Bitmain představuje DDoS Mitigation pro AntMiner S4 & S5 | Czech.Lamareschale.org

Bitmain představuje DDoS Mitigation pro AntMiner S4 & S5

Bitmain představuje DDoS Mitigation pro AntMiner S4 & S5

Bitmain chápe, co masivní distribuované odmítnutí služby attackor DDoS může udělat pro zastavení operací Bitcoin těžební bazénu.

Pokaždé, když Bitcoin mining bazénu klesá kvůli několika DDoS útoku na to stojí provozovatel bazénu a horníky připojené k bazénu s skutečné, reálné, finančními ztrátami.

load...

Bitmain již pracuje na řešení ke zmírnění DDoS útoky na AntPool a AntMiners. Než abychom se snažili bojovat ohněm proti ohni, tím účinnější způsob, jak minimalizovat následky útoku DDoS je vyhnout se útoku, spíše než se bránit.

Nejnovější verze firmwaru AntMiner je navržen pro práci s AntPool servery odhalit a obejít účinky útoku DDoS. Je-li detekován útok DDoS, nový firmware bude automaticky ukazovat horník na neveřejné IP adresy, která funguje jako vstupní brána do AntPool, který umožňuje uživatelům pokračovat v těžbě i když hlavními servery jsou pod útokem.

load...

AntPool udržuje četné distribuované uzly proxy serveru, a změní IP adresu v pravidelných intervalech, nikoli vazby na URL. Nejlepším měřítkem je možné vzít na ochranu proti útoku DDoS je neodhalí IP adresy. Pokud AntPool je pod útokem, bude AntMiner přístroj s novým firmwarem nainstalované být schopen detekovat útok během 20 sekund a přejít na reprezentativním IP adresy, aby se zabránilo ztracené spojení a finanční škody.

Aby bylo možné odhalit tyto skryté reprezentativní IP adresy, útočník by musel vlastnit fyzické AntMiner stroj. To nám dává možnost zaměřit se a objevit útočníka skutečné umístění a IP adresu, protože které reprezentativní IP horník připojuje k závisí na fyzické umístění uživatele. Můžeme průběžně měnit IP adresy pro daný region zúžit skutečné umístění útočníka, a nakonec zjistit MAC adresu hornickou a další jedinečné identifikační údaje.

load...

Výhodou výše uvedeného regionálního přepínání IP, je to, že pouze uživatelé nacházejí ve stejném regionu jako útočník pocítí dopady útoku, a to pouze dočasně. Uživatelé těžba v postižené oblasti bude mít své stroje pak poukázal na novou podskupinu reprezentativních IP, dále zužuje polohu útočníka, dokud můžeme konečně odhalit jedinečnou MAC adresu horníka útočníka, účinně ho identifikovat.

Je důležité si uvědomit, že tento firmware antiDDoS je nezávislá aktualizace, a nemá nic společného s cgminer nebo ovladače zařízení. Vzhledem k citlivé povaze zabezpečení tohoto softwaru, bude zdrojový kód nemůže být otevřen, aby se zabránilo útočníkům z objevování přesný logiku použit. Navíc, protože tato aktualizace vyžaduje, aby horník komunikovat s bazénem, ​​v současné době tuto aktualizaci antiDDoS bude fungovat pouze na AntPool.

Tato aktualizace firmwaru již byla zveřejněna ve verzích kompatibilních s S4 a S5 modelů AntMiner.

Související zprávy


Post ICO

BitJoy poskytuje aktualizované informace o Bitcoin zabaleném v elegantním designu

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

5 úžasných příběhů Bitcoin sdílených redditory

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Útok bude znamenat, že Bitcoin výměny budou mnohem odolnější, říká Antonopoulos

Post ICO

Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy

Post ICO

Průzkum Bitcoin ukázal, že 26% Bitcoiners bylo postiženo podvody nebo hackery

Post ICO

5,5 milionu dolarů pomůže itBit dostat se do ekosystému Bitcoin se všemi potřebnými nástroji

Post ICO

Bitcoin by mohl čelit vyhynutí ze své vlastní války

Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency