Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup | Czech.Lamareschale.org

Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup

Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup

Od této chvíle, rostoucí výměna Bitstamp budou moci ověřit stovky nových zákazníků za den, zlepšení jejich bezpečnostních prvků najednou. To vše díky toGBGroup, který je nyní zodpovědný za ověření identity pole společnosti.

load...

GBGroup je světová jednička v oblasti identity inteligence, a to je důvod, proč Bitstamp vybrala svou ID3global řešení implementovat komplexní ověření identity služby pro své zákazníky.

S téměř 11 milionů Bitcoins v oběhu a tržní hodnotě kolem 1,4 miliardy $ (dle aktuálního kurzu) za bezpečnost je záležitostí, která roste na denní bázi. A to je důvod, proč výměny cítí potřebu chránit své zákazníky z možných podvodů. „Volba GBGroup poskytuje spolehlivou infrastrukturu jsme potřebovali pomoci prosazovat tento rušivý nového účastníka na měnovém trhu na svůj plný potenciál. Nemůžeme operovat na trhu, které děláme, aniž by věděl, kdo jsou naši zákazníci, takže cítíme, tato dohoda představuje velký zápas. - jako jeden z předních obchodníků Bitcoin jsme cítili, že to bylo jen dobře, že jsme nábor na trhu je přední obchodní Identity Verification k ochraně našich zákazníků, ať se nacházejí kdekoli na světě kupředu Bitstamp chce jít příkladem tím, zavádění nejlepších praktik které budou formovat a zajistit dlouhodobou budoucnost našeho trhu,“vysvětluje Nejc Kodric, generální ředitel Bitstamp.

load...

S pomocí služby GBGroup to, Bitstamp budou moci provozovat bezpečnější tržiště. „Bitstamp bude používat technologie pouze k ověření zákazníci v místě registrace, aby zajistila, že všechny aktivity uživatelů na Bitstamp je prováděna transparentním způsobem při současném zachování soukromí uživatelů najednou. Klíčové faktory ve výběrovém řízení byly šíře a hloubky mezinárodní dosah systému a postavení GBGroup coby nejvyspělejší globální identitu poskytovatele ověření“, GBGroup vysvětluje na svých internetových stránkách.

Podle výkonného ředitele GBGroup to, „jak Bitcoin trh, který je jen jednou částí širšího kryptoměna průmyslu stále roste, je stále důležitější, aby prokázal, že tytéž osvědčené postupy jsou sledovány jako byly použity v tradičních finančních trzích. Zákazníci potřebují být jisti, že obchodování v Bitcoins je bezpečný, nebo půjdou jinam.“

load...

John Lord dodává, že „GBGroup má rozsáhlé zkušenosti v oblasti Ověření identity a je nadšený, pomáhat inovativní nové trhy usadit a zajistit bezpečné podnikatelské prostředí pro své zákazníky Vidíme to jako jen první krok. - as více obchodníků přijímat pokročilé Ověření identity jsou bude pokládat základy potřebné, aby Bitcoin naživu, možná dokonce ji pohánět do pozice, kdy to může tvrdit, že je jedním z předních světových měn dle vlastního výběru“.

Přes finextra.com

Související zprávy


Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Andersen hodí další návrh na zvýšení limitu velikosti bloku

Post ICO

Bitcoin Startup Scene Zahřívací, Platy zaplacené v Bitcoin a další

Post ICO

Bitcoin v0.9 vydání přinese nové funkce pro obchodníky

Post ICO

BitFury navíc získává dalších 6 milionů dolarů v posledním kole financování

Post ICO

BitInstant publikuje informace o dočasném vypnutí a oznamuje speciální návratové nabídky

Post ICO

Australské národní slovní středisko zvolí slovo Bitcoin jako slovo roku 2013

Post ICO

Barclays testuje technologii bitcoin

Post ICO

Generální ředitel společnosti BitScan: Rok 2014 považujeme za rok s větším přijetím společností Bitcoin mezi podniky

Post ICO

Bitstamp a další výměny obnovují Bitcoin výběry, zatímco Mt. Gox vydržuje protest

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Všechny Bitcoins a Litecoins pryč: polský Bitcoin výměna Bidextreme.pl hacknut