Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain | Czech.Lamareschale.org

Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain

Bitcoiners rozbíjí své iPhony poté, co Apple řekl ne aplikaci Blockchain

Americké ministerstvo spravedlnosti (DOJ) nebude působit proti Apple na svém nedávném rozhodnutí o zákazu Bitcoin appsfrom App Store. Přes diskusi, způsobené odstraněním peněženky app Blockchain to, oddělení „k závěru, že informace poskytnuté nevyvolává antimonopolními problémy, které vyžadují další přezkoumání divize“.

load...
PŮVODNÍ ČLÁNEK

Apple nikdy nebyl Bitcoin s dětmi, ale odstranění Blockchain peněženku z obchodu App Storewas zřejmě do poslední kapky. Kryptoměna komunita se rozhodla ukázat své znechucení, pokud jde o rozhodnutí společnosti a rozbíjet iPhone se stává konečným šílenství.

The North-americký gigant odstranit aplikaci patřící do největšího světového Bitcoin peněženky služby od svých iOS App Stores tento čtvrtek (6). Rozhodnutí nechal všechny uživatele iPhone a iPad s žádným nativním peněženky optionsfor těmito zařízeními. A podle Coindesk, Apple ani nabídnout vysvětlení nebo možnost se odvolat. Společnost pouze uvedl, že odstranění bylo kvůli „nevyřešené otázce“.

load...

Přesto tento verdikt nepřijde jako úplné překvapení po opakujících se rozhodnutích společnosti Apple vůči kterémukoliv Bitcoin související aplikace nebo služby. Ostatní žádosti od společností, jako je Coinjar nebo Coinbase byly také již dříve odříznuti od iOS internetovém obchodě.

„Tyto akce od společnosti Apple opět prokázat protisoutěžní a arbitrární povahu App Store policiesthat jsou jasně zaměřené na zachování Apple monopol na platby spíše než na jakémkoliv zvážení potřeb a přání svých uživatelů,“ přečetl prohlášení vydané Blockchain.

[Aplikace] neměl žádné stížnosti zákazníků a širokou uživatelskou základnu. Jediná věc, která se změnilo, je, že Bitcoin stala konkurenční Apple vlastní platební systém. Odstraněním aplikace Blockchain, jedinou aplikací Bitcoin peněženka na App Store, Apple odstranil konkurenci pomocí své monopolní postavení na trhu v těžkém nestranným způsobem.

load...

Uživatelé, kteří již stáhli peněženku mohou nadále používat, ale není možné aktualizovat aplikaci od této chvíle. Také resetu přístroje vymaže aplikaci pro dobré.

Jako výsledek, několik Apple fanoušci - pravděpodobně už bývalí ventilátory - byly ničí jejich iPhone a publikování videa na Youtube. Od velkých nožů do pušek, videa vykreslit několik originálních způsobů, jak rozbít „anti-Bitcoin smartphone“, stejně jako některé Bitcoiners nyní říkat.

Můžete sledovat kompilaci různých videí ze strany Redditor ‚4Gman‘ zde.

Je možné si všimnout někteří uživatelé říkají „je to hra měnič v rozhodnutí společnosti Apple“, jeden že Bitcoin společenství nebude akceptovat na lehkou váhu, nebo že toto rozhodnutí je nepřijatelné přichází od společnosti, která brání evoluci.

Některé z těchto uživatelů také ukazují, že plánují vyměnit své zařízení Apple pro Google Nexus 5.

Taková podpora. Páni!

Po rozhodnutí společnosti Apple bylo zveřejněno, hnutí dogecoin rozhodli zapojit se do kampaně pro-Bitcoin. Platforma shopDOGE e-commerce oznámila, že přestane prodávat všechny Apple productsthat byly k dispozici v obchodě.

Dogecoin je subReddit nyní hostí podpůrné zprávy napsané uživateli jako „Apple musí jít dívat na své vlastní původní 1984 Macintosh reklama. Stali režim s kontrolou a nemyslící stoupenci a musíme být osvobozeni od nich. Dear Apple, že to nebude být jako 1984, to bude jako 2014" nebo ‚Někdo potřebuje znovu vytvořit v roce 1984 obchodní, s Apple jako Big Brother a Bitcoin / dogecoin jako ten bouří‘.

Do té doby, australský platforma Millennius zastavil všechny prodeje iPhonů, protestovat proti rozhodnutí Apple. Společnost, která je také hlavní Bitcoin podpůrce, rozhodla pozastavit prodeje aktuálními verzemi smartphonu se (4, 4s, 5, 5c a 5S) „dokud Bitcoin peněženky povoleny jsou opět na App Store Apple“, zní výňatek tvrzení, citoval Coindesk.

Snímky z Youtube

load...

Související zprávy


Post ICO

Bitcoin technologie odhalit tajemství Wall Street

Post ICO

Bitcoin a jiné digitální měny

Post ICO

Úvěrové půjčky proti půjčkám společnosti Fiat

Post ICO

Bitcoin lekce: Jak síťová finanční struktura by mohla změnit svět

Post ICO

Bill Egan, eGifter: pracujeme na získávání některých značek, které budou skutečně vzrušující pro komunitu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin cena přesahuje 200 dolarů a zaznamenává nejvyšší vrchol od bubliny minulého dubna

Post ICO

70 stránek, které vám dávají zdarma Bitcoins - skutečně fungují?

Post ICO

Bezkontaktní směnka EasyCoin připravena k provozu 31. prosince

Post ICO

Bitcoin výměny

Post ICO

15 stránek všech vašich kryptografických otázek

Post ICO

Téměř polovina britských uživatelů Bitcoin věří v regulaci kryptografických měn

Post ICO

Bitva proti Highlandu: kdo je opravdu nesmrtelný?