Bitrefill oznamuje nový systém vysílání s celerem | Czech.Lamareschale.org

Bitrefill oznamuje nový systém vysílání s celerem

Bitrefill oznamuje nový systém vysílání s celerem

Globální předplacené mobilní top-up service Bitrefilland New York burza založená Celeryhave zahájila partnerství integrační bázi, která nám umožňuje uživatelům posílat rychlé mobilní hovorné převody do více než 100 zemích světa.

load...

Zpráva byla oznámena na každoroční mezinárodní převod peněz Conferencein Las Vegas konala dnes.

Tato služba nevyžaduje buď odesílatele nebo příjemce pochopit kryptoměna. Odesílatel může jednoduše připojit svůj bankovní účet a vybrat částku k odeslání na přijímací měně. Textová zpráva je poté odeslána příjemci během minuty o tom, že peníze byly připsány na jejich účet.

load...

Ilya Subkhankulov, CEO celeru, říká:

„Tato integrace využívá všech výhod Bitcoin, ale skrývá složitost od uživatele. Právě jsme se použít jako Bitcoin narovnání kolejnice.“

Bitrefill nabízí službu, kde uživatelé na celém světě mohou koupit vysílacího času ve více než 100 zemích světa. Celer je online peněženka a výměny digitálních měn, jako Bitcoin.

Díky této integraci mohou uživatelé Celer jednoduše vybrat novou položku „Phone Náplň“ z menu, zadejte telefonní číslo potřebné, a zvolit částku, která má odeslat. Vše se děje automaticky, dolary jsou staženy z amerického bankovního účtu uživatele, a dorazí během minuty na telefonu příjemce.

load...


Bitů zlata umožňuje Izraelcům koupit Bitcoins osobněNové partnerství mezi Bitcoin výměnných Bits of Goldand Globální převod peněz (GMT) je nyní umožňuje Izraelce koupit Bitcoins na jejich místní směnárna, pro maximální výši 10.000 nový izraelský šekel (cca 2800 $).

Tato spolupráce znamená, že kousky zlata je správně v návaznosti na současné i budoucí anti-praní špinavých peněz a zákazníků související předpisy v zemi. Skvělá zpráva pro generálního ředitele burzy, který tvrdí, že je zamilovaná do Bitcoin od chvíle, kdy slyšel o „Přeshraniční povaha“ kryptoměna poprvé, v roce 2010.

Jonathan Rouach říká, že „nemohl spát po dobu tří týdnů,“ v té době. „Četla jsem všechno, co jsem mohl, a v podstatě re-learning význam peněz. Butit trvá nějakou dobu, aby lidé důvěřovat myšlenku měny matematiky bázi. Pro mě to trvalo asi 1,5 roky,“ vysvětlil.

Podnikatel dosáhl bodu v životě, kdy se mu líbila představa Bitcoin natolik, že dostal statečný. „I opustil svou dobrou práci, chopit příležitosti a otevřít společnost“, Rouach říká. A tak se rozhodl, že poskytne novou příležitost na novou davu: „as větší trhy online služeb se začínají přijímat Bitcoin Izraelci, kteří se chtějí podílet na tomto hospodářství bude skákat v Jsme také v jednání s velkými místními maloobchodníků mají izraelské produkty. Prodávány v Bitcoin, ale to bude trvat nějaký čas“.

V současné době je v Izraeli žádný předpis, který se vztahuje k Bitcoin v žádném případě. Nebo digitálních měn vůbec. „Izraelská vláda je v podstatě čeká na USA, aby zaujmout jasné stanovisko. Jak izraelský ekvivalent FinCEN a centrální banky nechtějí zapojit do této nové technologie, dokud se opravdu musím,“ říká Rouach.

Nicméně, digitální téma zaujala izraelskou vládu natolik, že guvernéři v zemi začaly jednat s místním Bitcoin komunity. A co budoucnost inovativních Bits of Gold? Jak bylo oznámeno podle Rouach, společnost se snaží rozšířit své podnikání v Jižní Americe a na Středním východě. První část projektu růst bude zahájena v prvním čtvrtletí roku 2014.

