BitGo nabízí program pro ověření solventnosti pro firmy | Czech.Lamareschale.org

BitGo nabízí program pro ověření solventnosti pro firmy

BitGo nabízí program pro ověření solventnosti pro firmy

Ověřování a transparentnost jsou důležité otázky pro Bitcoin. Zatímco Bitcoin je by-and-velké soukromé a anonymní měna, a mnoho uživatelů jsou přitahovány k ní specificky pro to, existují určité situace, kdy je potřeba trochu větší bezpečnost a transparentnost.

load...

Vstoupit BitGo, společnost, která již udělal jméno pro sebe tím, že poskytuje jeden z nejbezpečnějších peněženky na webu. Nyní BitGo bude poskytovat nové finanční transparentnost servicecalled „ověřena BitGo“, která umožní společnostem prokázat svou Bitcoin a finanční solventnost online.

Prokázání solventnosti je velký problém pro mnoho firem, které pracují na bázi Bitcoin. Pád burz, příležitostné podvod, a další problémy dělali Bitcoin uživatelů na pozoru před problémy s platební schopností. Ukazuje se potenciální klienty a zákazníky, že se rozpouštědlo je skvělý způsob, jak pro firmy čerpat v podnikání.

load...

V minulosti by podniky často velké přesuny bitcoins dokázat, že ve skutečnosti řídí daný majetek. Pohybující se takové velké množství, je však samo o sobě s sebou nese bezpečnostní rizika. BitGo Nová služba bude nyní umožňují společnostem za účelem ověření bonity firmy, aniž by museli uchýlit k takovým rizikových transakcí a činností.

Kromě poskytování důkaz o solventnosti v bitcoins, BitGo může také poskytnout důkaz o solventnosti u ostatních měn a aktiv, jako jsou americké dolary. Pro Bitcoin obchodníky, kteří se obávají, že nebudou moci vyměňovat své bitcoins za peníze, to může poskytnout vyšší úroveň ujištění.

load...

ChangeTip, online vyklápění platforma, která umožňuje uživatelům snadno posílat peníze, bude první společnost k použití Verified by Bitcoin, která byla součástí zahájení oznámení. Tato služba bude zobrazovat aktiv a pasiv společnosti v reálném čase, což umožňuje zákazníkům ověřit, že firma má nezbytné prostředky k provádění transakcí a je ve skutečnosti rozpouštědla.

Po masivní kolaps hora GOX mnoho Bitcoin uživatelé právem byli na pozoru před potenciálními problémy s platební schopností. Ověřena BitGo mohl pomoci Bitcoin uživatelům v klidu s vědomím, že se provádí transakce s legitimními a finančně stabilní společnosti.

Mount GOX byla pořízena v režimu offline po několika 850,000 bitcoins objevil chybí. V té době, celková hodnota těchto bitcoins přiblížil půl miliardy dolarů. Je to jasné, jak přesně tolik bitcoins mohl jít chybí, ale Mt. GOX byl dlouho sužován technickými problémy a nedostatky v zabezpečení před jeho zhroucení.

Ověřena BitGo pomůže přidat další vrstvu průhlednosti v Bitcoin společenství, který by měl pomoci Bitcoin uživatelé vyhnuli problémům s platební neschopností v budoucnu. Protože se jedná o ověření transparentnosti podnikání na straně, uživatelé nebudou muset obětovat svou anonymitu při provádění transakcí, a tím pomáhá Bitcoin zachovat svou jedinečnou a důvěrnou povahu.

Jako jsou přidány další bezpečnostní prvky, jako jsou ověřené BitGo bude Bitcoin stanou více stabilní a zavedené finanční nástroj. Postupem času by to mělo pomoci Bitcoin stále široce přijímán. Ti lidé sedí u postranní čáry kvůli vnímané bezpečnostní otázky budou mít jistotu, že Bitcoin je ve skutečnosti, stabilní, spolehlivé měny, a ten, který je prosté často škodlivého dohledu nad státní regulace.

V dlouhodobém horizontu, BitGo si klade za cíl umístit své služby jako základní bezpečnostní funkce pro Bitcoin platformu. V současné době je jen malý počet společností, které byly podepsány dne k použití Verified by BitGo, ale management společnosti tvrdí, že jsou v jednání s Bitcoin výměn a jiných společností.

Související zprávy


Post ICO

Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním

Post ICO

Aplikace, která ukradne Bitcoins, přejímají Paypalovi Bitcoin a další

Post ICO

7 170 BTC ukradených z chladné peněženky BTER, čínská burza oznamuje odměnu

Post ICO

První pobočka Bitcoin Foundation v jižní Asii pochází z Bangladéše

Post ICO

Prohlášení společnosti BaFin z roku 2011 poskytuje společnosti Bitcoin společnosti v Evropě určité pokyny

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů

Post ICO

Orgány uzavřely Silk Road 2.0 a další webové stránky - zatkli tři muže v USA a Irsku

Post ICO

Exkluzivní platforma Clipperz Bitcoin se pohybuje na Islandu

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vyprodán na BTCGuild za pouhých 40 minut

Post ICO

$ 3.454 bilión je dobrý důvod koupit Bitcoin

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět