BNP Paribas: Technologie Bitcoin by mohla učinit z trhu cenných papírů zastaralou | Czech.Lamareschale.org

BNP Paribas: Technologie Bitcoin by mohla učinit z trhu cenných papírů zastaralou

BNP Paribas: Technologie Bitcoin by mohla učinit z trhu cenných papírů zastaralou

BNP Paribas, velká banka France bázi učinil poněkud šokující přiznání: technologii založenou Bitcoin a konkrétně blockchain, mohl dělat s cennými papíry zastaralé. BNP Paribas, nebo alespoň analytik psaní pro společnost, není s odkazem na banky, ale zejména těch společností, které usnadňují obchodování s akciemi společnosti a jiných typů finančních nástrojů.

load...

Než se někdo dostane příliš nadšený, ale je důležité si uvědomit, že analýza byla provedena jedna firma analytik, Johann Palychata, píše pro časopis společnosti „kvintesence“. Kopat trochu hlouběji do logiky analytika však tento argument skutečně zdají být docela zdravá. Pojďme kopat do některých detailů.

Jedna z nejkrásnějších věcí, o Bitcoin, a ten, který se potvrdí Palychata, je to, že blockchain je velmi snadné, aby smluvní strany stanovit, že ostatní strany skutečně vlastnit bitcoins v úvahu. Ano, skutečná totožnost stran provádějících na obchody se často skryté, ale za rouškou anonymity kladkostroj vlastně poskytuje spoustu transparentnost. Přes miliony bitcoins v oběhu, je to vlastně velmi snadné zjistit, kde bitcoins jdou a kdy. Vlastnictví je jen zřídka, pokud vůbec, se jedná.

load...

BNP Paribas je přesvědčen, že blockchain typu technologie by mohla být použita ke sledování finančních cenných papírů. V moderním světě financí může společnost má miliony a miliony akcií obchodovaných na finančních trzích. Tak jak pak se společnosti a akciové trhy sledovat všechny tyto akcie? Vlastnictví akcií se mění ze dne na den, a druhý-to-sekundu.

Právě teď, finanční sektor se opírá o velký počet firem, finančních cenných papírů ke sledování akcií. Masivní počítačová akciové trhy a další technologie jsou také použity ke sledování akcií. Jak si dokážete představit, je to velký, komplikovaný nepořádek a je to velmi nákladné udržovat. Například akciové trhy může stát miliony dolarů ročně běžet. Mezitím se provozování živnosti prostřednictvím finančního bezpečnostní firma bude pravděpodobně nastaven zpět jednotlivými obchodníky několik dolarů za obchod. A otázka musíme položit, zní: „Proč?“

load...

Bitcoin založené na technologii a tu analytik BNP Paribas souhlasí, má potenciál narušit odvětví finančních služeb. Pokud by bylo možné vytvořit jakýsi blockchain sledovat finanční transakce a vlastnictví finančních nástrojů, technologický průlom by mohl potenciálně narušit a změnit celý finanční průmysl.

Ověřování vlastnictví finančních nástrojů a sledovat, kdo je vlastníkem, co je v současné době velký komplikované nepořádek, nebo alespoň, že je pro téměř každý obchodník mimo Bitcoin. Pro Bitcoin však sleduje „anonymous kdo“, který je vlastníkem toho, co je nedílnou součástí tohoto blockchain. Větší Bitcoin komunita se shromáždí a po těžbě vytvářejí bloky informace, které potřebují ke sledování každé transakce.

Zatím blockchain se ukázala být jedním z nejúčinnějších a pokročilých technologií pro sledování velké množství rychle se měnící data. V případě, že Bitcoin je to znamená průtok bitcoins z různých peněženky. U akciových trzích by to mohlo znamenat stádo akcií a obligací. A kdo ví, jak by bylo možné blockchain technologie mnoho dalších aplikací Bitcoin je vyvíjen příliš.

Jako Palychata poznámky, „vývoj blockchain by měl být považován za vynález, jako parní nebo spalovací motor“. Jinými slovy, blockchain technologii, která by mohla doslova přetvořit svět a lidskou civilizaci.

Související zprávy


Post ICO

Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup

Post ICO

Systém BitPOS, který byl propojen s Bitcoinem, byl vypuštěn v Austrálii mezi svědky tajného projektu

Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Bitva v Afghánistánu: dva podnikatelé uskuteční první krypto-transakci v zemi

Post ICO

Bitcoin Startup si klade za cíl pomoci muslimům uzavřít půjčky

Post ICO

BitPay představuje své tři nové cenové plány all-inclusive s nulovými poplatky

Post ICO

BitGo nabízí program pro ověření solventnosti pro firmy

Post ICO

Bitcoin news 22. listopadu 2013

Post ICO

Platby Bitcoin a hornictví jsou na TigerDirect realitou

Post ICO

Bitcoin podvody

Post ICO

Black Market Reloaded se zavře a znovu otevře v jeden den po úniku kódu

Post ICO

Bitrefill oznamuje nový systém vysílání s celerem