BitPay pomáhá systému Toshiba VisualTouch POS přijímat Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

BitPay pomáhá systému Toshiba VisualTouch POS přijímat Bitcoin

BitPay pomáhá systému Toshiba VisualTouch POS přijímat Bitcoin

Světový lídr v oblasti podnikových řešení pro ekonomiku Bitcoin, BitPay, se spojil s VisualTouch, Toshiba premiéra POS softwarové řešení, v současné době využívá více než 6000 obchodníků se šíří přes 1600 míst.

load...

Integrace s bodem systému prodeje umožní kryptoměna oslovit tisíce nových podniků a ještě více uživatelů v pohostinství, potravinářství, potravinami, maloobchodu a koncesních průmyslu.

„Toto partnerství výrazně rozšiřuje počet podniků, které budou nyní moci přijmout Bitcoin. BitPay je nesmírně nadšený vztah a příležitost k rozšíření řešení Toshiba VisualTouch zahrnout Bitcoin,“ řekl Tony Gallippi, BitPay výkonný předseda.

load...

Schopnost pro zákazníky používat Bitcoin na podniky s VisualTouch pokladních systémů poskytuje obchodníkům extrémně loajální zákaznickou základnu, která půjde z cesty, aby podporovaly podniky, které přijímají Bitcoin.

Tony Gallippi

Na druhé straně, Marius Kimel, prezident výtvarných informačních produktů (týmu odpovědného za Toshiba VisualTouch), zaručené byl stejně nadšený s dobrými zprávami. „Jsme opravdu rádi, že můžeme oznámit partnerství s BitPay za účelem dosažení vylepšené funkce pro naše stávající zákazníky a lákat nové podnikání prostřednictvím naší kombinované vedení v této oblasti,“ řekl.

I když je partnerství - což zajišťuje zvýšení růstu Bitcoin a celosvětové povědomí - již bylo potvrzeno oběma společnostmi bude oficiálně zahajuje stát jen na národní Restaurace asociace 2014 ukazují, nastavte se stane tuto sobotu (17.) v Chicagu.

load...


BitPay najímá vývojáře Jeffa GarzikaCore-developer Jeff Garzik našla další "domů". V současné době pracuje pro BitPay, jeden z nejznámějších Bitcoin obchodních platebních služeb.

Odborník používá k práci na plný úvazek pro Red Hat, společnost, která vytváří open source systémy, když spolupracoval s novým milovaným světě kryptoměna, stejně jako její protokol a klienty. Ale teď, jeho situace se změnila, a to může znamenat hodně dobrých věcí.

Spoluzakladatel a CEO společnosti BitPay říká, že platforma „uznává potřebu více zdrojů a vývoj v jádru Bitcoin protokolu, a to zejména v oblastech škálovatelnost a spolehlivost.“ Jak uvedl Tony Gallippi, BitPay „důrazně doporučuje další Bitcoin společnostem, aby učinily totéž, a to buď prostřednictvím úsilí crowdfunding nebo přímých zakázek, grantů nebo stipendií.“

Tato nová úloha umožní Garzik věnovat všechen svůj čas, aby Bitcoin. To by mohlo znamenat hodně pokroky v základních principů týkajících se digitálního měně.

Jeff Garzik říká, že „Bitcoin roste, už není koníček, ale teď profesionální platební síť používá po celém světě. BitPay je příspěvky k open source softwaru Bitcoin bude přínosem pro celou společnost. Poté, co pracoval na Bitcoin open source software pro let jako dobrovolník jsem nadšená, že BitPay je nyní sponzoruje svou práci“.

Přes siliconangle.com


BitPay je nejnovějším Zlatým členem nadace BitcoinBitcoin Foundation nedávno přivítal novou zlatou člena: mluvíme o známý platební procesor BitPay, která byla založena v roce 2011 Anthony Gallippi a Stephen Pair.

Společnost - považován za největší světový poskytovatel platebních služeb se specializací na e-commerce, B2B a podnikových řešení pro Bitcoin - v současné době pracuje s 26.000 obchodníků po celém světě. Do této skupiny patří slavné značky jako TigerDirectand NBA profesionální tým Sacramento Kings.

Jen v loňském roce se společnost zpracovány $ 100 milionů v Bitcoin transakce. Podle Jon Matonis, výkonný ředitel nadace Bitcoin, „BitPay vydláždil cestu v mezinárodním obchodním zpracování pro komunitu Bitcoin, jejich klienti spoléhají na BitPay jako důvěryhodné, zodpovědného partnera Tato důvěra bude udržet Bitcoin ekosystém roste Jsme.. Hrdý na to, vítám BitPay jako zlatý člen a těšíme se na pomoc své úsilí o globální přijetí Bitcoin“.

Platba Procesor je zastoupena v Atlantě, New Yorku, San Francisku a Buenos Aires, pravidelně přispívá ke zlepšení protokolu Bitcoin.

„BitPay domnívá, že je důležité podporovat velkou práci, kterou nadace Bitcoin, protože vedou k pokračující růst a úspěch hlavního protokolu, na kterých stavíme naše podnikání,“ říká Tony Gallippi, CEO of BitPay.

Gallippi dodává, že platba procesor „realizuje zabezpečené standardů Bitcoin, jako jsou potřebné platební protokol a Multi-Sigthat pro podnikové třídy Bitcoin platebních řešení“.

Naše účast v nadaci Bitcoin pomůže širší komunita dosáhnout bezpečnější a spolehlivější platby. Náš úspěch v poli nám dal příležitost dát zpět do komunity, která podporuje jádro našeho podnikání.

load...

Související zprávy


Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitcoin on the go: Zde je peněženka pro zařízení Android

Post ICO

Bitva proti Highlandu: kdo je opravdu nesmrtelný?

Post ICO

10 málo známých funkcí skrytých uvnitř Blockchain.info

Post ICO

BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku

Post ICO

Článek Bitcoin od roku 2013 by mohl být pádem tohoto ruského webu

Post ICO

Cena Bitcoin pod 300 dolarů poprvé od konce roku 2013 - komunita není znepokojena

Post ICO

Bitmessage: komunikační systém založený na Bitcoin

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

A co letadlo pro Bitcoin? SkyCraft přijímá digitální peníze

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Dracon univerzita, která je přátelská k životnímu prostředí, nabízí bezplatný kurz online o kryptosměnlivosti