Blogger říká, že Bitcoin musí být připravený čelit bezprostřednímu útoku | Czech.Lamareschale.org

Blogger říká, že Bitcoin musí být připravený čelit bezprostřednímu útoku

Blogger říká, že Bitcoin musí být připravený čelit bezprostřednímu útoku

Je to jen perspektiva jednoho člověka, ale myslíme si, že uživatelé Bitcoin musí být připraveni na všechno, takže tady to je. Paul Rosenberg, od blogu Free Man Perspective, zaručuje, že Bitcoin „budou napadeni z toho prostého důvodu, že se jedná o anti-fiat měna“. V případě, nevíte, hodnota nekrytých peněz pochází z nařízení vlády nebo právní předpisy, tak anti-fiat znamená pravý opak, což je v podstatě definice Bitcoin.

load...

Blogger chce varovat všechny uživatele o „mocných lidí“, kteří „mají celé jejich království postavené na nekryté měny a jejího centrálního bankovnictví hry“ a jsou stále obavy o rostoucí síle kryptoměna.

Vzhledem k tomu, v případě, že měna jako Bitcoin „nikdy se stal dominantní, nikdo nemůže hrát hry s okolním světem penězi a sbírat milionů lidí najednou nebo spustit sociální státy v rozporu s ekonomickou realitou“. Takže, co Paul Rosenberg chce říci, je to, že možný útok může přijít z místa, kde to nejméně očekáváme.

load...

„Bankéři nechtějí přijít o své pozice, i když nechal tento alternativní měny převzít, budou. Takže budou muset zaútočit. Ve skutečnosti jsem si jist, že mohu být, že to dělají již“ říká v tomto příspěvku.

A co rad, které mohou být užitečné, když tento útok zasáhne? Paul Rosenberg má několik z nich: být připraven na to, připravte se i ostatní uživatelé Bitcoin, vždy očekávat to nejhorší, nespoléhejte na propojovacích internetových platforem, protože jsou stejně zranitelní jako všichni ostatní, a nesázejte všechny své úspory na Bitcoin, ale spíše diverzifikovat těchto investic.Bloomberg nyní zobrazuje WinkDex

load...Tyler a Cameron Winklevoss nejenže byli tvrdě pracuje na na ETF pro Bitcoin ale prostě oznámil, že Winklevoss Index je nyní zobrazen přes Bloomberg pod WINKBTCO.

Winklevoss Index (známý také jako Winkdex) je průkopnické úsilí při analýze a prezentaci globální ceny Bitcoin a v současné době využívá data z nejaktivnějších kvalifikovaných amerických dolarech denominovaných výměn Bitcoin. Winkdex je provozován Math-Based Asset Index, LLC.

Index poskytuje smíšené cenu bitcoins. Winkdex se vypočítá smícháním cen obchodování v amerických dolarů za prvními třemi (objemově) kvalifikovanými Bitcoin výměny v průběhu posledních dvou hodin za použití exponenciální klouzavý průměr hlasitosti vážené. Tento vlastní vzorec závaží transakce úměrně objemu, jakož i exponenciálně podle času, čímž se získá větší význam jak k vyšším plnění objemu a více nedávných transakcí.

Dvojčata mají také oznámila, že brzy bude vyvalit API pro vývojáře komunity stavět. Více informací o vzorec lze nalézt zde: http://winkdex.com/#/formula


Rezervujte si hotel v destinaci Bitcoin na stránkách CheapAir.comVíce než 200.000 hotelů se šíří přes planetare nyní k dispozici pro Bitcoiners, kteří chtějí, aby si svou dovolenou prostřednictvím on-line cestovní kanceláře CheapAir.com.

Tato platforma je krypto-dobrodružství začalo v listopadu, kdy webové stránky začaly přijímat Bitcoin jako možnost platby pro letadla ticketsand výsledky nemohly být lepší, a tak se společnost rozhodla přidat svůj seznam hotelů po experimentu. Jeff Klee, CEO společnosti, tvrdí, že CheapAir.com dobyl několik nových klientů v důsledku přidání nového způsobu platby.

„Byli jsme opravdu příjemně překvapeni odezvou. Děláme mnohem Bitcoin prodeje, než jsme expectedto dělat“, řekl, cituje USA Today.

Ale nové funkce Bitcoin CheapAir.com je jen část třešničkou na dortu. Podle Jerry Brito, vedoucí výzkumný pracovník v Centru Mercatus na George Mason University, dokonce více proudu obchodníci pravděpodobně přijmout měnu:

Budeme vidět stále rostoucí počet obchodníci začínají akceptovat Bitcoin. Bitcoin je síť [...], Facebook je síť. Proč se připojit Facebook? Vzhledem k tomu, všichni ostatní jsou na Facebooku. Čím více lidí bude vlastnit a strávit Bitcoin, tím více obchodníků je bude přijímat a více lidí bude používat.

Navzdory důvěry v kryptoměna systému CheapAir.com stále výměnu přijaté Bitcoins pro amerických dolarů prostřednictvím Coinbase jakmile jsou transakce dokončena.

Klee plánuje držet a používat BTC jednou dodavatelé začít přijímat jej. „Až začnou přijímat Bitcoin, je to trochu obtížné pro třetí strany společnosti, jak to udělat. Dodavatelé budou ti diktovat, jak jsou rozšířeny“.

Hlavní obrázek z Wikimedia


Chcete si rezervovat hotelový pokoj? Expedia už přijímá BitcoinDalší velká firma se rozhodlo přijmout Bitcoin jako způsob platby: mluvíme o městě, o cestovní rezervaci platforma založená ve Washingtonu (USA). Počínaje tuto středu (11.), mohou zákazníci Expedia je již rezervovat hotelový pobyt a platit za jejich rezervace s kryptoměna.

Nová možnost platby je k dispozici ve fázi check-out, ale je omezen na hotelové části, rezervace pro tuto chvíli. Volba Bitcoin povede uživatelům samostatnou on-line stránky, kde mohou dokončit transakci s využitím jejich digitální peněženku. A konečně, budou zákazníci přesměrováni zpět na hlavní webové stránky Expedia k potvrzení operace.

Známý on-line platforma rozhodla začít přijímat Bitcoin s Coinbase nápovědou vzhledem k vysokému počtu žádostí, řekl Michael Gulmann společnost viceprezident globálního produktu, citoval The Washington Post.

„To přišlo až na správné načasování - a to jak pro Bitcoin jako měny, a městě v našem cyklu,“ dodal Gulmann.

Nicméně Expedia není zcela jistý, o počtu zákazníků, kteří budou používat Bitcoin. Vice prezident firmy globálního produktu odmítl dělat předpovědi: „V okamžiku, kdy jsem se dát libovolný počet, vím, že budu v pořádku.“

Expedia nemusí první velkou společností, která přijímá Bitcoin, ale je to určitě další velké jméno si dát pozor ve světě kryptoměna. V roce 2013 pouze společnost vytáhl ve více než 4 miliardy $ v příjmech.

Vybraný obrázek z Wikimedia

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět

Post ICO

Bankovní regulační komise nemá v úmyslu regulovat Bitcoin v Číně, říká článek

Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Bitcoin dosahuje důvěryhodnosti v EU na podpatcích německého uznání

Post ICO

Držte se svého Bitcoin! Kaspersky spouští bezplatný nástroj pro dešifrování, který odemkne ransomware

Post ICO

Blockchain změnit naše stravovací návyky a lékařské zkušenosti

Post ICO

5 Faktory, které brání růstu Bitcoin

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Bitva v San Diegu: více malých podniků se připojuje k krypto-revoluci