BitJoy poskytuje aktualizované informace o Bitcoin zabaleném v elegantním designu | Czech.Lamareschale.org

BitJoy poskytuje aktualizované informace o Bitcoin zabaleném v elegantním designu

BitJoy poskytuje aktualizované informace o Bitcoin zabaleném v elegantním designu

Potřebujete jiné místo, kde můžete získat v reálném čase aktuální informace o Bitcoin? BitJoy by mohla být odpověď. Beta verze této platformy byl zahájen v červnu a od té doby to pomohlo hodně kryptoměna uživatelům držet krok k dnešnímu dni.

load...

Na webových stránkách, který má trim design a zvláštní pozornost k detailu, shromažďuje data z hlavních měnových platformách představit návštěvníkům, kteří mají zájem v Bitcoin.

Má také novinek a dokonce i chat. Pro tuto chvíli, BitJoy pracuje pouze s americkými dolary, ale tvůrci slibují obsahovat jiné currenciesin blízké budoucnosti.



BitKonan je nová obchodní platforma Bitcoin z Chorvatska

load...



Tam je nějaká novinka těchto Bitcoiners vždy s žádostí o větší rozmanitosti na kryptoměna obchodního ekosystému: nová obchodní platforma s názvem BitKonan. Tato služba se sídlem v Chorvatsku, umožňuje spekulanti a Bitcoiners ze čtyř koutů světa obchodu Bitcoin na amerických dolarů.

Jejich ideální „Trade Bitcoins jako profík“ je ideální jak pro zkušené obchodníky i pro začátečníky, podle CEO BitKonan je. Jedna z nejlepších vlastností této platformy je nižší obchodní poplatky kolem 0,29%, říká Sime Bakic. „Bitcoin spekulace bude velmi konkurenceschopného průmyslu a jsme připraveni soutěžit“, podnikatel dodává.

load...

„Obchodníci v BitKonan lze izolovat se od trýznivých poklesy Bitcoin hodnoty s předem stop-loss příkazy. Obchodníci mohou preset uzavírací limitní příkazy vstoupit také na trh nad nebo pod aktuální tržní cenu za účelem obchodu breakouts. Vzhledem k současnému tobogánem reality pohybů Bitcoin cen, malých nebo obrovských majetků mohou být vyrobeny nebo promarnil ve zlomku vteřiny. Spekulanti musejí být schopny udeřit s rychlostí kobry na Doping. BitKonan umožňuje, že se svým bleskem systém pro vstup rychle rychlý objednávek“, říká tisková zpráva.

BitKonan se opírá o registrovaném chorvatské společnosti RES REI JDOO a má tým programátorů, kteří vyvinuli obchodní platformu in-house, včetně BitKonan jeho API. V tiskové zprávě se uvádí, že „každý aspekt BitKonan byl navržen s ohledem na potřeby den obchodník v úvahu, jeden z BitKonan je spolumajitelů má více než deset let obchodování zkušenosti z hlavních akciových a komoditních burzách, jako je CME NYMEX a DAX.. Tato zkušenost byla obrátil na úkol poskytovat co nejlepší obchodní zkušenosti na BitKonan“.


BitLendingClub je nová platforma pro poskytování úvěrů společnosti Bitcoin



Beta verze BitLendingClubis již workingand čeká na svého prvního uživatele. Tým, který spravuje webové stránky právě oznámila launchof peer to peer Bitcoin úvěrovou platformu.

Podle společnosti, BitLendingClub má „skvělé vlastnosti“ jako „holandské aukce ve stylu úvěrů, efektivní úroková sazba discoveryand úzké spolupráci s věřiteli maximalizovat návratnost investic“. Získání úvěru prostřednictvím platformy se zdá docela jednoduché: „dlužník vytváří výpis úvěr Po financována úvěru se provedou Bitcoins jsou zaslány dlužníkovi“, je možné číst na hlavní stránku webu.

