BitLicense je navržen tak, aby zabíjel inovace Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

BitLicense je navržen tak, aby zabíjel inovace Bitcoin

BitLicense je navržen tak, aby zabíjel inovace Bitcoin

Jedním z nejžhavějších témat na světě Bitcoin jako v poslední době je regulační rámec BitLicense. Obě Bitcoin společnosti a nadšenci virtuální měna jsou ovlivněny těmito pokyny, a to zejména pokud jde o prodej Bitcoin na třetí osobu.

load...

Teoreticky všichni prodávají Bitcoin ostatním uživatelům, včetně prodejců působících na platformě LocalBitcoins, měla požádat o individuální BitLicense. Je zcela jasné, tento regulační rámec byl vytvořen s jedinou myšlenkou: zničení Bitcoin inovací v jeho raných etapách.

[Tweet_box konstrukce = „default“] New York státní úředníci chtějí centralizovat hledisko decentralizace lidí zabývajících se Bitcoin a dalšími virtuálními měnami. [/ Tweet_box]

load...

Kalkulace, jak moc a napadne soukromí zákazníků

Dva největší kolika téměř všichni v komunitě Bitcoin má s požadavky BitLicense jsou oba náklady a invaze do soukromí zákazníka spojené s stává kompatibilní. Každá společnost Bitcoin nebo jednotlivec zapojený do aktu předávání peněz ostatním uživatelům budou muset získat individuální BitLicense. Předtím, než tento proces může začít, strana žádající o BitLicense bude muset předložit otisky prstů na státní a federální vlády, stejně jako projít ověřením.

Je samozřejmé, že se jedná o první hlavní překážkou, jako New York státní úředníci chtějí centralizovat decentralizaci aspectof lidí zapletených s Bitcoin a jiných virtuálních měn. Kontroly pozadí jsou provozovány prostřednictvím vládních databází, z nichž všechny jsou centralizované databáze informací občanům, které ani nemusí držet přesné informace.

load...

Ve skutečnosti je největší strach není znát, jaké informace má vláda na vás jako člověka, nebo jako společnost, dokud se stávají předmětem těchto kontrol pozadí. Na vrcholu se, že žádné další informace nebyla nikdy poskytnuty, pokud jde o tom, jak důkladná tyto kontroly pozadí jsou a co mohou nebo nemusí být rozhodujícím faktorem v procesu aplikace.

Pokud to nestačilo, všichni žadatelé jsou pak nuceni předložit skenování otisků prstů - stejně jako to dělají s kriminálníky a zločinci - pro budoucí státní a federální reference. I když je možné tvrdit, že z bodu vynucování práva pohledu, která má otisky prstů něčí je dobrý způsob, jak zabránit jednotlivce s falešnými identitami žádají o BitLicense, celý proces je poměrně dotěrný. Obvykle skeny otisků prstů jsou požadovány pouze tehdy, když je někdo v policejní vazbě, nebo odsouzen pro trestný čin.

Pokud jde o BitLicense, to všechno jsou firmy a jednotlivci, kteří chtějí být v souladu s pokyny - stanovené lidé, kteří chtějí zabít Bitcoin inovace -, a přesto ti, kteří následují pravidla se považují za zločince.

Ale to není vše, jako žadatelé, kteří dostávají na BitLicense v závěru mohl - a pravděpodobně bude - vyzváni k ukládání dat zákazníků na příštích deset let. Že údaje o zákaznících zahrnuje, ale není omezen pouze na celé jméno, adresu, telefonní číslo a kdo ví co ještě. Zatímco některé společnosti byly přitom od prvního dne, je to stále soukromí invaze, kdy povinný požadavek, který může být vyzván, v daném okamžiku státní úředníci dělat.

V neposlední řadě, a to je ta část, kde jsou Bitcoin začínajícím ovlivněny tím nejhorším možným způsobem, jsou montážní náklady spojené s podáním žádosti o BitLicense. Každý žadatel BitLicense je povinen zaplatit poplatek nevratný $ 5,000 předem, s cílem zahájit proces podávání žádosti. Ale to je jen zlomek z celkových nákladů spojených se získáním BitLicense. Různé formy dokumentace a rizika musí být vypracována, který vyžaduje spoustu pracovních hodin od zaměstnanců společnosti. Zatím většina žadatelů BitLicense strávili kdekoli od $ 50.000 $ 100,000 k těmto záležitostem, které se jen dokazuje, jak by moc Bitcoin začínajícím boji z finančního hlediska.

