Služba Bitcoin spuštěna v Nigérii firmou BitX | Czech.Lamareschale.org

Služba Bitcoin spuštěna v Nigérii firmou BitX

Služba Bitcoin spuštěna v Nigérii firmou BitX

BitXis šíří svá křídla na pokrytí těchto oblastí že dosud nebyli. Je to sotva šest měsíců od zahájení své služby v Indonésii a nyní se protahuje své služby do Nigérie. Nyní nigerijský mohou nyní přístup k jejich služby, aby lépe jejich podnikání. Mohou používat Bitcoin peněženka, API a směnárenské služby. Před tím, než byl zahájen Zástupci poukázal na to, že přináší své služby v Nigérii umožní uživatelům používat Nairato obchodovat s pomocí BitX peněženky, obchodování na jejich výměnu a použít API ke svému prospěchu jejím začleněním do vhodných produktů.

load...

Co přinesla hlavní BitX cestách?

Není divu, že BitX rozhodla zahájit své služby v Nigérii. Ve skutečnosti, jak měly Indonésie a Nigérie byl v seznamu cílových trzích od dubna loňského roku. Tato země patří mezi země s nejrychleji rostoucí ekonomikou v africkém kontinentu. To vyvolalo naděje Marcus Swanepoel, BitX CEO. Před zahájením své služby v Nigérii, generální ředitel dal jasně najevo, že firma věděla o vysoké poptávce po Bitcoin službách a produktech. Ten implikoval, že organizace pracuje ruku v ruce se zúčastněnými podniky, k výrobě nových úžasných produktů na trh.

load...

Dalším důvodem, proč BitX považován Nigeria nad dalšími významnými aktéry v Africe, jako je Jižní Afrika je to, že v dubnu 2013, se země stala největší ekonomikou. V té době, to praskaly GDP 509,9 miliardy dolarů ve srovnání s Jižní Africe HDP, což bylo 350,6 miliard $. Nicméně analytici mají málo, že se lidské populace Nigérie je 170 milionů, jejich ekonomika by měla být lepší, protože Jižní Afrika má populaci 52.98 milionu.

Měli BitX oslavit ještě?

Obvykle Bitcoin trh byl vyspělejší a je nyní přístupný na různých platformách a zařízeních. S rozšířením chytrých telefonů se stala ještě jednodušší a pohodlnější obchodovat s BitX. Nicméně, to nemusí být snadné v Nigérii, protože vlna smartphonů je ještě proniknout do země. GSM Association, což je mobilní operátor, odhaduje se, že pouze 10 až 15% účastníků mobilních sítí používá chytré telefony.

load...

Všechny stejné, BitX má to všechno vztahuje. Očekává se, že společnost se připojí ICE3x, nejnovější výměnu ke zlepšení uživatelské preference služeb v Nigérii. ICE3x rozbil svůj stan dříve v Nigérii. Poskytují směnárenské služby objednávek knih, což usnadňuje efektivní výměnu Naira s digitálními měn mezi nimi litecoin a Bitcoin. BitX příliš hodlá umožnit nejen uživatelům nakupovat služby a zboží pomocí Bitcoin ale budou také moci převádět digitální měnu do místního Naira.

BitX je již zahájena v Nigérii. Existuje naděje, že podniky v zemi změní pro ty nejlepší. Tyto businesspersons nyní mohou koupit všechny druhy výrobků a výměny Bitcoin na odpovídající místní měně, rychlejší a spolehlivým způsobem. Pro ty, kteří se bojí zabezpečení můžete své starosti odpočívat. BitX přijala veškerá opatření a jsou v souladu s bezpečnostními postupy a předpisy virtuálních měn. Tím zabráníte praní špinavých peněz výskyt v Nigérii, které bylo velkým problémem v zemi. Trading on-line se stala snadnou a bezpečnější. Krása jejich služby je, že můžete k nim přistupovat pomocí Android nebo iOS zařízení. Kromě toho také má v úmyslu spolupracovat s místními podniky, zavést nové produkty na trhu. Tam je určitě velká budoucnost pro své služby v Nigérii kvůli snadné dostupnosti svých služeb.

Související zprávy


Post ICO

BitPay zlepšuje platby Bitcoin vytvořením nových podpůrných opatření

Post ICO

Bitová výměna Kraken oznamuje novou strukturu poplatků

Post ICO

5 Důvody, proč internet peněz rozdrtí centralizované finance

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

BitPay představuje své tři nové cenové plány all-inclusive s nulovými poplatky

Post ICO

Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy

Post ICO

Bitcoin komunita odcizuje Mt. Gox kvůli ospravedlnění chyby: seznam 10 reakcí

Post ICO

Generální ředitel společnosti BitInstant Charlie Shrem zatčen kvůli podezření z praní špinavých peněz

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

Bitcoin a role, kterou by mohla hrát v komunitě B2B

Post ICO

Bitcoin vezme Texas do bouře: SXSW Festival 2015 dovolí kryptocurrency lesk