Holandská aukce ve stylu úvěrů umožňuje platforma „nabídnout dlužníkům nejefektivnější sazby a poskytnout věřitelé s nejlepší návratnost investic.“ Kromě toho BitLendingClub sbírá jen „poplatky z úvěrů, když dostane úvěr splacen.“ Poplatek společnosti „je 1% z výše úvěru, a pokaždé, když se dlužník provede platbu jsme vytknout 1% na pokrytí poplatků úvěru. Tento přístup dává našim věřitelům jistotu, že BitLendingClub má také finanční podíl na snížení výchozí hodnoty“.

Nicméně, mluvit o selhání, „úvěry nejsou zajištěny, pokud věřitel a dlužník souhlasí s tím, aby tak učinily.“ Společnost si uvědomuje, že pro tuto chvíli, že „nemají infrastrukturu pro podporu zajištěných úvěrů“, ale budou pracovat na řešení.

V tuto chvíli jsou ověřování sociální přihlášení, vládní nebo státní ID a adresu, ale to je vše. V blízké budoucnosti, BitLendingClub plánuje zavést nové funkce, které mohou snížit riziko defaultslike „WoT profil integrace“ a „půjčka integrace s blockchain (úvěrové podmínky si umístí přímo do transakce, která uvolňuje finanční prostředky na dlužníka)“,

Vzhledem k tomu, že je plošina stále běží v beta verzi, „mohou existovat určité drobné problémy s webové stránky“, ale první uživatelé mohou vždy kontaktovat tým mluvit o problémech, nebo dát návrhy prostřednictvím chatu nebo e-mailu.


BitLicense Petition od OSFDA



Open Source finanční asociace Vývojáři (OSFDA) je nově vytvořená skupina softwarových vývojářů, kteří mají zkušenosti v různých oblastech finance: účetnictví, obchodní transakčních systémů, cryptocurrencies, podávání zpráv a mnoha dalších tématech. Členové OSFDA poskytují vzájemnou podporu navzájem prostřednictvím sdílení odborných znalostí a odborné poradenství, což znalosti všech svých členů silnější než každý jednotlivý člen může být.

OSFDA nedávno zahájila petici týkající se BitLicense na Change.org a stále hledají podpisy ze strany veřejnosti. Petice začíná se silným prohlášením proti BitLicense říkat,

Navrhované nařízení BitLicense bude mrzák malé obchodní růst v New Yorku a zároveň má rozsáhlé negativní dopady na jednotlivce a technologických firem po celé zemi. S poškozující přednosti že se pokusí regulovat open source software a mít dalekosáhlé důsledky i mimo firmami finančních služeb, což negativně ovlivňuje technologii NY a sektory obchodu a snížení jejich inovace. Open Source finanční asociace Vývojáři se petice guvernéra a zákonodárce, aby bránilo dozorce odboru finančních služeb od uvolnění této zatěžující regulaci, která bude jasně uvede do pohybu dlouhodobé škodlivé následky na voliči ve státě New York.

Petici lze nalézt na adrese

load...

Související zprávy


Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje společnost Cointrader na opatření proti Bitcoinu - žádné dopady na jiné společnosti dosud

Post ICO

Bitcoin technologie odhalit tajemství Wall Street

Post ICO

Bitcoin nabízí spotřebitelům možnost volby a děsí je

Post ICO

Bitva a remitence: Může to fungovat?

Post ICO

Bitcoin mění odvětví sexu: Adult Way je nová platforma šetrná ke kryptokřivosti

Post ICO

Bitcoiners pomáhají americkým úřadům pochopit kryptocurrency a výsledky jsou povzbudivé

Post ICO

Bitva na vzestupu, když se Grexit obává

Post ICO

3 miliony dolarů za pouhé čtyři dny: zákazníci běží na získání Bitcoin těžebního zařízení od společnosti KnCMiner

Post ICO

Komentáře BitLicense se stanou veřejnými a to musí říkat Western Union, Amazon a Walmart