v roce 2015

Post ICO

BitPay spouští novou kopii s otevřeným zdrojovým kódem Bitcoin Copay s funkcí více podpisů

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

BitAngels jsou zde k zahájení a ochraně kryptokomponentních startupů

Post ICO

Začátečník průvodce Monero (nákup, obchodování, těžba)

Post ICO

Bitcoin Startup Scene Zahřívací, Platy zaplacené v Bitcoin a další