BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku | Czech.Lamareschale.org

BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku

BitLicense způsobuje výměnu služeb v New Yorku

Dva z největších světových burz Bitcoin, Kraken a Bitfinex, se rozhodli snížit jimi nabízených služeb v New Yorku tím, že odmítl platit za Bitlicensesimplemented vládou státu.

Tím se tyto dvě společnosti a další obchodní platformy, které odmítnou požádat o konkrétní licence kryptoměna bude muset vypnout služby ve státě, nebo čelit případné právní problémy ze státní správy.

load...

BitLicense se ukázal jako možná nejvíce kontroverzní veřejnou politiku se specifickým zaměřením na Bitcoin, alespoň pokud jde o Spojené státy se týká. V rámci licenčního programu, Bitcoin společnosti musí zaplatit $ 5,000 poplatku a požádat o úřední povolení nabízet Bitcoin služby související ve státě. Důležité je, že podniky nemusí být umístěny ve stavu, oni prostě musí poskytovat služby v New Yorku.

load...

[Tweet_box konstrukce = „default“] Dva z největších světových burz Bitcoin, Kraken a Bitfinex, se rozhodli snížit jimi nabízených služeb v New Yorku tím, že odmítl platit za Bitlicenses. [/ Tweet_box]

The New York státní vláda tvrdí, že výměnou za Bitcoin společnosti budou moci využívat donucovací orgány státu. Je ironií, že se zdá, že argumentace ‚platit za spravedlnost‘ a páchnout služeb pro ochranu mafiánského stylu. Vzhledem k dominanci města New York finančního sektoru ve Spojených státech, a to i ve světě, stát se jeví jako logické místo pro Bitcoin společnosti zřídit prodejnu. Bitlicense však podnítil mnoho firem hledat jinde.

load...

Firmy již sloužící Bitcoin zákazníky dostaly do srpna 8thto požádat o licenci. Zatímco Kraken, Bitfinex a jiní odmítli učinit - s odvoláním na údajné absurditu programu a také finanční zátěž - další firmy šli kupředu s aplikacemi. Gemini, itBit a Bitstamp všichni předložily svou žádost, stejně jako ostatní společnosti.

The New York State Department of Financial Services (NYDFS) oznámila již v červnu, že by bylo přijetí rámce BitLicense a pokračoval vydávat předpisy ve veřejném rejstříku. Po zveřejnění firmy dostaly 45-denní lhůtu, která je nyní nastavena na vyprší.

Jakmile se společnost věnuje své $ 5,000 poplatek a podá žádost, je považován v souladu dokud je NYDFS neurčí jinak. Kromě poplatků, musí společnosti předložit záznam jejich finanční stopy, vedoucí profily, právní historii a plány na řízení společnosti v budoucnu. Tyto zprávy patří mezi nejrozsáhlejší čelí Bitcoin společnostmi kdekoliv na světě.

Zatímco $ 5,000, nemusí být moc za hlavní a zavedené firmy, by mohlo ukázat být nepřekonatelnou překážkou pro začínající společnost. S Bitcoin, co se ukázalo jako jeden z nejžhavějších spouštěcích sektorů na rizikový kapitál, New York mohl najít sám chybět na výbušné průmyslu.

Většina firem měli smíšené reakce na regulaci. Mnoho menších a méně dobře financované podniky, jakož i podniky, které působí především v zámořských trzích, mají naplno zamítnuta požadavky BitLicense a rozhodli vypnout služby do New Yorku. Společnosti dobře financované, stejně jako ty, které cílí na tradiční finanční průmysl, mají v mnoha případech neochotně souhlasil, že zaplatí potřebné poplatky a dodat potřebné papíry.

Zatím v New Yorku vláda státu byl jedním z nejvíce agresivní, pokud jde o regulaci jde. Jako takový, Bitcoin firmy a analytici byli bedlivě o stavu, pochopení, že to bude mít zásadní význam při stanovení přednost pro kryptoměna průmyslu jako celku.

Související zprávy


Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

Bitcoin mikro-transakce bez poplatků? Jo, to je nová funkce Coinbase

Post ICO

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Post ICO

Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain

Post ICO

Bitcoin čelí rostoucí konkurenci z jiných digitálních měn

Post ICO

61% Kanaďanů očekává, že do roku 2019 použijí digitální peněženku

Post ICO

Cena Bitcoin pod 300 dolarů poprvé od konce roku 2013 - komunita není znepokojena

Post ICO

Bitcoineri na Tchaj-wanu nyní mohou koupit BTC z více než 5000 obchodů

Post ICO

Pracovníci přátelští v oblasti Bitcoin mohou být díky novému rozhraní API společnosti BitPay zaplaceni kryptocentem

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Bitcoin Investment Trust se stala prvním veřejně obchodovaným kryptoobchodním fondem