Bitvy byly používány na Silk Road k nákupu léků pro asistované sebevraždy | Czech.Lamareschale.org

Bitvy byly používány na Silk Road k nákupu léků pro asistované sebevraždy

Bitvy byly používány na Silk Road k nákupu léků pro asistované sebevraždy

Konec nelegálního trhu Silk Road to nejen ovlivněn Bitcoin sebe nebo kupujících, kteří používají k získání drogy jako heroin a marihuana přes platformy. Zdá se, že tam jsou kruté nežádoucí účinky, které nejsou překročili naši mysl až do současnosti. Jak uvádí The Verge, australský lékař zavolal Philip Nitschke je nyní tvrdí, že Silk Road je důležitým zdrojem léků užívaných v praxi asistované suicideon nemocným pacientům s žádostí o eutanazii.

load...

Ačkoliv tato praxe je nezákonný ve většině zemích po celém světě, existují zastánci a lékaři, kteří jsou ochotni pomáhat nevyléčitelně nemocným lidem, kteří chtějí zemřít.

Podle Nitschke, někteří pacienti v Austrálii používali Bitcoins nakupovat smrtící látku Nembutal- použitý dát zvířatům dolů - a stahování kopií e-knihy s názvem „Peaceful Pill Handbook“, která obsahuje pokyny k praxi eutanázie. Kniha, která byla zakázána na Novém Zélandu, byl napsán Philip Nitschke a je k dispozici na Amazonu.

load...
nembutal

Obchodní název pro drogy pentobarbitalu, obvykle aplikuje pomocí smrtící injekcí, která vyvolává respirační selhání.

Stránky síť The Verge ujišťuje, že vyhledávání na Silk Road fór potvrdily, že weresome prodejci inzerují nembutal na platformě. Droga má rovněž rekreační využití, ale je to velmi nebezpečné a zpravidla použity pro jiné účely.

Australský lékař ukázal, že on věděl, že asi 20 lidí, kteří používají Hedvábnou stezku na nákup nembutal před odstávkou tržiště. Od této chvíle, Philip Nitschke říká, že lidé mají zájem o léku bude muset koupit od čínských výrobců chemických nebo počkat na lék k dispozici prostřednictvím jiných virtuální platformy, jako je Black Market Reloaded.

load...

Na příbuznou notu, na internetových stránkách Krebs na bezpečnost reportedthat Washingtonu bázi dealer drog souvisí s Silk Road byl nedávno zatčen. Prodávající byl znám jako ‚NOD‘ na nelegálním trhu - jeho skutečné jméno je Steven Lloyd Sadler - a byl mezi „top jedno procento prodejců“ na Hedvábné stezce.

dealer prodal většinou vysoce kvalitní kokain, heroin a pervitin v malých množstvích pro individuální použití k stovkám odběratelů po celém světě.

Podle soudu stížnost týkající Sadler je případ, příslušníci FBI a US Post Office inspectorstracked desítky kusů s léky, které byly údajně dodány slovem ‚NOD'with pomocí ženy, která žila s ním v době jeho zatčení.

Úřady spojen s prodávajícím drog na Hedvábné stezce po zachycení balíček s kokainem a heroinem určené pro aljašské rezidenty, kteří souhlasili s spolupracovat s orgány snížit svůj trest. Přiznal se, že koupil drogy z ‚‘ NOD prostřednictvím ilegálního trhu.

Související zprávy


Post ICO

Nová obchodní platforma Bitcoin přichází v červenci

Post ICO

Seznamte se s novou investiční společností BCI, která byla zahájena společností Cryptor Trust

Post ICO

Bitcoin jako měna proti technologii Bitcoin as

Post ICO

Bitcoin vydírání dopisy

Post ICO

Bitcoin velké parochne

Post ICO

Bitcoin technologie odhalit tajemství Wall Street

Post ICO

1200 obchodníků připravených k tomu, aby se tento rok Bitcoin Black Friday stal největším

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

5 způsobů, jak využít Bitcoin nízkou cenu ve vašem zájmu

Post ICO

Bitcoin Universe - Který Bitcoin charakter jste vy

Post ICO

Bitvařský podnikatel Erik Voorhees obviněný Komisí pro cenné papíry a burzy

Post ICO

Společnost Bitcoin HashFast vypíná a vykoupí zbývající aktiva