Bitfinex Práce s AlphaPoint | Czech.Lamareschale.org

Bitfinex Práce s AlphaPoint

Bitfinex Práce s AlphaPoint

AlphaPoint je technologická společnost, která pohání digitální převody měn a poskytuje institucím agregační přístup a pořádek směrování digitálních měnových trzích. Společnost New York má schopnost zpracovat téměř 1 milion transakcí za sekundu poskytuje technologické služby pro klienty jako meXBT, Cointrader.net a BitcoinsNorway.com je přidání nového klienta k rostoucímu portfoliu.

load...

Bitfinex a AlphaPoint oznamují, že po rozsáhlém testování, Bitfinex Integrace s obchodní motorem AlphaPoint bylo dokončeno a živé rollout je v plném proudu.

„To je jen prvním krokem v našem pokračujícím procesu dodávat nejspolehlivější a featurerich obchodní zkušenosti pro naše uživatele. I když jsme stres testování a zajištění toho, aby každý aspekt systému bude fungovat k vysokým očekáváním našeho uživatele, jsme velmi rádi, že můžeme předvést některé plody naší práce. Jsme aktivně zlepšovat a rozvíjet vlastnosti, které očekáváme, že budou srdečně objal obchodní veřejnosti. I když vezmeme všechna preventivní opatření v této integrace, si myslíme, že se jedná o významný krok v tomto procesu.“Uvedl Josh Rossi, viceprezident pro obchodní rozvoj v Bitfinex.

load...

První etapa přechodu na platformu AlphaPoint byl dokončen, který umožňuje uživatelům přístup k nové websocket API pro údaje o trhu, které poskytují pořadí aktualizace seznamu a popravy v reálném čase. Vzhledem k tomu, rollout pokračuje, mohou uživatelé očekávat následující:

  • Rapid trade poprava AlphaPoint má odpovídající motor HFTready, a navržen tak, aby rychlost v měřítku, a to i při extrémních objemů špiček.
  • Flexibilní architektura Flexibilita a modularita platformy AlphaPoint umožní obchodníkům a instituce komunikovat s Bitfinex likvidity pomocí protokolu, které nejvíce vyhovuje, jako websocket, vysoce výkonný binární nebo FIX.
  • load...
  • Škálovatelnost pro budoucnost bude nový flexibilní backend umožnit vznik nových měnových párů, kromě pokročilých typů zakázek a algoritmických strategií.

„Bitcoin a blockchain jsou zde k pobytu,“ říká Vadim Telyatnikov, CEO of AlphaPoint. „Vzhledem k tomu, širší finanční sektor bude zapojen, máme pocit, že bude silná potřeba důvěryhodného centrální výměnu s hlubokým likvidity a technologie nejlepší ve své třídě. Věříme, že Bitfinex naplní tuto potřebu, a my jsme poctěni, že vybraná nás jako jejich páteř.“

Bitfinex byla založena v roce 2012 a bylo poskytování obchodních služeb pro cryptocurrencies ve fázi beta.

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin je hlavní konkurent, říká nová zpráva, kterou vydala společnost MasterCard

Post ICO

První Bitcoin bankomaty v severoamerické zemi k zemi v Seattlu a Austinu

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

5 plug-inů Bitcoin, které umožňují co nejlépe využít vaše stránky WordPress

Post ICO

Australský daňový úřad zpoždění rozhodnutí - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

7 důvodů, proč vaše firma Bitcoin stráví zákazníky

Post ICO

Bitola a budoucnost peněz: Atlanta hostí kryptografickou konferenci v říjnu

Post ICO

Nejdůležitější úmluvy Bitcoin 2014

Post ICO

Odborníci v oboru Bitcoin musí nyní urychlit vzdělávací úsilí

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex nenabízí žádné poplatky za Řecko

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Uživatelé bitové kopie Bitcoin založené na platformě Android musí přijmout opatření, aby zabránili chybě zabezpečení