Black Market Reloaded se zavře a znovu otevře v jeden den po úniku kódu | Czech.Lamareschale.org

Black Market Reloaded se zavře a znovu otevře v jeden den po úniku kódu

Black Market Reloaded se zavře a znovu otevře v jeden den po úniku kódu

V čem má být jedním z nejrychlejších změn mysli v historii nelegálních tržištích a Bitcoin je internetový obchod Black Market Reloaded byl vypnut a znovu otevřen v době kratší než 24 hodin.

load...

Druhý největší tržiště z „hlubokého webu“ s virtuálními regálů plných drog a jiných nezákonných produktů - po pryč Hedvábné stezky - byla uzavřena tento čtvrtek (17) správce, známý jako ‚backopy‘. Zdá se, že si všiml úniku kódu a rozhodl se ukončit platformu, kterou je vysvětleno v této zprávě:

V těchto dnech bych se dopustit horší hříchy se dostat na stránky on-line; použít VPS! VPS admin mu ukradl kód a unikly ji. To znamená, že mohu už ne fungovat. Četl jsem zvěsti, a já jsem řekl, že nejsem BCE, ale jeho práce bylo, kde jsem se naučit nějaké základy k sestavení webové stránky.

load...

Dám si pár dní systém, který vám umožní obnovit BTC, šli nikde a vše, co jsem potřeboval data na jejich náhradu.

Vše nejlepší a až příště,

Backopy

Podle majitele BMR je to virtuální privátní server ukradl a unikly zdrojového kódu stránek, nakonec se vyvěšením na IoBM.net, webu, který poskytuje informace o skrytých služby. Tento krok by mohl ohrozit identitu uživatelů této platformy.

Nicméně, krátce po tomto oznámení, ‚backopy‘ usoudil, že narušení bezpečnosti nebylo tak špatné a znovu otevřel stránky, posílání této nové zprávy, publikoval Mashable:

Po kontrole můj kód znovu a znovu jsem si uvědomil, že mohu ještě dát zpátky nahoru.
Bohužel, jak jsem nevím, jestli ten starý certifikát byla ohrožena, jsem změnit BMR je URL.

load...

Počkat na další novinky v krátké době.

Uživatelé nebudou moci přidat nebo odejmout Bitcoin na jeden den nejméně. Kromě toho, ‚backopy‘ radil svým klientům šifrovat své komunikaci a otřít jejich profilesbefore opětovným použitím BMR.Blockchain zaznamenává v historii společnosti Bitcoin nejsilnější podnikové financováníBlockchain, poskytovatel světově nejznámější digitální peněženky Bitcoin, právě přistál obrovský financování venture kolo, největší v historii kryptoměna. Companyraised něco málo přes 30 milionů $ ze Silicon Valley se sídlem investory rizikového kapitálu, skupinou vedenou Světelnými Venture Partners a Wicklow Capital.

„V průběhu příštích 10 let, Bitcoin bude mít velký vliv. Kde je centrální spojitost vytváření hodnot v celém tomto odvětví? Musí to být peněženku,“řekl Jeremy Liew, partner Lightspeed Venture, která se nyní připojí Blockchain správní radu poté, co oznámil investici.

Platforma British Bitcoin byl založen v roce 2011 a od té doby proměnil v největší digitální peněženky, přitahuje více než dva miliony uživatelů od srpna 2014.

Blockchain podařilo udržet respekt ekosystému tím podporovat Bitcoin původní filozofii anonymity a decentralizace, New York Times uznává. Společnost byla podpořena nejznámějších jmen ve světě digitálních peněz, včetně Roger Ver, kryptografické-podnikatel známý jako ‚Bitcoin Ježíše‘.

Ačkoli Blockchain zaznamenal robustní výplatu společnost není první, kdo přiláká miliony od investorů. V roce 2013, například, Coinbase zajištěné $ 25 milión ve financování kolo vedené rizikového kapitálu firmy Andreessen Horowitz.

Podle Petera Smithe, Blockchain prezident, společnost plánuje využít tyto miliony rozšířit své služby a investovat na rozvíjejících se trzích. Investice bude jistě tlačit Blockchain potřebuje, aby vývoji software, který usnadňuje přenos Bitcoin. „Teď jdeme do období, kdy to není jen tak, aby Bitcoin být vzrušující. Musíme Bitcoin k vlastně být užitečné,“dodal Smith.

Kolo financování záznam znamená, že investoři, experty na tuto technologii a BTC přistoupit zůstat nadšeni digitální měně, a to navzdory stabilním cenovém pádu, která byla děje od prosince 2013. Také světově nejznámější digitální mince udržuje Populární na google počet vyhledávání za slovo roste ‚Bitcoin‘ 45 procent v průběhu minulého týdne.


Blockchain.info dosáhne 500 000 peněženekBlockchain.infohas úžasné důvodů k oslavám. Tato platforma dosáhla svého peněženku číslo 500,000 a odměněn štěstí userwith 10 BTC.

„Jsme velmi vděční Bitcoin communityfor jeho neustálé podpory v průběhu let,“ řekl zpráva zveřejněná v Redditby Blockchain.info.

Uživatel s novou peněženku a několik volných Bitcoins bylo známo několik hodin po prvním oznámení ze strany nástupiště. To byla zpráva odeslána do šťastného člověka, který vytvořil peněženku číslo 500.000 na Blockchain.info.

To je tak nesmírně úžasné! Děkuji mnohokrát!

Legrační je, že jsem tušení, že jste byla spuštěna soutěž! Použil jsem fušovat do Bitcoins před pár lety (koupil 5 BTC tenkrát, když byli jako £ 5 každý, vykuchané, že jsem je prodal za £ 6 o několik měsíců později, když jsem zjistil, že nyní se 140 £ každý!), a myslel jsem, že bych se vrátit do jejich používání, a tak jsem se přihlásil na účet Blockchain, protože to vypadalo jako nejspolehlivější on-line poskytovatelem peněženky.

Vypadá to, že jsem se vrátil do Bitcoin v pravý čas!

Ještě jednou děkuji moc za mince, to je úžasné!

Zpráva nástupiště skončilo s pohledem do budoucnosti:. „Je to naše poslání i nadále stavět nejbezpečnější a soukromí Bitcoin peněženku k dispozici, a naše zaměření zůstává na to, aby uživatelé měli co nejlepší možný zážitek z našeho týmu po celém světě, děkuji od dno našich srdcí Bitcoin“.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Post ICO

Komentáře BitLicense se stanou veřejnými a to musí říkat Western Union, Amazon a Walmart

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

Společnost Bitcoin HashFast vypíná a vykoupí zbývající aktiva

Post ICO

Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním

Post ICO

BitPagos zobrazuje zázraky společnosti Bitcoin argentinským obchodníkům

Post ICO

Bitkoin, který roste v popularitě v Číně

Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Bitcoin je pod útokem! týdenní aktualizace zpráv

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku