Bitcoin týdenní přehled zpráv, listopad 2013 | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin týdenní přehled zpráv, listopad 2013

Bitcoin týdenní přehled zpráv, listopad 2013

New York Times: Bitcoin je odsouzena k neúspěchu

Edward Hadas napsal v New York Times, že Bitcoin je odsouzena k nezdaru. Tento názor není úplně nová, mnozí analytici předpovídali Měnou je „nevyhnutelný“ zánik, protože nejprve vstoupil do existence. Podle Hadas, Bitcoin je odsouzena k neúspěchu, protože to je „privatizována“ a neopírá vládou. Pokud jde o Bitcoin, Hadas říká: „Jeho hodnota je nejistá, její právní status je nejasný, a to by mohlo snadno stát bezcenné, pokud uživatelé ztrácet víru.“

load...

Přečtěte si původní příspěvek

Bitcoin předčí $ 1,000 Mark

Bitcoin dosáhl dosáhl všech dob vysoká, prodávat se za jak hodně jak $ 1,224 v obchodování. Za posledních 7 dní samotné, hodnota Bitcoin je více než zdvojnásobil (po dosažení tehdy rekordních výšek.) Od začátku roku, hodnota Bitcoin rozrostla o více než 4000%. Bitcoin předtím zlomil dolar značku $ 1,000 na BTC Číně, ale to vůbec poprvé, co překonal tuto ochrannou známku na Mt. Gox, který je obecně považován za nejvýznamnější výměnou za sledování světových cen.

load...

Přečtěte si původní příspěvek

Bitpay uvádí Global Merchant Directory

Zajímá vás, co a kde můžete strávit Bitcoins? Bitpay, největší světový poskytovatel platebních Bitcoin služeb, oznámila, že uvádí na trh globální adresář obchodníků, kteří přijímají Bitcoins. Bitpay je přesvědčen, že tento seznam povede k rostoucímu přijetí Bitcoin, protože lidé budou mít větší šanci najít kupce, které přijímají měnu. Adresář přichází v dostatečném časovém předstihu S prázdnin startu a mnozí obchodníci nabízejí slevy na nákupy uskutečněné v Bitcoin.

 Přečtěte si původní příspěvek

Cestovat do vesmíru s Bitcoin

load...

Chcete-li cestovat do vesmíru? Pokud ano, můžete nyní využít Bitcoin opustit planetu Zemi a cestovat kosmu s Virgin Galactic. Oba BTCTrip a CheapAir nyní přijímat Bitcoins a vám umožní objednat prohlídku v prostoru. Richard Branson má také předtím ukázal, že on investoval do Bitcoin, takže tam může přijít bod v budoucnosti, kdy si můžete zaplatit společnost přímo.

Přečtěte si původní příspěvek

Člověk odhodí 7,5 milionu dolarů z Bitcoin

Sedí v velšské skládky je jedním z nejcennějších pohřbených pokladů na světě. James Howells vyhodil starý pevný disk letos v létě při čištění mimo svůj pracovní prostor. Bohužel, pan Howells nedokázali uvědomit, že jeho starý pevný disk obsahoval jeho jedinou kopii bezpečnostního klíče potřebné pro přístup k jeho 7,5 milionu $ dolar Bitcoin štěstí. On hromadil tento majetek zpět v roce 2009, pomocí svého přenosného počítače těžit mince. Po vylití sklenici limonády na svém počítači, když junked svůj pevný disk, zapomínají, že Bitcoins bylo na něm.

Přečtěte si původní příspěvek 

Bitcoin Bubble Building? The Economist říká So 

Bitcoin byl získává velké množství páry v posledních měsících. Ben Bernanke uvedl, že digitální měny mají dlouhodobý potenciál, zatímco německá vláda nabídla Bitcoin sobě nějaké uznání. Přijetí u prodejců roste, zatímco čínští investoři hledají skrýš hotovost offshore byly hrnou do měny. Ekonomové tvrdí však, že nedávná záplava investic do měny způsobuje Bitcoin bublina stavět, a že nakonec to bude „pop“, případně přinášet měnu dolů, když to dělá.

Přečtěte si původní příspěvek

Související zprávy


Post ICO

20 expertů Bitcoin, které byste měli sledovat na Twitteru

Post ICO

Bitcoin předpověď počasí pro 2017

Post ICO

Bitcoin Job Fair zasáhne Los Angeles, nejvíce šetrné město v USA

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners získávají exkluzivní přístup k předprodejním lístkům

Post ICO

Bitcoin 2015 Price - předpověď Bitcoinovy hodnoty prostřednictvím Crowd moudrosti

Post ICO

Vývojář Bitcoin Gavin Andresen má podezření, že většina operací havárie mračna jsou programy Ponzi

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitcoin Mining - přehled

Post ICO

Bitcoin selže hotovostní test a je považován za komoditu ve Finsku

Post ICO

Bitcoin je radikální změna v historii peněz

Post ICO

Bitcoin herní místo bylo scammed za téměř $ 1 milion dolarů

Post ICO

Nástroj pro maximalizaci vašich výnosů