BitFury navíc získává dalších 6 milionů dolarů v posledním kole financování | Czech.Lamareschale.org

BitFury navíc získává dalších 6 milionů dolarů v posledním kole financování

BitFury navíc získává dalších 6 milionů dolarů v posledním kole financování

BitFury se zuřivě zvýšit obrovské množství hotovosti poté, co právě zajištěné dalších 20 milionů dolarů na financování, dělat to zdaleka nejvíce dobře financované Bitcoin těžby ve světě. BitFury se nyní podařilo získat více než 60 milionů dolarů do fondů v průběhu posledních tří let.

load...

Příští nejbližší soupeř je KnCMiner, což vyvolalo úctyhodných 29 milionů dolarů na jeho vlastní. Celkově se odhaduje, že 116,5 milionu dolarů dolarů bylo investováno v důlních provozech, takže BitFury skutečně podařilo zavřít více než polovina všech investic.

Financování přichází ze skupiny vážných investorů a rizikového kapitálu firem. Ne všechny názvy byly zpřístupněny veřejnosti, ale víme, že gruzínská Co-Investment Fund, stejně jako iTech Capital a DRW Venture Capital, se zúčastnil v tomto kole financování. Všechny tři společnosti se podílela na financování kol v květnu a říjnu 2014, a tak se musí vidět hodnotu svých investic.

load...

BitFury plánuje použít prostředky na pořízení nového 100mW datové centrum v Gruzínské republiky, země, v blízkosti Ruska a Středního východu, a bývalý člen Sovětského svazu. Společnost byla založena Valery a Vavilov Nebesny v roce 2011.

Zpět v srpnu 2014 BitFury Odhaduje se, že to byl zodpovědný za výtěžek 40 procent všech nových bitcoins. Nyní, někteří analytici odhadují, že BitFury skutečně produkovat více bloků na blockchain než všechny ostatní soukromé horníků dohromady.

V současné době je relativně nízká hodnota Bitcoin je dělat to obtížný pro horníky produkovat ziskové marže. To platí zejména pro horníky měřítku malé, kteří nemají energeticky nejúčinnější hardware. Mnoho menších horníků byly skutečně vytlačena z průmyslu, s těžbou nyní dominuje malý počet hornické činnosti a společností.

load...

Jak byla navržena, těžba a rostoucí dodávky Bitcoin zůstal relativně stabilní. Téměř 14,5 milionu bitcoins dosud těžila, takže celkový tržní kapitalizaci Bitcoin téměř 4 miliardy dolarů dolarů. Bitcoin měl čepici na trhu ve výši více než 8 miliard dolarů dolarů před rokem, i když zásoba bitcoins v oběhu v té době byl mnohem menší, ale ceny mají od té doby ochladilo.

Zatímco BitFury dominuje na trhu právě teď, je tu stále někteří konkurenti vlevo, kteří dávají Společností běžet za své peníze. KnCMiner nedávno předváděl plány na 18.000 čtverečních stop zařízení v Evropě, který bude skutečně používat arktického vzduchu vychladnout těžební zařízení. Udržet těžebních plošin cool je jedním z největších nákladů spojených s těžbou.

Tato odloží z BitFury je přístup, který využívá vysoce výkonné 28Nm čipů, pracujících při stabilní teplotě za použití „vynoření chladicí technologie“, který byl vyvinut vlastní dceřinou společností Allied Control. Nakonec, kdo vyhraje tento souboj technologií se může se může stát firma stane největší důlní výstroj na bloku.

BitFury už má další těžební zařízení v Gruzii a třetí těžební zařízení na Islandu. Tato datová centra dovolit firma obrovské množství vlivu v těžebním průmyslu, a BitFury plánuje udržet svou vedoucí pozici tím, že zdvojnásobí svůj výkon na watt každých šest až dvanáct měsíců.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin v Kanadě: proč místní obchodníci milují kryptocurrency

Post ICO

Bitcoin London 2013: Evropská láska k kryptoobchodu, nový bankomat a spousta začínajících společností

Post ICO

Bitcoinové peněženky založené na Androidu byly aktualizovány po chybě kryptografie a bezpečnostním problémům

Post ICO

Bank of France varuje Bitcoiners a obchodníky o rizicích kryptocurrency

Post ICO

Platforma Bitcoin CoinJar zajišťuje první velké investice v Austrálii

Post ICO

Snadnější způsob přijímání e-mailů prostřednictvím adresy Bitcoin? Ano prosím

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

Bitva v náručí, když se řecký kolaps stane bezprostředním

Post ICO

Společnost Bitcoin Coinsilium uvádí na trh první blokovou IPO ve Velké Británii

Post ICO

Rozpoznání Bitcoin pomalu získává páru i přes neúspěchy

Post ICO

9 Hry inspirované kryptocurrency, které byste měli hrát

Post ICO

Společnost Bitcoin HashFast vypíná a vykoupí zbývající aktiva