Blockchain změnit naše stravovací návyky a lékařské zkušenosti | Czech.Lamareschale.org

Blockchain změnit naše stravovací návyky a lékařské zkušenosti

Blockchain změnit naše stravovací návyky a lékařské zkušenosti

Když se řekne termín blockchain, co přijde na mysl většiny lidí je Bitcoin. Nicméně časy se změnily a dnes, technologie se pomalu najít svou cestu do různých oblastech, včetně zdravotnictví a výroby potravin. Hlavním důvodem tohoto paradigmatu je zvýšená průhlednost, účinné řízení a větší počet možností, které charakterizují technologii kladkostroje. Tento článek se zaměřuje na vlivy, které by mohly mít kladkostroj jak na jídlo, které jíme a náš celkový zdravotní stav těla.

load...

Přizpůsobené výživy zvyk

Člověk by se shodují, že ve většině případů, člověk nikdy neví, o procesu výroby potravin, které umístíte na jídelním stole v jídle. Říká se, že to, co jíte, jste definuje. Proto, pokud jste schopni poznat celý výrobní řetězec určitého potravinářského výrobku, bude to lepší. Zatímco tam není mnoho lidí, kteří jsou velmi znepokojeni takové informace, je vázán ke změně dříve než později, protože blockchain vlna přejíždí potravinářském sektoru.

load...

Jak lidé jít na zdravý životní styl, jsou více zajímají o to, co jedí. Výzkumníci také investoval svůj čas a úsilí, aby stezka výrobu různých potravin a jejich účinky na lidské zdraví. Je jen přirozené, že byste chtěli vědět více o tom, co jíte, přinejmenším kvůli zdraví.

Technologie kladkostroj může proměnit potravinářský průmysl by sběr, analýzu a ukládání informací týkajících se určitých potravin, takových, že spotřebitelé jsou schopni se k nim dostat. Zatímco spotřebitelé rádi hodnotit to, někteří výrobci by nechtěl informace o jejich výrobního řetězce, které bude odhaleno. V době, kdy tam bují znečištění půdy a vody, nemůžeme nic náhodě. Je na čase jste se staral o to, co spotřeboval. Pomocí technologie kladkostroje, celý proces výroby různých potravin lze vyhánění na veřejnosti vidět.

load...

Celé nové lékařské praxe

Block řetězec se používá v lékařství, pro zlepšení zkušeností zdravotní péče. Je známo, že produkují spotřební zdravotní záznamy, zajistit účinný dohled nad lékařských ulpění pacienta a mít oči na nové příležitosti pro zlepšení zdravotní péče.

Technologie kladkostroj je přínosem zejména pro pacienty s chronickým onemocněním. Takové onemocnění může obrátit fatální, pokud není nikdo poblíž, aby se péče o pacienta, když se setkají útok, v případě srdeční slabosti. Nicméně, s příchodem elektronických zdravotních záznamech, ti s chronickými chorobami mohou alespoň dojít úlevou. V současné době je možné nosit váš zdravotní údaje na místo, kam jít. Proto, bez ohledu na to, co se stane s vámi, nejbližší poskytovatel zdravotní stav je schopen vás léčit, najednou.

Související zprávy


Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Bitcoin Marketing pro Startup - 9 praktických kroků k Take

Post ICO

Cena Bitcoin pod 300 dolarů poprvé od konce roku 2013 - komunita není znepokojena

Post ICO

Technologie Blockchain - jak vypadá budoucnost?

Post ICO

BitPOS a Mezinárodní Anti-pytláctví založili tým, aby zachránili zvířata Afriky

Post ICO

Bitcoin peněženka Inputs.io hacked zloděj, který ukradl 4100 BTC

Post ICO

Přijímat Bitcoin jako platbu? Řekněme ano, ale buďte zároveň opatrní

Post ICO

Průzkum Bitcoin ukázal, že 26% Bitcoiners bylo postiženo podvody nebo hackery

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

Bitcoin a Írán jsou stále silné: Poolfa je nová perská webová stránka zabývající se kriminalitou

Post ICO

38. ředitel mincovny USA na Keynote u Raleigh

Post ICO

Používají uživatelé Bitcoin spěch nebo snílky?