Přes coindesk.com


Předčíslování hardwarových uzlů Bitseed v2 ZačínáBitseed nyní přijímá předběžné objednávky pro příští generaci své vyhrazené Bitcoin plném zařízení uzlu.

Verze 2 serveru Bitseed bude obsahovat nový případ design, modernizované uživatelské rozhraní a lepší nástroje pro správu uzlu, jehož cílem je snazší než kdy jindy pro netechnické uživatele provozovat vlastní Bitcoin plný uzel.

Bitcoin vydání Bitseed Personal Server ve výchozím stavu jako Bitcoin plného uzlu. Spuštění oficiální open source klienta Bitcoin jádra, udržuje celý Bitcoin blockchain.

Tento produkt využívá méně než 10 wattů, v souladu s nejnovějšími závěrky společnosti, ve srovnání se standardní pracovní ploše, který může používat více než desetkrát tolik energie.


Červený pátek, Cyber Monday zvýší Bitcoin nový rekord: Spotřebitelé strávili 296 milionů dolarů v BTCMnožství Bitcoin strávil během letošních nákupních „prázdnin“, také známý jako Černý pátek a Cyber ​​pondělí vytvořil nový rekord v kryptoměna ekosystému. Celkem 296 milionů $ v Bitcoin vynaložila consumersduring víkend.

Tato technologie mění Bitcoin do deváté největší platební metody používané na celém světě mezi 28. Listopadu a 1. Prosince, podle výsledků poskytovaných digitální commerce platforma BITNETu. Stejně jako v minulých letech, kreditní karty, jako jsou Visa, MasterCard a American Express a platebního procesoru PayPal obsadily přední místa na seznamu, ale Bitcoin je meziroční meziroční nárůst je evidentní.

Data ukazují, že Černý pátek je stále nejpopulárnější nákupní den, kdy ve srovnání s Cyber ​​pondělí. Na 28., spotřebitelé strávil 152 milionů $ v Bitcoin, zatímco „pouze“ tráví 144 milionů $ na 1..

„Jako u všech jiných platebních sítí, Bitcoin viděl nárůst objemu přes Černý pátek a Cyber ​​pondělí, s vyšším, než je obvyklé platební součty v průběhu dvou dnů,“ uvedl Akif Khan, viceprezident Solutions strategie na BITNETu, citoval HereIsTheCity.com.

„Síť Bitcoin ovládal 296 milionů $ za dva dny - to je působivý,“ dodal, a to zejména „když se vezme v úvahu měnou je jen pět let a stále roste, pokud jde o obchodní a spotřebitelské přijetí“.

Vysoký počet transakcí je vidět níže. Tento dokument ukazuje, že poslední dny listopadu registrováno nejvyšší počet Bitcoin transakce v roce 2014, Blockchain.info odhaleno.

Jeden z faktů, které rozhodně přispěly k výsledkům letošních byla rostoucí jev nazývaný Bitcoin černý pátek. Více než 1200 obchodníků přidal letošní on-line akce. Kromě toho nabízí velké Bitcoin exkluzivní nabídky, akce konala minulý pátek také dovolil Bitcoiners okamžitě koupit malé množství kryptoměna s kreditní kartou.

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitstamp zlepšuje ověřování a zabezpečení identity pomocí technologie GBGroup

Post ICO

Bitvařský evangelista Jason King provozuje 3,237 mil na podporu kryptokurrency

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

Bitcoin mikro-transakce bez poplatků? Jo, to je nová funkce Coinbase

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

5 Pozoruhodné Bitcoin videa, které byste měli sledovat

Post ICO

Americký podnikatel si klade za cíl podpořit svou Blockchain Valley pomocí Teslovy pomoci

Post ICO

Bitcoin je agorista

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

BitLicense je navržen tak, aby zabíjel inovace Bitcoin

Post ICO

Bill-splitting nástroj BillPin již pracuje s Bitcoin a pivem