NYDFS mohl vytáhnout „kill“ spoušť v každém okamžiku

Všechny tyto regulační požadavky byly vypracovány ve spolupráci s New York odbor finančních služeb. Ve skutečnosti, NYDFS má tolik centralizovanou moc, pokud jde o BitLicense, že by mohl dělat to nemožný pro Bitcoin začínajícím i nadále působit v prostoru. Tento typ „kill spouštěč“ může zničit pravou Bitcoin innovationat každém okamžiku odlévání chmurné vyhlídky pro budoucnost Bitcoin ve státním oblasti New Yorku.

Různí členové průmyslu pocit regulačního rámce BitLicense bude představovat precedens pro ostatní americké státy, a dokonce i dalších zemí, k prosazování stejných drsné a komplikovaných pravidel. Uplatnění tradiční finanční základní směry do nové hybridní technologie, jako Bitcoin bude mít nepříznivý vliv v dlouhodobém horizontu. Celou Bitcoin komunita může doufat vidět správné sednout mezi odborníky virtuální měna průmyslu a politiky, kteří jsou nejméně ochotni mít otevřenou mysl k Bitcoin. V opačném případě, historie může a bude opakovat.

I přesto, že existuje možnost získat dočasné BitLicense, neexistují žádné záruky, které NYDFS superintendent ji poskytují. Když přijde na to, že je jediný, kdo je schopen učinit rozhodnutí o tom, zda je či není [dočasného] BitLicense udělil: Zástupce dozorce James J. Wrynn.

Proces schvalování BitLicense může trvat až 90 dní, ale tato lhůta může být prodloužena na nezveřejněnou částku v době, pokud je zástupce dozorce považuje za nezbytné, aby tak učinily. To bude vyžadovat trochu kousavou advokacii a agitování Bitcoin společnosti, aby své záměry clearin hlediska, proč by měl být udělen BitLicense k nim. Včetně průvodní dopis s aplikační formě BitLicense by mohlo pomoci v tomto ohledu, ale to není žádná záruka, jakýmikoli prostředky k pozitivnímu výsledku.

V době psaní, různé velké Bitcoin společnosti zastavil jejich servicesin státní oblast New Yorku kvůli těmto BitLicense regulačními požadavky. Kraken, BitFinex, BTC Guild, LocalBitcoins, Genesis Těžba a mnoho dalších najdete požadavky na BitLicense příliš těžké a jsou již nabízí své služby uživatelům v okolí. Jak již bylo řečeno, firmy jako BitStamp, Coinbase a MonetaGo podaly své BitLicense žádost poté investovat spoustu času, úsilí a peníze do vytvoření potřebné papíry spojené s tímto procesem.

Různé Bitcoin členové komunity vydaly svou nespokojenost se společností sledují BitLicense, které by mohly být důvodem k významné polemiky v budoucnu. Podle některých členů komunity, společnosti Bitcoin žádají o BitLicense dosáhnout co největšímu počtu zákazníků jak je to možné viděl exodus stávajících zákazníků, neboť tito zákazníci cítí zrazeni společnostmi nejsou součástí jednotné postoje vůči BitLicense.

load...

Související zprávy


Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Zařízení Android se nyní nacházejí na palubě lodi společnosti Zeroblock díky nové aplikaci Bitcoin

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

Bitcoin je nové zlato: Proč se Bitcoin stane bezpečnou měnou

Post ICO

Bitcoin Foundation je v úpadku, PayPal integruje BTC a další

Post ICO

Austrálie považuje Bitcoin za měnu

Post ICO

Bitcoiners jsou pesimistické o ceně společnosti Bitcoin v roce 2015

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Generální ředitel společnosti BitInstant Charlie Shrem zatčen kvůli podezření z praní špinavých peněz

Post ICO

Bitcoinové zprávy 15. listopadu 2013

Post ICO

Bitcoin Celosvětový právní stav a stav přijetí

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince